Glasincu nova tri boda

Fudbaleri Glasinca su danas na „Bari“ sa 3:1 savladali Mladost iz Bogutovog Sela u okviru trinaestog kola Druge lige RS – grupa „Istok“.

Sokočani dolaze u vođstvo u 12.minutu preko Arbinje, nakon odlične asistencije i solo prodora Bunijevca. Na 2:0 povećao je najbolji pojedinac današnjeg susreta Aleksandar Pejanović, sjajnim udarcem sa 20-ak metara. Igrao se 42.minut.

Na samom početku drugog poluvremena (54.minut) Bunijevac rješava pitanje pobjednika, dok utješni pogodak za goste iz Ugljevika postiže Pavlović Stefan u 62.minutu.

Crveno-plavi već narednog vikenda, na oproštaju od sokolačke publike za jesenji dio polusezone, dočekuju trebinjski „Leotar“. Biće to megdan nekadašnjih premijerligaša, u kome sokočani poslije 16 godina traže prvu pobjedu.

"GLASINAC 2011" – FK "MLADOST" BOGUTOVO SELO 3:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Arbinja Stefan (12’), 2:0 Pejanović Aleksandar (42’), 3:0 Bunijevac Vladan (54’), 3:1 Pavlović Stefan (62’)
Stadion: "Bara"