Četvrti sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo)

Rudar: Šarac, Vejnović, Petrović, Lolić, Šakić, Pekija, Jaćimović, Gavranović, Popović, Marić, Davidović  Rezerve: Ćatić, Rokvić, Milinković, Polovina, Živanić, Jandrić, Dekić  Trener: Zlatko Jelisavac

Tekstilac: Plisnić, Jolović, Kovač, Đuričić, Brković, Perić, Milaković, Ćorić, Komlenović, Zarić, S.Brković  Rezerve: Marić, Susaković, Pećić, Đekić, Duspara, Reljić, Vugdalić  Trener: Marko Stojić

Doboj: Sloga - Željezničar Sport Tim  2:3 (1:1)
Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i Božidar Rustić (Gradiška)
Četvrti sudija: Danijel Pajić (Bijeljina)
Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina)
Kontrolor Boro Elčić (Istočno Sarajevo)

Sloga: Matović, Janković, Hadžimujić, Miljić, J.Lukić, Gavrić, Gavrić, B.Lukić, Blagojević, Pljevaljčić, Radovanović, Ristić Rezerve: Jupić, Andrić, Fočić, Ilić, Hozić, Aličić  Trener: Vedran Sofić

Željezničar: Kukrika, Čolić, Bosančić, Marković, Krunić, Jokanović, Malić, Petković, Ostojić, Bilal, Kuzmanović. Rezerve: Pupovac, Kuprešak, Šaula, Kević, Šatara, Ružičić, Popović. Trener. Branislav Krunić.

TEKST:

Mrkonjić Grad: Kiša dočekala fudbalere i gledaoce.

Istočno Sarajavo. Skromna posjeta. Tek oko 50 gledalaca na stadionu. Sada već i svi sto ljubitelja fudbala. Počela utakmica u I. Sarajevu.

Prijedor: Počela utakmica.

Počele su i ostale utakmice Prve lige Republike Srpske.

OIstočno Sarajevo: Pritiska Slavije. Nema golova. Korner prvi za domaćina. Veljović glavom pored gola.

Zvornik. Igra se 9. minut nema golova, ali ni prilika.

Istočno Sarajevo. Goooooooooooool. Od 9. minute Slavija vodi. Glavom pogodio Nemanja Pušara nakon akcije po desnoj strani u kojoj su učestvovali Miljan Govedarica i Goran Popović. Upravo je Popović cenrirao,a Pušara pogodio sa 12 metara iskosa sa leve strane. Gađao je suprotni ugao.

Prijedor: 10.minuta igre u Prijedoru, bez izglednih prilika.

Istočno Sarajevo. Dobru priliku propustio je Miljan Govedarica. Tukao je sa deset metara po sredini gola,ali je lopta praktično nokautirala jednog igrača gostiju koji se nalazio na gol liniji. Sve se na kraju dobro završilo. Igrač je nastavio meč.

Mrkonjić Grad: Gooooooooooool! Od 12. minute vodi Sloboda. Na asietnciju Perovića pogodio je Malbašić.

Istočno Sarajevo. Goooooooool.19. minut Kozara poravnala. Pogriješio Tanaka, oduzeo mu loptu Nebojša sztjepanović i pogodio mrežu. Prije toga je Pušara propustio odličnu priliku za Slaviju.

Doboj. Nema golova i dalje je 0:0.

Zvormnik: 17 minut Jokić dobija prvi žuti karton na utakmici zbog oštrog start na sredini terena.

Zvornik: Igra izmedju dva šesnaesterca, jedan pokušaj Ćuluma, iskosa sa ivice šesnaesterca i pokužaj Vasiljevića glavom posle prvog kornera za domaćina, ali lopta u oba slučaja odlazi preko gola.

Mkonjioć grad. Od 20. minute Sloboda vodi sa 2:0. Pogodio je Malinović,a minut prije toga je isključen Perović. O tom isljučenju će biti vejrovatno mnogo priče. Sviran je ofsajd drugog igrača Slobode, Perović šutnuo loptu,a sudija mu pokazao žuti, pa nakon kraćeg vremena novi (drugi) žuti.

Doboj. Goooooooooooooool.  Željezničar vodi u Doboju 0:1, strijelac Branislav Krunić. Igra se 26. minut.

Zvornik: 27.minut i dalje nema promjene rezultata niti ima izglednih šansi sa obje strane.

Prijedor: Fudbaleri Rudara pokušavaju udarcima sa tridesetak metara da ugroze golmana Plisnića, ali bez uspjeha.

OIstočno Sarajevo. Slavija imala dva dobra napada,ali nije pogodila mrežu Kozare. Opasna kontra gostiju. Butorović brži od igrača gostiju.

Prijedor: Žuti karton igrač Tekstilca Komlenović.

Istočno Sarajevo. Odličnu priliku u gol nije pretvodio Uroš Veljović. Bilo je to u 39. minut. Ubacio je sa desne strane N. Pušara.

Zvornik: 33.minut .Prvi korner sa desne strane, lopta pada na nekih 6 metara od gola ,ali gostujući  igrač  šutira pravo u dobro postavljenog  golmana Bogičevića.

Doboj: Gooooooooooool, odlična asistencija Radovanovića . Odlično reaguje Borislav Lukić i glavom lobuje Kukriku za 1:1.

Istočno Sarajevo. Odlično izveden korner sa desne strane, Marković glavom tuče, a gosti sa gol lnije izbacju loptu .

Zvornik: Prvo poluvreme 0:0 zavrseno. Nije bilo prilika izglednih.

Doboj: Žuti karton u Slogi Miljić.

Doboj. Poluvrijejme.

Prijedor: Poluvrijeme.

Istočno Sarajevo: Poluvrijeme.

Mrkonjić Grad: Pluvrijeme.

Istočno Sarajevo. Počela utakmica.

Počelo drugo poluvrijeme i u Zvorniku, Mrkonjić Gradu i Doboju.

Zvornik: Počelo drugo poluvreme i šansu imao Ćulum u 46. minuti. Nije pogodio.

Istočno Sarajevo: Izašao Tanaka, ušao Aleksandar Pušara. Navijači domaćih tražili penal nakon sudara golmana Kozare i Veljovića. Sudija Mazić bio blizu i pokazao da se meč nastavi.

Istočno Sarajevo: Opsada gola Kozare. Nema gola za domaćina. i

Istočno Sarajevo: zašao Hamzić, ušao Babić kod Kozare. Igra se 55. minut. Iz slobodnog udarca ubacio Milenković,a glavom ne stižu do lopte Marković i Govedarica. Završava pored stative gola Kozare.

Doboj: Goooollll u 52.minutu 2:1 strijelac Jovo Lukić.

Istočno Sarajevo.Izašao Hasković kod Slavije, ušao Nikola Popovac.

Prijedor:  Gooooooooool. Rudar vodi golom Lolića.

Doboj: Izmjena u ekipi Željezničar Sport tima  u 56.minuti.  Izašao Bilal u igru ušao Šaula.

Prijdor: Iz izgledne prilike Jaćimović šutira preko gola Plisnića.

Zvornik: 65 minut nista novo 0:0. Gosti imali jedan dobar šut sa 20 - ak metar, a lopta odlazi pored gola.

Istočno Sarajevo. Revija promašaja domaćh Imali su tri - četiri prilke,ali lopta neće u gol.

Doboj: Gol 2:2 strijelac Dejan Bosančić u 60.minutu.

Prijedor: Izašao Đuričić, a usao Susaković kod Tekstilca.

Zvornik: 69. minut.  Slobodan udarac za Drinu. Šutira Ćulum , sa 30 metara, golman krajnjim naporom  izbacuje loptu u korner.

Mrkonjoić Grad. Gooooooooooool. Iz slobodnog udarca pogodio Jeftić i smanjio vođstvo domaćina na 2:1.

Istočno Sarajevo. Poništen gol Slaviji zbog ofsajda. Domaći su propusutili sijaest prilika. Ostaje i dalje 1:1. Kozara u potpunoj defanzivi.

Istočno Sarajevo. Svi igrači Kozare praktično u svom šesnetercu. I ne pomišljaju da krenu ka golu domaćina.

Prijedor: Žuti kartoni Šakiću i Periću zbog obostranog naguravanja.

Istočno Sarajevo. Žuti karton dobio Goran Popović (Slavija).

Prijedor. Izlazi Zaric ušao Duspara ( Tekstilac). Izlazi Brkovic ulazi Đekić, kod gostiju.

Doboj: U doboju je 2:3 ,Bosačić je postigao svoj drugi gol.

Istočno Sarajevpo. Veljovič ne pogaša mrežu Kozare sa dva metra. Slavija propušta prilike.

Mrkonjić Grad. Isklučen Savanović. domaćin sa devet igrača. Isključen i Zarić iz Napretka..

Prijedor: Tri minute sudijske nadoknade u Prijedoru.

Prijedor: 2:0 za Rudar. Gol postigao Jaćimović.

istočno srajevo. Nevjerovatno je šta su sve promašili igrači Slavije. Nema promjene rezultata.

Istočno Sarajevo: Goooooooooooool. U sudijsklom vremenu ogaša Popovac.

Zvijezda 09 6 : 2 Željezničar Sport Team
Tekstilac Kort 0 : 0 Kozara
Napredak 0 : 0 Slavija
Podrinje 0 : 1 Sloga
Sutjeska 1 : 1 Rudar Prijedor
Drina 1 : 1 Sloboda