Etno selo Stanišić. Završeno,nerješeno 0:0. Veliki kiks Zvijezde 09.

Etno selo: Vučić je u 95. minutu sa 5 metara propustio odličnu priliku.

Karakaj: Završeno Radnički Karakaj - Jedinstvo Roćević 1:1

Etno selo: U toku nadoknada vremena i dalje 0 0.

Karakaj: Nastavljena utakmica...Isključena tri igrača domaćih.

Karakaj: Trenutno prekid u Karakaju.

Karakaj: Gooooooooooooooočl. Jedinstvo autogolom Radničkog stiglo do 1:1.

Etno selo: Zvijezda 09 je u 75. minutu promašila jedanaesterac. Udarac Mahmutovića brani golman Sutjeske.Udarac Vučića odlično brani golman Sutjeske.

Etno selo: Inicijativa Zvijezde, ali je i dalje 0 0.

Etno selo Stanišić: Jos jedna velika prilika za Mahmutovića. Lobuje golmana sa 16 metara, ali pogadja stativu. Puno sreće za goste u ovoj situaciji.

Etno selo Stanišić: Velika prilika za Zvijezdu. Sam pred golmana Sutjeske izlazi Mauhmutović,, ali sa 8 metara šutira preko gola. U toku je 56.. minut meča.

Karakaja: Goooooooooooool .Kontranapad domaćih i 1:0...53. minnut  meča.

Etno selo: Izmjena u domaćen timu. Umjesto Rakića na terenu je Vučić.

Nastavljene utakmice u Etno selu Stanišić i Karakaju.

Etno selo: Kraj prvog poluvremena, rezultat je 0 0. U 45 minutu sumnjiva situacija u šenaestercu gostiju, odbrambenog igrača Sutjeske lopta pogadja u ruku, ali sudija dozvoljava da se igra nastavi.

Karakaj: Korner za goste...Domaći igrači vrše pritisak na sudiju. Igra se 45. minut. Poluvrijeme u Karakaju 0:0.

Karakaj: Odlična prilika za domaćina,ali lopta odlazi preko prečke.

Etno selo: Dobra prilika za Zvijezdu 09 u 33. minutu. Malu nesigurnost golmana Sutjeske nakon slobodnog udarca ne koristi Mahmutović.

Karakaj: Slobodan udarac za Jedinstvo,sa 16 metara, igrač domaćih igrao rukom.

Etno selo: U 23 minuti sjajna prilika za goste. Grešku na sredini terena domaćih za malo da kazne gosti. Udarac napadača Sutjeske sa desetak metara zajednićkim snagama zaustavljaju Lakić i Mazić.

Karakaj: U Karakaju se igra 20. minut rezultat 0:0...Gosti propustili dvije odlične prilike, prvo je Aleksandar Nikolić (bivši igrač Drine) sa 5 metara  sam šutirao pored gola, a zatim i Radoš Čabak  sa 15 preko gola...Ni domaći nisu ostali dužni te su imali dvije odlične prilike, ali je golman gostiju odbra nio, oba puta nogom.

Etno selo: 20. minuta igre , terenska inicijativa Zvijezde, mreže i dalje miruju.

Odlična prilika za Zvijezdu 09. Slobodan udarac sa 17 metara izveo je Hadžić, lopta odlazi tik iznad precke.

Karakaj: Imamo izvještača i na meču Regionalne lige Radnički Karakaj - Jedinstvo Roćević.

Igra se odvija izmedju dva šesnaesterca bez izglednih prilika.

Meč počeo prije 12 minuta nema golova.

Poslednja utakmica 14. kola Prve fudbalske lige ogra se u Etno selu Stanišić,a satali su se Zvijezda 09 i Sutjeska. Pratićemo dešavnja na tom meču.

Zvijezda 09 – Sutjeska 0:0

Etno selo Stanišić. Stadion Zvijezde 09. Sudija: Stojan Vukota ( Gradiška).

Zvijezda 09: Lakić, Babić, Bogičević, Tojčić, Mahmutović, Rakić, Huseinbašić, Brkić, Hadžić, Mazić, Bajić. Rezerve: Kolak, Guzijan, Vučić, Šujić, Albijanić, Đukić, Nikolić. Trener: Mile Lazarević.

Sutjeska:  Jovičić, Limić, Dačević, Lukić, Rašević, Radović, Filipović, Drakul, Ivanović, Danilović, Milić. Rezreve: Milanović, Jojić, Perišić. Trener: Miljan Radanović.