XS
SM
MD
LG

Kozara smečovala Smeč

 Rezultati utakmica Druge lige Republike Srpske za odbojkašice: 

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 1 II KOLO                                                   

ŽOK „KOZARA“  OK„PRIJEDOR“  

Gradiška, 02/03.12.2017. godine 

I sudija: Dragana Repić iz Banja Luke

II sudija: Maja Tubak  iz Doboja

Delegat-kontrolor: Boran Kavić iz Banja Luke

III KOLO

OK„SMEČ“   ŽOK„KOZARA“  2:3 (25:18,25:16,19:25,26:28,10:15) 102:105

Novi Grad, 11.11.2017. godine

I sudija: Zoran Malešević iz Banja Luke

II sudija: Dragana Repić iz Banja Luke

ŽOK „BALKANA MP“  OK„PLIVA“  0:3 (16:25,18:25,17:25) 51:75

Mrkonjić Grad, 11.11.2017. godine

I sudija: Goran Samardžić  iz Banja Luke

II sudija: Dejan Stojičić  iz Mrkonjić Grada

OK„PRIJEDOR“   UOK„BANjALUKA VOLEJ 2“  3:1 (25:12,24:26,25:12, 25:14) 99:64

Prijedor, 11.11.2017. godine

I sudija: Danijel Bandulaja iz Banja Luke

II sudija: Mile Ninić iz Laktaša

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 2 II KOLO                                         

ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA 2“  OK„UKRINA“  3:0 (25:19,25:21,25:23) 75:63 

Donji Žabar, 05.11.2017. godine

I sudija: Dragan Miškić  iz Obudovca

II sudija: Srđan Bencun  iz Modriče

III KOLO                                                  

OK „PANTER“  ŽOK„CRVENA ZVIJEZDA 2“  0:3 (19:25,21:25,17:25)  57:7 5

Doboj, 11.11.2017. godine

I sudija: Maja Tubak  iz Doboja

II sudija: Velimir Drobnjak  iz Modriče

ŽOK „NIKOS KANBERA“  OK„KOTOR VAROŠ“  2:3 (22:25,25:23,17:25,27:25, 8:15) 99:113

Rudanka, 12.11.2017. godine

I sudija: Nemanja Mićić  iz Modriče

II sudija: Mirza Keserović  iz Brčkog

OK „UKRINA“  OK„LAKTAŠI“  2:3 (25:22,17:25,19:25,25:19,10:15)  96:106

Prnjavor, 11.11.2017. godine

I sudija: Kristina Pantelić-Babić  iz Banja Luke

II sudija: Dušica Kovač  iz Banja Luke

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 3 3 III KOLO                                                   

OK„DRINA“   ŽOK„RADNIK 2“  2:3 (25:19,25:16,24:26,19:25,12:15) 105:101

Zvornik, 12.11.2017. godine

I sudija: Marko Marković  iz Zvornika

II sudija: Igor Cvijanović  iz Bijeljine

ŽOK „BRATUNAC“  OK„RUDAR“  3:0 (25:15,25:18,25:10) 75:43

Bratunac, 12.11.2017. godine

I sudija: Snježana Višnjić  iz Sokoca

II sudija: Jovana Stanišić  iz Istočnog Sarajeva

OK „HAN PIJESAK“  OK„LIBERO“        3:0 (25:18,25:15,25:20) 75:53

Han Pijesak, 11.11.2017. godine

I sudija: Nevena Maletić  iz Pala

II sudija: Jovana Stanišić  iz Istočnog Sarajevo

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 4   II KOLO       

OK „MLADOST “   ŽOK „LEOTAR“  0:3 (21:25,22:25,19:25)  62:75

Rogatica, 30.10.2017. godine

I sudija: Jovana Stanišić  iz Istočnog Sarajeva

II sudija: Nevena Maletić iz Pala  

Delegat-kontrolor: Ana Vasiljević iz Pala

OK„STAKORINA“  OK „VELEŽ“    3:2 (25:18,19:25,25:15,24:26,15:13) 108:97

Čajniče, 04.11.2017.godine.

I sudija: Darija Dragišić iz Istočnog Sarajeva

II sudija: Snježana Višnjić iz Sokoca

V KOLO                                                   

ŽOK „LEOTAR“  OK„LEOTAR“   3:1 (25:17,25:12,18:25,25:20) 93:77

Trebinje, 12.11.2017. godine 

I sudija: Nebojša Kulidžan iz  Bileće

II sudija: Jelena Tabaković  iz Bileće

OK „ZELENGORA “   OK „RUDO“  0:3 (11:25,14:25,20:25)  45:75

Kalinovik, 12.11.2017. godine

I sudija: Mirjana Mandić iz Čajniča

II sudija: Nevena Pandurević iz Istočnog Sarajeva

OK„MLADOST“  OK „STAKORINA“    1:3 (15:25,25:23,19:25,7:25) 66:98

Rogatica, 12.11.2017.godine.

I sudija: Srđan Furtula iz Pala

II sudija: Mlađen Grujić iz Sokoca

 

ŽOK Panter Doboj