Ode bod za Rogaticu

U Bogutovu selu sudar imenjaka, domaće Mladosti i tima iz Rogatice.  Nije bilo pobjednika. Meč je završen rezultatom 1:1. Gosti su došli sa namjerom da kući odnesu bod i to im je pošlo za rukom.

Poveli su domaći golom Mirka Marinkovića u 40. minuti, a Rogatičani stižu do pravnanja osam minuta prije kraja. Pogodio je Đorđe Močević.

Ovo je za Mladost Rogaticu dobar rezultat, kada se zna da su čitavo drugo poluvrijeme igrali sa igračem manje. Zbog udaranja protivičkog fudbalera isključen je Nemanja Ćaćić.

Mladost BS. - Mladost R. 1:1 (1:0)

Bogutovo selo. Sudija: Danijel Gavrić (Bijeljina), Strelci: M. Marinković 40 ( Mladost BS), a Močević 82. (Mladost R.)

Mladost Bogutovo selo: Savić, Simić, Lujanović, Božić, Simikić, (od 62.Stanojević),Stevanovć (od 31.Gajić), M.Marinković, Mašanović, I. Marinković, Cvijić, Pavlović ( od 89. Terzić).

Mladost Rogatica: Jolović, Miličević, Mihjalović, Milovanović, Ćaćić,D. Sokolovoć, Rosić, Močević, Tošović, Ljepić, Sorak.