XS
SM
MD
LG

Odigrano prvo kolo u Drugoj ligi Republike Srpske grupa 2

Kompletirano je i prvo kolo u Drugoj ligi Republike Srpske grupa 2 

Do prvih bodova u sezoni stigao je KMF ''Starčevica'' iz Banja Luke. Oni su na svome parketu savladali prošlogodišnjeg prvoligaša, KMF ''Jošavka'' sa 6:3. Do prve pobjede ikada u takmičenju stigao je i KMF ''Viktorija'' iz Ribnika. Oni su kod kuće savladali Gradišku sa 5:3.

KMF ''Šampion'' iz Laktaša odigrao je takođe svoju prvu zvaničnu utakmicu ikada, a u duelu sa KMF ''Obilić'' bilo je 3:3.

KMF STARČEVICA - KMF JOŠAVKA 6:3 (3:1)
Dvorana u Čelincu
Gledalaca: 60
Sudije: Milan Docić (Banja Luka) i Branimir Đermanović (Čelinac)
Strijelci: 1:0 Bovan 11, 1:1 Tepić 13, 2:1 Stevandić 16, 3:1 Vučić 18, 4:1 Vukajlović 24, 5:1 Vujinović 27, 5:2 Petković 34, 6:2 Bovan 36, 6:3 Tepić 37
Žuti kartoni:Todorović, Ozren (Starčevica), Z.Jovanović (Jošavka)

Starčevica: Todorović, Stevandić, Marić, Zarić, Gračanin, Vujinović, Bovan, Vukajlović, Vučić, Ozren 

Jošavka: Dujaković, Z.Jovanović, N.Jovanović, Zeljić, Radujković, Vučić, Petković, Branković, Kovačević, Gojković, Tepić, Peulić

KMF VIKTORIJA - KMF GRADIŠKA 5:3 (2:1)
Dvorana u Ribniku
Gledalaca: 250
Sudije: Goran Ilinčić i Siniša Lazić (oba Prijedor)
Strijelci: 1:0 Delić 11, 1:1 Gavrić 13, 2:1 Lazendić 18, 3:1 Brkić 25, 3:2 Savković 25, 3:3 Savković 30 (10m), 4:3 Stanišić 35, 5:3 Stanarević 39
Žuti kartoni: Topić (Viktorija), Savković, Kodić (Jošavka)

Viktorija: Vračar, Stanarević, Lazendić, Topić, Kaurin, Davidović, Dmitrović, Ostojić, Čubić, Delić, Stanišić, Brkić, Vrtunić

Gradiška: Obradović, Kurelj, Gavrić, Kovljen, Kodić, Vujatović, Savković

KMF ŠAMPION - KMF OBILIĆ 3:3 (2:1)
Dvorana Laktaši
Gledalaca: 300
Sudije: Aleksandar Railić (Derventa) i Vanja Ajder )Banja Luka)
Strijelci: 1:0 Bunić 11, 1:1 Mandić 19 (6m), 2:1 Francuz 20, 2:2 Mandić 32, 3:2 Bunić 38, 3:3 Simić 40
Žuti kartoni:Todorić, Momić, Bajić (Šampion), Mandić (Obilić)

Šampion: Momić, Todorić, Bajić, Zrnić, Matić, Račić, Bijelić, Novaković, Miljević, Zolak, Bunić, Vrhovac, Franuz

Obilić: Vujasinović, Kljunić, Jeremić, Kovać, Simić, Makrić, Kostrešević, Mašić, Subotić, Krajišnik, Mandić, Kovačević


Salines 4 : 4 Seljak
Brčko Zdravlje 2 : 5 Brotnjo
Mostar SG Staklorad 9 : 1 Zrinjski
Nevesinje 3 : 0 Tango
Centar 11 : 8 Banovići
Željezničar 2 : 6 Leotar
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mostar SG Staklorad 22 19 2 1 59
2 Brotnjo 22 13 2 7 41
3 Centar 22 13 1 8 40
4 Zrinjski 22 12 2 8 38
5 Salines 22 9 5 8 32
6 Leotar 22 10 2 10 32
7 Seljak 22 9 4 9 31
8 Tango 22 10 1 11 31
9 Nevesinje 22 10 0 12 30
10 Željezničar 22 9 1 12 28
11 Brčko Zdravlje 22 4 2 16 14
12 Banovići 22 3 0 19 9