XS
SM
MD
LG

Petnaesto kolo Prve lige Republike Srpske (Službena lica)

Preptosljednje kolo jesenjeg dijela šampionata igra se u petak i subotu. Derbi meč u Istočnom Sarajevu sudiće Dragan Žarić iz Kotor Varoši, dok će lideru iz Prijedora na gostovanju kod Željezničara pravdu dijeliti trebinjska četvroka predvođena Dankom Butulijom.

Pogledajte i službena lica za ovo kolo.

Petak, 13,30.

Istočno Sarajevo: Slavija - Zvijezda 09
SRC ''Slavija''
Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš)
Pomoćnici: Davor Maksimović i Milan Todorović (oba Doboj)
Četvrti sudija: Velimir Drinić (Modriča)
Delegat: Radenko Borić (Milići)
Kontrolor: Nenad Šukurma (Brod)

Banja Luka: Željezničar - Rudar Prijedor
Stadion ''Željezničar'', Banja Luka
Sudija: Danko Butulija (Trebinje)
Pomoćnici: Ranko Vulić i Strahinja Vuković (oba Trebinje)
Četvrti sudija: Jovo Karić (Trebinje)
Delegat: Nikola Vezmar (Gradiška)
Kontrolor: Dragan Bojanić (Bijeljina)

Subota, 13,00

Gradiška: Kozara - Sloga Doboj
Gradski stadion
Sudija: Milan Docić (Banja Luka)
Pomoćnici: Radmilo Vuković i Bojan Rakić (oba Bijeljina)
Četvrti sudija: Luka Bilbija (Prijedor)
Delegat: Mile Spasojević (Bijeljina)
Kontrolor: Duško Joškić (Prijedor)

Derventa: Tekstilac Kort - Sloboda MG
Gradski stadion 
Sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo)
Pomoćnici: Đorđe Grubačić (Istočno Sarajevo) i Davor Vukašinović (Rogatica)
Četvrti sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo)
Delegat: Goran Mikanović (Prijedor)
Kontrolor suđenja: Siniša Janjić (Bijeljina)

Donji Šepak: Napredak - Drina
Stadion u Donjem Šepku
Sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i Gojko Crnobrnja (Banja Luka)
Četvrti sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor)
Delegat: Gradimir Stojadinović (Foča)
Kontrolor: Dejan Radiša (Banja Luka)

Janja: Podrinje - Sutjeska
Stadion u Janji
Sudija: Danijel Mandić (Kozarska Dubica)
Pomoćnici: Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Goran Ilinčić (Prijedor)
Četvrti sudija: Bojan Panić (Prijedor)
Delegat: Boško Furtula (Višegrad)
Kontrolor: Goran Muharemović (Istočno Sarajevo)


Zvijezda 09 3 : 2 Podrinje
Sutjeska 1 : 0 Napredak
Drina 3 : 0 Tekstilac Kort
Sloboda 2 : 1 Željezničar Sport team
Rudar Prijedor 6 : 1 Kozara
Sloga 1 : 1 Slavija
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Rudar Prijedor 16 11 4 1 37
2 Zvijezda 09 16 10 5 1 35
3 Drina 16 9 6 1 33
4 Slavija 16 7 6 3 27
5 Tekstilac Kort 16 7 5 4 26
6 Podrinje 16 7 2 7 23
7 Sloboda 16 7 0 9 21
8 Željezničar Sport team 16 5 3 8 18
9 Sutjeska 16 3 5 8 14
10 Sloga 16 2 6 8 12
11 Kozara 16 2 4 10 10
12 Napredak 16 2 2 12 8