Ipak ćemo nastaviti

Derventa: Završeno. Tekstilac  - Sloboda MG 3:1

Krupa na Vrbasu. Krupa porazila Zrinjski sa 1:0. Utakmica završena.

Bijeljina, Goooooooool. Mahmutović smanjio vođstvo Tadnika. Meč Radnik - Čelik završen rezultazom 3:1 za domaćina.

Teslić. Završen je susret Proleter - Laktaši. Gosti bili bolji. Završeno 2:3.

Gradiška. Završeno i Kozara - Sloga 1:0.

Donji Šepak. Završeno Napredak - Drina 0:4.

Gradiška: Još tri minuta sudijske nadoknade

Donji Šepak: Odlična prilika za Napredak, šutirao Lukić, ali ponovo brani Vićić

Janja: Domaći su poveli sa 4:1 preko Vujića u 76 minutu,. Nakoin toga su mirno meč priveli kraju. Susret Podrinje Slavija  je završen.

Teslić: Gooooooooooooool, 2:3  za Laktaše 83.minut strijelac Slađan Lekić.

Derventa: Gooooooooooooool, 3:1 u Dervetni Malbašić (Sloboda MG) sa bijele tačke pogađa mrežu domaćih.

Gradiška. Goooooooooool.82. minut  Glišić, 1:0. Kozara vodi protiv Sloge. Odlično je centrirao Baštinac sa lijeve strane, Glišić prima loptu na dvanaest metara i gađa gol za vođstvo Kozare​

Teslić. Goooooooooool. Domaći stižu do poravnanja.2:2 Knežević u 78.minuti pogađa mrežu gostiju.  Ponovo poslije kornera i gužve u šesnaestercu

Bijeljina.Goooooooooo, Srećković dovodi Radnik protoiv Čelika u  vođstvo od   3:0.

Janja Goool, 74.minut.  Podrinje privodi utakmicu kraju, Karjašević sa nekih 18 m za 3:1.

Donji Šepak: Izmjena u Drini.Izlazi Ćulum ulazi Stupar

Gradiška: 70.Kovljen ne zahvata loptu u šesnaestercu Sloge nakon greške odbrane, a u 71. Glišiću loptu u petercu skida golman Dobojlija

Donji Šepak: Drina vodi sa 0:4. Strelac Stjepanović. Napredak - Drina 0:4.

Teslić: Goooooooooool, Proleter smanjuje na 1:2 u 68.minutu poslije kornera. Kuvanje u šesnaestercu i nakon gužve najbolje se snalazi  Mladen Popović. Proleter - Laktaši 1:2.

Teslić:Gooooooooooooooool, 0:2 za Laktaše  Filip Popović Filip 66.minut . Kontranapad i mirna završnica, 1 na 1 sa golmanom

Teslić:Laktaši sve opasniji, dosta prostora za igru im ostavlja Proleter

Donji Šepak: Odlična prilika za Drinu, Stjepanović sam pred golmanom pokušava da ga lobuje,ali golman domaćih brani

Krupa i Bijeljina: Nema promjene rezultata Krupa - Zrinsjki 1:0,a Radnik vodi protiv Čelika sa 2:0.

Teslić: Žuti karton za Laktaše. Požutio je Aleksa Radetić

Donji Šepak: Prilika za Napredak posle kornera lopta odlazi preko gola

Gradiška: 62. minut. Prva prava šansa za Dobojlije, brani Bojanić

Donji Šepak: Izmjena u Drini...Izlazi Molerović ulazi Krstić

Donji Šepak. Drina vodi sa 0:3 protiv Napretka. Gol je postigao Stjepanović, u 63. minuti.

Bijeljina: Radnik vodi protiv Čelika sa 2:0. Mrežu ekipe iz Zenice pogodio Srećković.

Gradiška: 54. minut, Kozara nastavlja sa igračem manje, isključen je Petrović Ognjen (21)

Teslić: Izmjena u Proleru, izašao  Boro Jović, a ušao Nikola  Knežević. kod Laktaša izašao  Davor Telić, u igru ušao  Filip Popović.

Janja: 55. minut  igre ,Podrinje i dalje pravi pritisak,šanse se redaju ali ostaje 2:1

Teslić: Rezultat još uvijek 0:1  Proleter napada, Laktaši čekaju šansu iz kontranapaa

Gradiška: 47. Kovljen sa peterca pored gola nakon odličnog centaršuta Stjepanovića

Gradiška: Stjepanović pored gola nakon slobodnog sa dvadeset pet metara

Gradiška: Počelo drugo poluvrijeme

Janja: Goooooooooooool, Došlo strelac za Podrinje, domaći vode sa 2:1.

Donji Šepak. Gooooooooool: Drina vodi sa 0:2., Strelac Majlović koji je na poluvremenu ušao umjesto Markovića.

Nastavljeni su i mečevi Premijer lige.

Podrinje. Krenuo drugi dio meča.

Donji Šepak. Poluvrijeme u Donjem Šepku... Napredak - Drina 0:1

Janja: 42. min igre Sutjeska poslije greške golmana Podrinja dolazi do 1:1. Poluvrijeme.

Gradiška: FK Kozara – Sloga (Doboj) FK Kozara: Bojanić M., Petrović O., Babić N., Petrović O., Tomaš S., Zečević M., Paštar M., Aljetić B., Milojević S., Stjepanović N., Kovljen S., trener: Đurić S.

Sloga (Doboj): Matović D., Janković A., Andrić B., Hadžimujić A., Mijić D., Fočić A., Lukić J., Gavrić D., Lukić B., Blagojević S., Aličić A. trener: Sofić V.

Bijeljina. Tim Radnika golom Đurića vodi protiv Čelika sa 1:0.

Donji Šepak: Prilika za domaće,ne koristi Jovanović.

Derventa: Gooooooooool. Tekstilac vodi sa 3:0. Igor Susakovic 35. minut

D. Šepak: 32. minut  u Šepku, bez većih uzbuđenja.

Krupa: Gooooooooooool 1 0. Strelac Koljić.

Teslić: Goooooooooool.Laktaši vode 0:1 14.minut Radetić  strijelac.

Derventa.Gooooooooooool. Tekstilac vodi sa 2:0. Golovima Perića i Milakovića.

Janja.Gooooooooool. Podrinje vodi sa 1:0. Sjajan gol Arnautovića. Odbrana Sutjeske nemoćna.

Slavlje Podrinja.

Donji Šepak: Gooooooooool.Drina iz Zvornika vodi sa 0:1. Strelac Dragutinović.

Napredak - Drina

Krupa. Zrinsjki dominantni. ali nema gola. Krupa - Zrinjski.

Zbog pojedinaca koji su na neprimeran i bezobrazan način komentarisali naš angažman na praćenju utakmica Prve lige Republike Srpske nismo prvih 20 minuta želeli da pratimo mečeve. Odlučili smo da nastavimo zbog vas koji to poštujere i cenite. Idemo sa prenosom. Pratimo i Krupi, meč Krupa Zrinjsnik, te Radnik - Čelik., ali i meč Druge lige Proleter - Lektaši:

Zvijezda 09 6 : 2 Željezničar Sport Team
Tekstilac Kort 0 : 0 Kozara
Napredak 0 : 0 Slavija
Podrinje 0 : 1 Sloga
Sutjeska 1 : 1 Rudar Prijedor
Drina 1 : 1 Sloboda