Zvijezda pregazila Slaviju

U sportskoj dvorani Slavija, u Istočnom Sarajevu,  igra se meč 8. kola  Prve lige Republike Srpske za odbojkašice. Sastali su se  domaća Slavija i Crvena zvijezda Obudovac.  Nakon prvog seta gošće vode sa 0:1. Dobile su taj set rezultatom 24:26. Drugi period igre takođe je pripao gošćama,a rezulta je bio kao i u prvom setu, dakle, 24:26. Odčigledno je da publika gleda jednu uzbudljivu utakmicu. Treći set gošće su dobile sa 21:25. Dakle, slavile su sa 0:3.

Slavija – Crvena zvijezda 0:3 (24:26,24:26,21:25)

Istočno Sarajevo. Dvorana :Slavija. Prvi sudija: Dragan Gutalj (Pale) Drugi sudija: Nebojša Kulidzan ( Bileca).Delegat utakmice: Miloš Nesković ( Visegrad).

Slavija: Košarac, Bojović, Rundić,, Bošnjak, Vidaković, Dragović, Lučić, Kovač, Božić, Okiljević,  Oro, Sikima. Treneri. Jovica Tošić i Slavica Govedarica.

Crvena zvijezda: Miškić, Ristanović, Tomanović  Šaranović, Kojić, Stevanović, Lukić, Prović, Aleskić, Teodorović, Karaž. Trener: Milenko Perušinović.