Željo slavio u Banjaluci

Završen meč . Željezničar slavio 0:1. Sledi verovatno besana noć za upravu Borca i trenera Zorana Milinkovića.

Sudija produžio meč četiri minute.

Izašao Zakarić, ušao Žerić u timu Željezničlara, u 88. minuti.

Do kraja meča još sedam, osma minuta, Gledaoci napuštaju stadion. Ne veruju u promenu rezultata.

Igra se 83. minuta. Ubacio je Galešić,a Ojdanić tuče jako i neprecizno.

Pokušava Borac doći do poravnanja. 80. mint. Šut Burazor sa 25 metara pravo u Kjosevskog.

Mjenja i Adžem, u78. minuti izlazi  Ubiparip, a ušao je Saša Kajkut

Nova izmjena u Borcu. Izašau Guberac, ušao Veselinović. Stadionom se čuje skandiranje sa istočne tribine - Uprava napolje...

Izmjena u Borcu. Izašao Karić ušao Mirković, u 75. minuti.

Gooooooooooooool. Željezničar vodi sa 0:1. Strelac Zec. Gol postignut u 71. minuti. Okliznuo se defanzivac Borca Radulović, lopte se dokopa Zec i kaznio tu grešku. Poklopn Borčeve odbrane.

Žuti karton Karić iz Borca.

Izmena kod Željezničara, u 67. minuti  izašao Hajdarević,  ušao Šabanadžović.

Zec je dobio žuti karton, u timu Željezničara.

Igra se 60. mint. Gakešić snažno tuiče,ali je lopta fijuknula pored gola.

Fotografije sa meča u Banjaluci možete vidjeti na ovom linku

Igra se 55. minuta meča, ništa se bgukvalno ne dešava na ternu.

Meč u Banjaluci prate i male i mlade  pristalice Borca.

Nakon pauze, nastavljena utakmica.

Igraju se dva minuta nadoknade. Željezničar je imao slobodan udarac , iskosa sa desne strane,a Zakarić tuče u živi zid.

Žuti karton dobio je Janičić iz Borca.

Posle kornera Željezničara,  Bogičević glavom slabo pored gola  Borca. Igrala se 42. minuta.

Lešinari

Napad Željezničara u 34. minuti završio je Goran Zakarić udarcem pored gola.

Žuti karton dobio je Ubiparip iz Željezničara.

Terenska inicijativa Borca splasnula. Igra se mirno,a na Gradski stadon je stigla i navijačka grupa Željezničara.

Igra se dosta loše sa obje strane. Borac imao napad u 23. minuti,ali je odbrana Željezničara  ispred Kunića izbacila loptu u korner.

Igrao se 17 minut kada je Željo izveo brzi kontranapad,a Goran Zakarić šutirao preko gola.

Pristalice banjalučkog kluba , popularni Lešinari, danas obilježavaju jubilje, godišnjicu postojanja.Osnovani su prije tri decenije.  Priredili su bakljadu na sjevernoj tribini.

Gradski stadion Banjaluka, Borac - Željezničar

Borac od početka ima inicijativu,a Galešić je u šestoj minuti silovito tukao, pogodio je živi zid,a Danilović nakon toga loptu šalje  pored  gola.

U Banjaluci se igra meč Premijer lige između Borca i Željezničara. Oko 5000 ljubitelja fudbala prati ovaj susret.

Borac - Željezničar 0:0

Banjaluka. Gradski stadion.Gledalaca: 6000. Sudija: Elvis Mujić (Banovići). Žuti kartoni: Janičić, Karić (Borac), a Ubiparim Zec (Željezničar)

BORAC: Trkulja, Galešić, Ojdanić, Kunić, Radulović, Karić, V. Danilović, Burazor, Janičić, Guberac, Zekanović.

ŽELJEZNIČAR: Kjosevski, Stevanović, Graovac, Zec, Ramović, Blagojević, Bogičević, Zakarić, Hajdarević, Projić, Ubiparip.