Glavica slavila u Istočnom Sarajevu protiv Željeznice

Futsaleri Glavice iz Doboja savladali su večeras u Istočnom Sarajevu domaću Željeznicu sa 5:2.

Bila je ovo jedna tvrda, teška, utakmica, a gosti u finišu prvog dijela stižu do prednosti od 2:0. Pogodili su Neziri i Kondžić u 15. i 19. minutu.

Kada je Hajrić u 29. minutu pogodio za 3:0 činilo se da je sve gotovo, ali se onda bude domaći. Do tada su promašili nekoliko sjajnih šansi, a do prvog gola stižu u 31. minutu. Loptu u sopstvenu mrežu je proslijedio Danijel Miljić. Odmah iza toga preko Mirka Šehovca stižu i do 3:2 i vraćajaju potpunu neizvjesnost u ovaj duel.

Probali su da nagaze goste, koji su stigli i do pet faulova, da probaju stići i do trećeg gola, ali u finišu samo primaju još dva preko Omerčića i Kondžića za konačnih 2:5.

KMF ŽELJEZNICA TRNOVO - MNK GLAVICA DOBOJ 2:5 (0:2)
Dvorana "Slavija" u Istočnom Sarajevu
Gledalaca: 10
Sudije: Nemanja Vujadin i Slavoljub Gogić (oba Istočno Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Neziri 15, 0:2 Kondžić 19, 0:3 Hajrić 29, 1:3 Miljić 31, 2:3 Šehovac 32, 2:4 Omerčić 37, 2:5 Kondžić 40
Žuti kartoni: Me.Koso, Šehovac (Željeznica), Neziri (Glavica)

Željeznica: Smječanin, Zimonjić, Šehovac, Lalović, Mi.Koso, Golijanin, Popović, Spiljak, Me.Koso  Trener; Miroslav Bjelica

Glavica: Mujkanović, Omerčić, Hajrić, Kondžić, Neziri, Miljić, Aladžić

Glavica 3 : 2 Derventa
Željeznica 3 : 2 Brod