Doboj: Još se igra pet minuta nadoknade vremena. Meč nešto kasnije počeo.

Fotose sa današnjih utakmica pogledajte na ovom linku!

Foča. Završeno Sutjeska slavija sa 1:0 protiv Napretka.

Doboj. Sloga golom Borilsva Lukića stiže do poravnanja. Sloga - Slavija 1:1.

Prijedor. Završena utakmica Rudar Prijedor -  Kozara 6:1.

Etno selo. Završeno. Zvijezda 09 -  Podrinje 3:2.

Mrkonjić Grad. Golom Kriunića Željezničar je smanjo. sada je 2:1.

Prijedor: Majstorski potez Lolića koji sa 18 metara lobuje golmana Kozare i Rudar Prijedor vodi sa 6:1.

Etno selo. Bajić sa 11 metara pogađa za 3:2. Vode domaći.

Doboj: Slavija vodi sa 0:1. Gol u 66.minutu 0:1 strelac Dino Hasković.

Zvornik: Drina vodi sa 3:0. Strelac Stupar.

Etno selo: Odlična prilika za Podrinje, udarac Došle sa 5 metara brani odlično Lakić

Prijedor: Gosti postižu počasni gol. Sada Rudar Prijedor vodi sa 5:1.Pogodio Zečević.

Etno selo: 2:2 u Etno Selu.Centaršut Došle sa lijeve strane, Vujić neometan pogadja mrežu domaćih

Prijedor. Golom Pekije Rudar vodi sa 5:0

Prijedor: Slobodan udarac sa 25 metara koji je izveo Aco Veinovic i povećao na 4:0

Zvornik: Golom Molerovića, Drina vodi sa 2:0.

Etno selo: Prilika za Zvijezdu posle kornera, ali golman gostiju brani kranjim naporom.

Zvornik: U Zvorniku bez promjena 65 minuti. Drina vodi sa 1.0.

Prijedor:  Kontra Rudara preko Gavranovića koj ulazi u šesnaesterac upošljava kao duh samog Jakupovića koji sa nekoliko metara pogadja spoljni dio mreže.

Foča. Sutjeska vodi sa 1:0. strelac Dejan Rašević.

Doboj: Na poluvremenu je obavljena izmjena u ekipi Slavije izašao je Ajdinović a ušao Babić. Žute kartone dobili upravo Babić i M. marković.

Etno selo: Radost gostju trajala je samo dvije minute. Kontranapad Zvijezde 09 u gol je pretvorio Mahmutović

Etno selo. Izjednačnje, 1:1. Igra se 51. minut susreta. Gol dao Beširević.

Počelo i u Zvorniku

Počelo drugo poluvreme u Etno selu.

Doboj: Nema golova, Sloga - Slavija 0:0.

Foča: Totalno nezanimljivo prvo.poluvrijeme u Foči .Tek dvije poluprilike jedna za domaći tim u 29, minuti. Neprecizan je  bio Limić, a  dva ninuta kasnije revanširao se Jevtic kada je šutirao glavom pored gola Sutjeske

Zvornik: Velika šansa za Tekstilac u zadnjem napadu, ali igrač gostiju šutira pored gola

Mrkonjić Grad: Sloboda vodi sa 2:0 golovima Malbašića i Sladojevića.

Etno selo: 40. minut, prilika za Podrinje. Udarac gosujućeg igraca sa 7 metara zaustavlja Lakić

Doboj. U Doboju nema golova u 30.minutu dobar udarac Fočića odbranio golman Slavije

Prijedor. Domaćin vodi sa 3:0. Ubačena lopta sa lijeve strane, odbrana Kozare reaguje nespretno i Jaćimović pogadja za 3:0

Prijedor: Na ubačenu dubinsku loptu u šesnaesterac Kozare utrčava Gavranović i matira golmana

Etno selo: 28. minut 1:0 za Zvijezdu, Krajisnik je strijelac

Zvornik: Drina vodi 1:0 od 14-og minuta golom Dukića

Zvornik. Igra se 25. minut. Nema golova.

Prijedor: Rudar vodi 1:0, gol postigao Ognjen Jaćimović. Samo nekoliko trenutaka pre gola Gavranović sa lijeve strane ubacuje u peterac Kozare , ali Jakupović pogadja stativu

Prijedor: U Prijedoru Rudar napada Kozara se brani i pokušava kontranapadima ugroziti golmana Šarca.

Etno selo: 12. minut, prilika za Zvijezdu, dobar centaršut Babića, Vučić šutira sa 5 metara preko gola

Etno selo: 10. minut igre, početno ispitivanje snaga, velika borbenost i jedne i druge ekipe

Počele utakmice zadnjeg kola prvog dela šampionata.

Pred prvoligašima Republike Srpske ovog vikenda je posljednje kolo jesenjeg dijela šampionata. Startne liste.

Bijeljina: Zvijezda 09 - Podrinje 3:2