XS
SM
MD
LG

Zelengora mala za Velež

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 1

II KOLO

ŽOK „KOZARA“ - OK„PRIJEDOR“

Gradiška, 02/03.12.2017. godine

I sudija: Dragana Repić iz Banja Luke

II sudija: Maja Tubak iz Doboja

Delegat-kontrolor: Boran Kavić iz Banja Luke

V KOLO

ŽOK„BALKANA MP“- ŽOK„KOZARA“ 1:3 (11:25,18:25,25:20,23:25) 77:95

Mrkonjić Grad, 25.11.2017. godine

I sudija: Zoran Malešević iz Banja Luke

II sudija: Mile Ninić iz Laktaša

OK „PRIJEDOR“ -  OK„SMEČ“ 3:0 (25:17,25:21,25:18) 75:56

Prijedor, 25.11.2017. godine

I sudija: Goran Samardžić iz Banja Luke

II sudija: Jovica Turanjanin iz Banja Luke

UOK„BANjALUKA VOLEJ 2“ -  OK„PLIVA“ 3:2 (21:25,26:24,13:25,25:12,15:10) 100:96

Banja Luka, 25.11.2017. godine

I sudija: Dušica Kovač iz Banja Luke

II sudija: Davor Smolić iz Gradiške

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 2

V KOLO

ŽOK„NIKOS KANBERA“ -  ŽOK„CRVENA ZVIJEZDA 2“ 1:3 (22:25,17:25,32:30, 21:25) 92:105

Rudanka 26.11.2017. godine

I sudija: Vedran Nikić iz Doboja

II sudija: Maja Tubak iz Doboja

OK „UKRINA“ -  OK„PANTER“ 1:3 (25:22,21:25,21:25,14:25) 81:97

Prnjavor, 26.11.2017. godine

I sudija: Dragana Repić iz Banja Luke

II sudija: Dušica Kovač iz Banja Luke

OK „LAKTAŠI“  - OK„KOTOR VAROŠ“ 1:3 (25:19,25:27,16:25,18:25) 84:96

Laktaši, 25.11.2017. godine

I sudija: Dejan Stojičić iz Mrkonjić Grada

II sudija: Dragana Repić iz Banja Luke

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 3 3

V KOLO

ŽOK„BRATUNAC“ - ŽOK„RADNIK 2“ 3:1 (20:25,25:20,25:23,25:20) 95:88

Bratunac, 26.11.2017. godine

I sudija: Igor Cvijanovićiz Bijeljine

II sudija: Marko Marković iz Zvornika

OK „HAN PIJESAK“-  OK„DRINA“ 1:3 (26:24,18:25,25:27,11:25) 80:101

Han Pijesak, 25.11.2017. godine

I sudija: Snježana Višnjić iz Sokoca

II sudija: Srđan Furtula iz Pala

OK „LIBERO“ -  OK„RUDAR“ 2:3 (25:14,22:25,23:25,26:24,8:15) 104:103

Bijeljina, 26.11.2017. godine

I sudija: Miloš Radiša iz Brčkog

II sudija: Sanja Vlačić iz Lopara

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 4

VII KOLO

OK „ZELENGORA“ -  OK„VELEŽ“ 1:3 (25:23,19:25,9:25,16:25) 69:98

Kalinovik, 26.11.2017. godine

I sudija: Nevena Pandurević iz Istočnog Sarajeva

II sudija: Jovana Stanišić iz Istočnog Sarajeva

OK „MLADOST “ -  OK „LEOTAR“ 0:3 (21:25,23:25,20:25) 64:75

Rogatica, 23.11.2017. godine

I sudija: Nevena Maletić iz Pala

II sudija: Mirjana Mandić iz Čajniča

OK„STAKORINA“ - OK „RUDO“ 3:0 (25:12,25:20,25:17) 75:49

Čajniče, 26.11.2017.godine.

I sudija: Mlađen Grujić iz Sokoca

II sudija: Vera Kapor iz Foče

 

 

Zelengora - Velež