XS
SM
MD
LG
4:1
5:0
4:2
0:2
0:0
17:30
25.08
17:00
25.08
17:00
25.08
17:00
25.08
17:00

Kreću juniorke

Raspored utakmica prvi krug juniorki u šampionatu Repuiblike Srpske.

 

Trebinje, 23/24.12.2017.god.

Grupa -1

1. OK „LjUBINjE BANKOM“

2. OOK „LEOTAR“

3. ŽOK „LEOTAR“

Prvo kolo

ŽOK Leotar - OK Leotar

Drugo kolo

OK LjUBINjE BANKOM – OOK „LEOTAR

Treće kolo

ŽOK LEOTAR- OK LjUBINjE BANKOM

Bileća, 23/24.12.2017. god.

Grupa -2

1. OK „MAGLIĆ“

2. ŽOK „GACKO“

3. OK „HERCEGOVAC“

Prvo kolo

ŽOK „GACKO“- OK „HERCEGOVAC“

Drugo kolo

OK „MAGLIĆ“ – ŽOK „GACKO“

Treće kolo

OK „HERCEGOVAC“ – OK „MAGLIĆ“

Višegrad, 23/24.12.2017. god.

Grupa -3

1. OK „STAKORINA“

2. OK „GLASINAC“

3. OK „HE NA DRINI“

Prvo kolo

OK „GLASINAC“ –OK „HE NA DRINI“

Drugo kolo

OK „STAKORINA“ – OK „GLASINAC“

Treće kolo

OK „HE NA DRINI“- OK „STAKORINA“

Istočno Sarajevo, 23/24.12.2017. god.

Grupa -4

1. ŽOK „JAHORINA“

2. OK „ZELENGORA“

3. OK „SLAVIJA“

Prvo kolo

OK „ZELENGORA“ - OK „SLAVIJA“

Drugo kolo

ŽOK „JAHORINA“ - OK „ZELENGORA“

Treće kolo

OK „SLAVIJA“ -  ŽOK „JAHORINA“

Ugljevik, 23/24.12.2017. god.

Grupa - 5

1. ŽOK „BRATUNAC“

2. OK „DRINA“

3. OK „RUDAR“

Prvo kolo

OK „DRINA“ - OK „RUDAR“

Drugo kolo

ŽOK „BRATUNAC“ - OK „DRINA“

Treće kolo

OK „RUDAR“ -  ŽOK „BRATUNAC“

Bijeljina, 23/24.12.2017. god.

Grupa -6

1. OK „LIBERO“

2. OK „MAJEVICA“

3. ŽOK „RADNIK“

Prvo kolo

OK „MAJEVICA“ - ŽOK „RADNIK“

Drugo kolo

OK „LIBERO“ - OK „MAJEVICA“

Treće kolo

ŽOK „RADNIK“ -  OK „LIBERO“

Obudovac, 23/24.12.2017. god.

Grupa -7

1. ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“

2. ŽOK „MODRIČA“

3. ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“

Prvo kolo

ŽOK „MODRIČA“ - ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“

Drugo kolo

ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ - ŽOK „MODRIČA“

Treće kolo

ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ -  ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“

Doboj, 23/24.12.2017. god.

Grupa -8

1. OK „KOTOR VAROŠ“

2. OK „DERVENTA“

3. OK „PANTER“

Prvo kolo

OK „DERVENTA“ - OK „PANTER“

Drugo kolo

OK „KOTOR VAROŠ“ - OK „DERVENTA“

Treće kolo

OK „PANTER“ -  OK „KOTOR VAROŠ“

Gradiška, 23/24.12.2017. god.

Grupa -9

1. OK „PRIJEDOR“

2. OK „LAKTAŠI“

3. ŽOK „GRADIŠKA“

Prvo kolo

OK „LAKTAŠI“ - ŽOK „GRADIŠKA“

Drugo kolo

OK „PRIJEDOR“ - OK „LAKTAŠI“

Treće kolo

ŽOK „GRADIŠKA“ -  OK „PRIJEDOR“

Banja Luka, 23/24.12.2017. god.

Grupa -10

1. OK „INOVA“

2. OK „PLIVA“

3. UOK „BANjALUKA VOLEJ“

Prvo kolo

OK „PLIVA“ - UOK „BANjALUKA VOLEJ“

Drugo kolo

OK „INOVA“ - OK „PLIVA“

Treće kolo

UOK „BANjALUKA VOLEJ“ -  OK „INOVA“

                                   


Jahorina 2 : 3 Goražde
Kula Gradačac 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
HE na Drini 3 : 1 Mostar
Modriča 3 : 2 BL Volley
Gacko 3 : 0 Sloboda Tuzlafarm
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Bimal-Jedinstvo 18 18 0 54
2 Kula Gradačac 18 15 3 44
3 Gacko 18 15 3 44
4 BL Volley 18 9 9 28
5 Jahorina 18 8 10 25
6 Modriča 18 8 10 21
7 Goražde 18 6 12 18
8 Sloboda Tuzlafarm 18 5 13 16
9 Mostar 18 4 14 14
10 HE na Drini 18 2 16 6