Jedinstvo lako sa Kulom

Završeno. Bimal Jedinstvo - Kula Gradačc 3:0. Treći se okončan rezultatom 25:17.

Bimal Jedinstvo je stiglo na 22:14.

Samo pet poena od trijumaf bimal Jedinstva. Vode one sa 20:14.

Domaće ne popuštaju. Čuvaju prednost i idu ka devetom trijumfu ove sezone. Vode sa 18:12.

Nema Kula Gradačac lijek za domaći sastav. Sada je 17:9,a odlična je i srednji bloker Bimal Jedisntva Ana Gajić.

Bimal vodi 14:7.

Korekator bh reprezentacije Nataša Slijepčević vodi Bimal Jedinstvo ka osvajanju trećeg seta. Sada je 12:5,a ona je najbolji akter meča.

Bimal Jedinstvo ne popušta. Vode sa 9:5.

Trenutno Brčko vodi sa 7:3.

Počeo treći set. Bimal Jedinstvo povelo sa 3:1.

Prva dva seta čini se da odlučuje bolja igra Bimal Jedisntva u bloku. Jače su od gošči u tom segmentu i imaju zasluženu prednost.

Bimal Jedinstvo drugi set dobija rezultatom 25:20. Vodi sa 2:0, u setovima

Gošće i dalje prijete 24:20.

Bimal Jedinstvo stiglo do set lopte 24:19.

Kula smanjila na 22:18 i ne predaje se. Iako Bimal Jedinstvo ima osjetnu prednost i dalje.

Sada je 22:17.

Kula smanjila na 22:16.

Bliži se kraj drugog seta. Bimal Jedinstvo vodi 22:14.

Trenutno je 18:10 u drugom setu.

Nešto bolja igra Kule u ovom momentu,ali Bimal Jedinstvo vodi sa 13:8.

U drugom setu opet visoko vođstvo Bimal Jedisntva. Trenutno je  13:5. Kula igra bez  Amre Mandžukić.Povrijeđena je.

Završen prvi set. Domaće ga dobile rezultao 25:15.

Trenutno je u prvom setu 18:7 za Bimal Jedinstvo.

Bimal Jedinstvo vodi sa 12:3. Očajan početak Kule Gradačac.

U toku je prvi set i domaće vode sa 8:2.

Počela utakmica

Večeras od 19 časova u Brčkom se igra derbi meč šampionata Bosne i Hercegovine za odbojkašice. Sastaju se Bimal Jedinstvo i Kula, dvije neporažen ekipe u šampionatu. Gošće dolaze sa namjerom da probaju da nanesu poraz Brčankama,a njhova prednost je trener Goran Hadžić koji je godinama vodio tim iz grada na Savi. Pratićemo kretanje rezltata na ovom meču.

Utakmica će početi minutom ćutanja u znak sjećanja na nedavno preminulog Vedrana Vlaisavljevića, člana Skupštine Bimal Jedisntva i višegodišnjeg domaćina na utakmica kluba u Brčkom. Preminuo je u nedelju u 57. goidni života.

Fotografije sa meča pogdajte na ovom linku:

Bimal Jedinstvo - Kula Gradačac 3:0 (25:15, 25:20, 25:17)

Brčko.Dvorana gimnazije Brčko. Sudije:  Saša Kuzmanović (Banjaluka),Jasmin Huseinović ( Sarajevo). Delegat: Ranko Grujić.

Bimal Jedinstvo: Nataša Slijepčevi, Sandra Mitrović, Jovbana Biberdžić, Duška Kenjalo, Ivana Radović, Milica Krstojević, Žana Dragutinović, Milica Ivković, Ana Gajić, Vinka Ilić, Nina Vidaković, Vera Kostić. Treneri: Smail Pezervić, Mirsad Elezović.

Kula Gradačac. Tijana Đapa, Žana Lipovac, Nejra Osmanlić, Ajla Hadžić, Anđelka Radišković, Tijana Lazarević, Milana Božić, Dženita Džodžaljević, Jelena Ninković, Snžana Đurica, Berina Kantić.Treneri: Goran Hadžić, Emina Taletović.