Ljubić u komšijskom derbiju bolji od Sokratesa

U okviru 5. kola Prve futsal lige RS Klub malog fudbala Ljubić kao domaćin večeras je porazio Sokrates 8:4.

Sedamdeset sekundi igre bilo je potrebno da vidimo prvi pogodak, i to u mreži Ljubića. Pogocima Segića i Aleksandra Žiška domaći su rezultat okrenuli u svoju korist. Na dva gola Ljubića, golom je uzvratio Sokrates, pa je nakon 6 minuta igre, na semaforu pisalo 2:2. Igrao se 8. minut kada je Ljubić ponovo došao u vođstvo, a precizan je bio Segić. Do kraja prvog poluvremena domaći su preko A. Žiška, Kovačevića i Segića prednost povećali na 6:2, da bi gosti u finišu udarcem sa 9 metara smanjili na 6:3.

Nakon goleade u prvom poluvremenu, drugo je bilo manje efikasno. Mreže su mirovale do 26. minuta kada je  Segić povisio na 7:3, a pet minuta kasnije pogodio je i Subić za 8:3. U posljednjoj minuti susreta postavljen je i konačan rezultat kada su gosti smanjili na 8:4.

Pobjedom u večerašnjoj utakmici, Prnjavorčani su stigli do drugog ovosezonskog trijumfa, te se nalaze u sredini tabele.