Novi trijumf Glavice

DRUGA FUTSAL LIGA REPUBLIKE SRPSKE GRUPA 1

NOVI TRIJUMF GLAVICE

MNK GLAVICA – FC GLASINAC SOKOLAC 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Hadžikadunić u 11, 2:0 Hadžikadunić u 36 (iz kaznenog udarca), 3:0 Kondžić u 36.minutu. Dvorana: Srednjoškolskog centra. Gledalaca: 100. Sudije: Goran Ilić i Darko Vukojević (oba iz Doboja). Treći sudija: Slađan Lazarević (Petrovo). Delegat: Miodrag Đurić (Modriča). Žuti kartoni: Mujkanović, Hadžikadunić (Glavica), Pajević, Jolović (Glasinac Sokolac). Akumulirani prekršaji: Glavica (4+4), Glasinac (0+5).

MNK GLAVICA: Mujkanović, Hajrić, Hadžikadunić, Omerčić, Kondžić, Neziri, Mustajbašić, Ristić, Miljić, Nikić, Danijel Aladžić, Danijel Zelenković.

FC GLASINAC SOKOLAC: Pajević, Jolović, Milinković, Simić, Đerić, Beatović, Radović, Lukić.

Igrač utakmice: Asmir Hadžikadunić (MNK Glavica)

Dobojska Glavica je zabilježila treću prvenstvenu pobjedu u isto toliko odigranih utakmica. Ovog puta na svom terenu savladali su ekipu Glasinac Sokolac iz Sokolca sa 3:0. Dobojlije su poslije ovog kola se osamostalili na vrhu tabele.

Domaći su poveli 1:0 golom Asmira Hadžikadunića u 11.minutu. U drugom poluvremenu igralo se bez izrazitih prilika sve do 36.minuta. Tada je dosuđen kazneni udarac za Glavicu,a siguran realizator bio je najbolji igrač meča Asmir Hadžikadunić. U istom minutu tačku na ''i'' stavio je Samir Kondžić.

Glavica u narednom kolu gostuje kod starih rivala i poznanika komšijske Dervente, dok će Glasinac Sokolac biti slobodan.

Glavica 3 : 2 Derventa
Željeznica 3 : 2 Brod