Ugljeviku pripao derbi 5. kola Prve lige Republike Srpske

Futsaleri Ugljevika savladali su večeras u svojoj dvorani KMF Beli Anđeo sa 8:7 u derbiju petog kola prvoligaškog karavana Republike Srpske.

Ugljevičani su lako stekli prednost, i na odmor otišli sa rezultatom 6:2, ipak, u drugom poluvremenu usojeva da se probudi gostujuća ekipa, nošena i večeras raspoloženim strijelcem Dragišom Komarčevićem, te u 29. minutu nakon pogotka Slavena Erića stižu na 6:5.

Ipak, Vladan Tomić i Živan Marković odvode Ugljevičane ponovo na tri razlike, pa gosti do kraja uspjevaju samo da razliku učine minimalnom i izgube 8:7.

KMF UGLJEVIK - KMF BELI ANĐEO 8:7 (6:2)
Dvorana u Ugljeviku
Gledalaca: 150
Sudije: Zoran Sofrenić i Danijel Perić (oba Bijeljina)
Strijelci: 1:0 Tomić 4, 2:0 Simikić 6, 3:0 Lazić 9, 4:0 Marković 13, 4:1 Komarčević 14, 4:2 Komarčević 17, 5:2 Marković 19, 6:2 Bojić 19, 6:3 Komarčević 24, 6:4 Komarčević  27, 6:5 Erić 29 (6m), 7:5 Tomić 31, 8:5 Marković 38, 8:6 Dupor 39, 8:7 Komarčević 40
Žuti kartoni: Dragić, Božić, Marković (Ugljevik), Krajišnik, Hadžić, Erić, Đokić, Dupor (Beli Anđeo)

Ugljevik: Dragić, Teodorović, Lazić, Simikić, Tomić, Živanović, Pavlović, Lujanović, Bojić, Purić, Radić, Božić, Marković, Gajić

Beli Anđeo: Savić, Erić, Komarčević, Krajišnik, Đokić, Dupor, Hadžić, Janjić