XS
SM
MD
LG

Prvi krug juniorki Republike Srpske

Termini i raspored utakmica prvi krug juniorki .-

 

GRUPA 1.

Trebinje, 24. decembar 2017. godine (nedelja) početak u 09.00 časova. Dvorana JU OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“

 

OK „LjUBINjE BANKOM“, Ljubinje

OOK „LEOTAR“, Trebinje

ŽOK „LEOTAR“, Trebinje

 

Službena lica

                   1. Nikola Kozić                    iz Ljubinja

                   2. Nebojša Kulidžan              iz Bileće

                   3. Jelena Tabaković               iz Bileće

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                  Prvo kolo

                    OOK „LEOTAR“  -  ŽOK „LEOTAR“ 

                                  Drugo kolo

                     OK „LjUBINjE BANKOM“ – OOK „LEOTAR“

                                  Treće kolo

                      ŽOK „LEOTAR“- OK „LjUBINjE BANKOM“

 

GRUPA 2.

Bileća, 23. decembar 2017. godine (subota) početak u 12.00 časova. Dvorana USD.

OK „MAGLIĆ“, Foča

ŽOK „GACKO“, Gacko

OK „HERCEGOVAC“, Bileća

 

Službena lica

                   1. Nebojša Kulidžan              iz Bileće

                   2. Dragan Pešut                   iz Ljubinja

                   3. Vera Kapor                         iz Foče

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                  Prvo kolo

                  ŽOK „GACKO“- OK „HERCEGOVAC“

                                  Drugo kolo

                  OK „MAGLIĆ“ – ŽOK „GACKO“

                                   Treće kolo

                 OK „HERCEGOVAC“ – OK „MAGLIĆ“

 

GRUPA 3.

Višegrad, 24. decembar 2017. godine (nedelja) početak u 12.00 časova. Gradska dvorana.

OK „STAKORINA“, Čajniče

OK „GLASINAC“, Sokolac

OK „HE NA DRINI“, Višegrad

 

Službena lica

                   1. Gorica Rudić                    iz Pala

                   2. Dragan Filipovac            iz Višegrada

                   3. Jovana Ćuzulan                  iz Rogatice

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                 Prvo kolo                   

                   OK „GLASINAC“ –OK „HE NA DRINI“ 

                                           Drugo kolo

                             OK „STAKORINA“ – OK „GLASINAC“

                                  Treće kolo

                              OK „HE NA DRINI“- OK „STAKORINA“

 

 

    GRUPA 4.

Istočno Sarajevo, 24. decembar 2017. godine (nedelja) početak u 11.00. Dvorana „Slavija“.

ŽOK „JAHORINA“, Pale

OK „ZELENGORA“, Kalinovik

OK „SLAVIJA“, Istočno Sarajevo

 

 

Službena lica

                   1. Dragan Gutalj                     iz Pala

                   2. Jovana Stanišić              iz Istočnog Sarajeva

                   3. Snježana Višnjić             iz Sokolca

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                    Prvo kolo

                          OK „ZELENGORA“ - OK „SLAVIJA“

                                             Drugo kolo

                          ŽOK „JAHORINA“ - OK „ZELENGORA“

                                    Treće kolo

                           OK „SLAVIJA“ -  ŽOK „JAHORINA“

 

 

GRUPA 5.

Ugljevik, 23. decembar 2017. godine (subota) početak u 11.00 časova. Dvorana SŠC.

 

ŽOK „BRATUNAC“, Bratunca

OK „DRINA“, Zvornik

OK „RUDAR“, Ugljevik

 

Službena lica

                   1. Milan Nikolić                 iz Brčkog

                   2. Nemanja Mićić                  iz Modriče

                   3. Sanja Vlačić                      iz Lopara

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                    Prvo kolo

                               OK „DRINA“ - OK „RUDAR“

                                             Drugo kolo

                             ŽOK „BRATUNAC“ - OK „DRINA“

                                    Treće kolo

                           OK „RUDAR“ -  ŽOK „BRATUNAC“

 

GRUPA 6.

Bijeljina, 23. decembar 2017. godine (subota) početak u 11.00 časova. Gradska dvorana „Filip Višnjić“.

 

OK „LIBERO“, Bijeljina

OK „MAJEVICA“, Lopare

ŽOK „RADNIK“, Bijeljina

 

Službena lica

                   1. Veselin Drobnjak              iz Modriče

                   2. Igor Cvijanović              iz Bijeljine

                   3. Marko Marković               iz Zvornika

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira.

 

                                    Prvo kolo

                                OK „MAJEVICA“ - ŽOK „RADNIK“

                                              Drugo kolo

                                OK „LIBERO“ - OK „MAJEVICA“

                                     Treće kolo

                                 ŽOK „RADNIK“ -  OK „LIBERO“

 

GRUPA 7.

Obudovac, 24. decembar 2017. Godine (nedelja) početak u 13.00 časova. Dvorana Osnovne škole.

ŽOK „BIMAL-JEDINSTVO“, Brčko

ŽOK „MODRIČA“, Modriča

ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“, Obudovac

Službena lica

                   1. Srđan Cvijanović             iz Modriče

                   2. Dragan Miškić               iz Obudovca

                   3. Mirza Keserović              iz Brčko

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                    Prvo kolo

                         ŽOK „MODRIČA“ - ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“

                                             Drugo kolo

                          ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ - ŽOK „MODRIČA“

                                    Treće kolo

                        ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ -  ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“

 

 

GRUPA 8.

Doboj, 24. decembar 2017. godine početak u 11.00 časova.  Dvorana OŠ „Vuk Karadžić“

OK „KOTOR VAROŠ“, Kotor Varoš

OK „DERVENTA“, Derventa

OK „PANTER“, Doboj

 

Službena lica

                   1. Borisav Cvišić                iz Gradiške

                   2. Vedran Nikić                   iz Doboja

                   3. Srđan Bencun                    iz Modriče

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                    Prvo kolo

                                OK „DERVENTA“ - OK „PANTER“

                                             Drugo kolo

                                OK „KOTOR VAROŠ“ - OK „DERVENTA“

                                    Treće kolo

                                 OK „PANTER“ -  OK „KOTOR VAROŠ“

 

 

GRUPA 9.

Gradiška, 23. decembar 2017. godine (subota) početak u 11.00. Dvorana JU OŠ „Petar Kočić“ –Nova Topola

OK „PRIJEDOR“, Prijedor

OK „LAKTAŠI“, Laktaši

ŽOK „GRADIŠKA“, Gradiška

 

Službena lica

                   1. Davor Smolić                   iz Gradiške

                   2. Danijel Bandulaja              iz Banja Luke

                   3. Mia Čarakovac                  iz Kozarske Dubice

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

 

                                    Prvo kolo

                                OK „LAKTAŠI“ - ŽOK „GRADIŠKA“

                                             Drugo kolo

                                OK „PRIJEDOR“ - OK „LAKTAŠI“

                                    Treće kolo

                                 ŽOK „GRADIŠKA“ -  OK „PRIJEDOR“

 

 

GRUPA 10.

Banja Luka, 24. decembar 2017. godine (nedelja) početak u 14.00 časova. Dvorana „Obilićevo“.

 

OK „INOVA“, Banja Luka

OK „PLIVA“, Šipova

UOK „BANjALUKA VOLEJ“, Banja Luka

 

Službena lica

                   1. Kristina Pantelić Babić iz Banja Luke

                   2. Dejan Stojičić                  iz Mrkonjić Grada

                   3. Dragana Repić                   iz Banja Luke

Prvoimenovani sudija na turniru je ujedno delegat i vrhovni sudija turnira

 

                                    Prvo kolo

                           OK „PLIVA“ - UOK „BANjALUKA VOLEJ“

                                             Drugo kolo

                                OK „INOVA“ - OK „PLIVA“

                                    Treće kolo

                           UOK „BANjALUKA VOLEJ“ -  OK „INOVA“