Na osnovu dostavljenih informacija sa odigranih utakmica prvog kruga takmičenja mlađih kategorija u konkurenciji juniorki utakmice se registruju sledećim rezultatima:
J U N I O R K E
GRUPA 1
OOK „LEOTAR“ - ŽOK „LEOTAR“ 0:3 (10:25,11:25,9:25) 30:75
Trebinje. 24.12.2017. godine
I sudija: Nikola Kozić iz Ljubinja
II sudija: Nebojša Kulidžan iz Bileće
OK „LjUBINjE BANKOM“ - OOK „LEOTAR“ 3:0 (25:15,25:23,25:12) 75:50
Trebinje, 24.12.2017. godine
I sudija: Nebojša Kulidžan iz Bileće
II sudija: Jelena Tabaković iz Bileće
ŽOK„LEOTAR“ - OK„LjUBINjE BANKOM“ 3:2 (25:27,25:23,25:22,14:25,15:9) 104:106
Trebinje, 24.12.2017. godine
I sudija: Jelena Tabaković iz Bileće
II sudija: Nikola Kozić iz Ljubinja
GRUPA 2
ŽOK „GACKO“ - OK „HERCEGOVAC“ 3:1 (20:25,25:18,25:21,25:19) 95:83
Bileća. 23.12.2017. godine
I sudija: Dragan Pešut iz Ljubinja
II sudija: Vera Kapor iz Foče
OK „MAGLIĆ“ - ŽOK „GACKO“ 1:3 (18:25,25:22,25:27,25:27) 93:101
Bileća. 23.12.2017. godine
I sudija: Nebojša Kulidžan iz Bileće
II sudija: Dragan Pešut iz Ljubinja
OK „HERCEGOVAC“ - OK „MAGLIĆ“ 3:1 (25:9,23:25,25:16,25:19) 98:69
Bileća. 23.12.2017. godine
I sudija: Vera Kapor iz Foče
II sudija: Nebojša Kulidžan iz Bileće
GRUPA 3
OK „GLASINAC“ - OK „HE NA DRINI“ 2:3 (25:13,19:25,20:25,25:21,9:15) 98:99
Višegrad, 24.12.2017. godine
I sudija: Jovana Ćuzulan iz Rogatice
II sudija: Dragan Filipovac iz Višegrada
OK „STAKORINA“ - OK „GLASINAC“ 0:3 (21:25,13:25,24:26) 58:76
Višegrad, 24.12.2017. godine
I sudija: Dragan Filipovac iz Višegrada
II sudija: Gorica Rudić iz Pala
OK „HE NA DRINI“- OK „STAKORINA“ 3:0 (25:0,25:0,25:0) 75:0
Višegrad, 24.12.2017. godine
I sudija: Gorica Rudić iz Pala
II sudija: Jovana Ćuzulan iz Rogatice
OK „Stakorina“ predala utakmicu zbog povrede odbojkašice broj 2. Nevene Dačević, koju su odveli u bolnicu u Foči.
GRUPA 4
OK „ZELENGORA“ - OK „SLAVIJA“ 0:3 (9:25,15:25,10:25) 34:75
Istočno Sarajevo, 24.12.2017. godine
I sudija: Milena Čančar iz Pala
II sudija: Jovana Stanišić iz Istočnog Sarajeva
ŽOK „JAHORINA“ - OK „ZELENGORA“ 3:0 (25:13,25:12,25:14) 75:39
Istočno Sarajevo, 24.12.2017. godine
I sudija: Jovana Stanišić iz Istočnog Sarajeva
II sudija: Snježana Višnjić iz Sokoca
OK „SLAVIJA“ - ŽOK „JAHORINA“ 3:0 (25:15,25:22,25:16) 75:53
Istočno Sarajevo, 24.12.2017. godine
I sudija: Snježan Višnjić iz Sokoca
II sudija: Milena Čančar iz Pala
GRUPA 5
OK „DRINA“ - OK „RUDAR“ 3:0 (25:12,25:22,25:13) 75:47
Ugljevik, 23.12.2017. godine
I sudija: Sanja Vlačić iz Lopara
II sudija: Milan Nikolić iz Brčkog
ŽOK „BRATUNAC“ - OK „DRINA“ 2:3 (25:18,24:26,18:25,34:32,10:15) 111:116
Ugljevik, 23.12.2017. godine
I sudija: Milan Nikolić iz Brčkog
II sudija: Nemanja Mićić iz Modriče
OK „RUDAR“ - ŽOK „BRATUNAC“ 1:3 (25:22,13:25,21:25,20:25) 79:97
Ugljevik, 23.12.2017. godine
I sudija: Nemanja Mićić iz Modriče
II sudija: Sanja Vlačić iz Lopara.
GRUPA 6
OK„MAJEVICA“- ŽOK„RADNIK“ 0:3 (7:25,8:25,11:25) 26:75
Bijeljina, 23.12.2017. godine
I sudija: Marko Marković iz Zvornika
II sudija: Igor Cvijanović iz Bijeljine
OK „LIBERO“ - OK „MAJEVICA“ 3:0 (25:12,25:16,25:8) 75:36
Bijeljina, 23.12.2017. godine
I sudija: Igor Cvijanović iz Bijeljine
II sudija: Veselin Drobnjak iz Modriče
ŽOK„RADNIK“ - OK „LIBERO“ 3:0 (25:13,25:18,25:22) 75:53
Bijeljina, 23.12.2017. godine
I sudija: Veselin Drobnjak iz Modriče
II sudija: Marko Marković iz Zvornika
GRUPA 7
ŽOK„MODRIČA“- ŽOK„CRVENA ZVIJEZDA“ 3:2 (20:25,25:15,25:21,21:25,15:9) 106:95
Obudovac, 24.12.2017.godine
I sudija: Srđan Cvijanović iz Modriče
II sudija: Dragan Miškić iz Obudovca
ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ - ŽOK „MODRIČA“ 3:0 (25:17,25:12,25:13) 75:42
Obudovac, 24.12.2017.godine
I sudija: Dragan Miškić iz Obudovca
II sudija: Mirza Keserović iz Brčkog
ŽOK„CRVENA ZVIJEZDA“ - ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ 1:3 (15:25,23:25, 25:16,19:25) 82:91
Obudovac, 24.12.2017.godine
I sudija: Mirza Keserović iz Brčkog
II sudija: Srđan Cvijanović iz Modriče
GRUPA 8
OK„DERVENTA“ - OK„PANTER“ 0:3 (18:25,24:26,19:25) 61:76
Doboj, 24.12.2017. godine
I sudija: Vedran Nikić iz Doboja
II sudija: Borisav Cvišić iz Gradiške
OK „KOTOR VAROŠ“ - OK „DERVENTA“ 3:0 (25:20,25:14,25:13) 75:47
Doboj, 24.12.2017. godine
I sudija: Srđan Bencun iz Modriče
II sudija: Vedran Nikić iz Doboja
OK„PANTER“ - OK „KOTOR VAROŠ“ 3:1 (25:15,22:25,25:12,25:17) 97:69
Doboj, 24.12.2017. godine
I sudija: Borisav Cvišić iz Gradiške
II sudija: Srđan Bencun iz Modriče
Crveni karton: OK „PANTER“- kazna za odugovlačenje.
GRUPA 9
OK„LAKTAŠI“ - ŽOK„GRADIŠKA“ 1:3 (20:25,26:24,15:25,22:25) 83:99
Gradiška, 23.12.2017. godine
I sudija: Davor Smolić iz Gradiške
II sudija: Danijel Bandulaja iz Banja Luke
OK „PRIJEDOR“ - OK „LAKTAŠI“ 3:0 (25:21,25:22,25:19) 75:62
Gradiška, 23.12.2017. godine
I sudija: Nikola Lovrenović iz Banja Luke
II sudija: Davor Smolić iz Gradiške
ŽOK„GRADIŠKA“ - OK „PRIJEDOR“ 3:0 (25:20,25:20,25:21) 75:61
Gradiška, 24.12.2017. godine
I sudija: Danijel Bandulaja iz Banja Luke
II sudija: Nikola Lovrenović iz Banja Luke
GRUPA 10
OK„PLIVA“ - UOK„BANjALUKA VOLEJ“ 3:0 (25:23,25:18,25:8) 75:49
Banja Luka, 24.12.2017. godine
I sudija: Dejan Stojičić iz Mrkonjić Grada
II sudija: Kristina Pantelić- Babić iz Banja Luke
OK „INOVA“ - OK „PLIVA“ 3:0 (25:12,25:14,25:14) 75:40
Banja Luka, 24.12.2017. godine
I sudija: Dragana Repić iz Banja Luke
II sudija: Dejan Stojičić iz Mrkonjić Grada
UOK„BANjALUKA VOLEJ“ - OK „INOVA“ 0:3 (7:25,21:25,11:25) 39:75
Banja Luka 24.12.2017. godine
I sudija: Kristina Pantelić-Babić iz Banja Luke
II sudija: Dragana Repić iz Banja Luke
U drugi krug takmičenja u konkurenciji Juniorki, koji se po kalendaru takmičenja održava 03/04.02.2018.godine plasirali su se sledeći klubovi:
1. ŽOK „LEOTAR“ 7. ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“
2. ŽOK „GACKO“ 8. OK „PANTER“
3. OK „HE NA DRINI“ 9. ŽOK „GRADIŠKA“
4. OK „SLAVIJA“ 10. OK „INOVA“
5. OK „DRINA“ 11. OK „LjUBINjE BANKOM“
6. ŽOK „RADNIK“ 12. OK „GLASINAC“