Sloboda na Tušnju bila bolja od Mladosti. Pobedila je sa 2:0.

Trećim golom Filipovića Zrinjski preokrenuo i savladao GOŠ sa 3:2.

Završeno u Krupi. Željo slavio sa 2:4.

Tri minute sudijskog vremena u Krupi.

Izašao Hajdarević, ušao Šabanadžović.

Žuti karton dobio Graovac iz Željezničara, a dobru priliku nije u gol pretvorio Vuklotić. Glavom je šutirao pravo u Kjosevskog.

Izašao Zakarić ušao Zajmović u timu Želje. Bilo je to u 81. minuti.

Goooooooooooooooool. Filipović u Mostaru poravnao na 2:2.

Golllllllllllllllll. Golovima Rustemovića i Hadžića Sloboda je na Tušnju povela sa 2:0 protiv Mladosti.

Kod Željezničara izašao Ramović, ušao Zeba.

Dvostruka izmena kod Krupe: Izašli Milanović i Galešić, ušli Šamara i Savić.

Goooooooooooooool. Zakarić i Željo vodi sa 2:4.

">http://

Uzvratio je Željezničar,ali je Fejzić bio siguran. Šutirao je Ramović.

Udarac Galešića, sa nekih 18 metara odbranio je Kjosevski.

Probao je Stojan Vranješ,ali je buio neprecizan. Golman Krupe nije trebao da interveniše.

Minut nakon izjednačenja u Mostaru, GOŠK dolazi do vođšstva od 1:2. Strelac  Mulahusejnović.

Goooooooooooool. Zrinjski poravnao protiv Goška na 1:1. Strelac je bio Filiović.

Aleksić je dobio žuti karton,a umjesto Marijanovića u igri je Dabić. Sve to se desilo u 57. minuti.

Domaći imali odličnu kontru, ali su se gosti ipak odbranili.

Odlična utakmica u Krupi...

Penal za Krupu. Igra se 53. minut. na 2:3 smanji Milanović. Šut Marijanovića Kjosevski je kratko odbio,a pritrčao Milanović i pogodio mrežu.

">http://

Pomoćni sudija Latzić iz Brčkog signalizirao penal za Željezničar. Sa klupe gostujućeg tima vršili pritiska na Lazića.

Počelo drugo poluvrijeme i sviran penal za Željezničar. Vode gosti sa 1:3. Penal izveo Goran Zakarić.

">http://

Kraj prvog dela meča.

Sami finiš prvog dela, Fajić sam ka Kjosevskom. Nema gola.

Krupa nastavila sa ofanzivom. Odličnu priliku propustio je Maksimović.

Aleksić je pogodio u Krupi. Smanjio je vođstvo Želje na 1:2. Bilo je to u 35. minuti ,na gol je postigao nakon kornera.

">http://

Opet se ušlo u jedan period mirne igre.

Goooooooooooooooool. Igrao se 26. minut. Željeo poveo sa 0:2. Opet je glavom pogodio Ubiparip.

Igrao se 21. minut.Velika  šansa za Krupu,ali  Maksimović ne pogađa. Neprecizan lob, preko  istrčalog Kjosevskog.

Izveden po jedan korner na obe strane,ali bez bilo kakve opasnosti po gollmane.

Nema važnijih dešavnaj u meču u Krupi. Gosti čuvaju vođstvo od 0:1.

Gollllllllllllll. U Mostaru je Gošk poveo protiv Zrinjskog sa 0:1.

Gooooooooooooool.  Željo od 9. minute vodi. Strelac Ubiparip! Strelac Željezničara je nakon ubacivanja sa desne strane ostao sam na pet metara i lako matirao domaćeg golmana.

">http://

Krupa je nakon slobodnog udarca zapretila preko Vukotića. Nema promene rezultata.

Oba tima krenula jako i snažno. Vidi se želja za pobedom kod oba sastava.

Željo je prvi zapretio. Šutirao je Mehremić.

Igra se 4. minut. Nema golova i dalje je 0:0.

Počela utakmica u Krupi...

Meč u Krupi na Vrbasu prati oko 1.000 navijača, od toga je samo 50-tak pristalica Željezničara.

Pratite dešavnja na meču Krupa - Željezničar....

Od 14,30 sastaju se Krupa i Željezničar u utakmici 19. kola Premijer lige.

Treneri obje ekipe odredili su sastav za ovaj meč, a sastavi izgledaju ovako:

Krupa: Fejzić, Galešić, Maksimović, Dujaković, Vukotić, Nikodijević, Mirosavljević, Aleksić, Milanović, Fajić, Marjanović

Na klupi su: Kutić, Makitan, Lukić, Glamočić, Dabić, Savić, Šamara

Željezničar: Kjosevski, Stevanović, Graovac, Zec, Mehremić, Ramović, Bogićević, Zakarić, Vranješ, Hajdarević, Ubiparip

Na klupi su: Fejzić, Kajkut, Blagojević, Zajmović, Šabanadžović, Zeba, Osmanković

Glavni sudija meča je Ilija Živković iz Orašja, a pomažu mu Damir Lazić (Brčko) i Arnel Novalić (Doboj). Četvrti sudija je Miloš Gigović iz Gradiške, a delegat Amir Hadžić iz Velike Kladuše.

Podsjećamo, u ovom terminu od 14,30 igraju još i Sloboda - Mladost, te Zrinjski-GOŠK.

Pratićemo ove mečeve i u živom tekstualnom prenosu.

Sloboda - Mladost

Sloboda: Muminović, Terzić, Rustemović, Todorović, Bekić, Smajić, Grahovac, Lazevski, Ivetić, Mijić, Ignjatović.

Mladost: Velić, Šišić, Sadiković, Šećerović, Hiroš, Regoje, Karahmet, Dilaver, Mujagić, Mišić, Isaković.

Zrinjski - Goš

Zrinjski: Pirić, Barišić, Handžić, Jović, Stojkić, Perišić, Jamak, Jakovljević, Filipović, Kadušić, Bilbija.

GOŠK: Kozić, Čolić, Rodin, Hasanhodžić, Mišić, Barić, Raguž, Zolj, Ramić, Vego, Mulahusejnović.

Vitez 0 : 0 Radnik
Široki Brijeg 1 : 1 Krupa
Sarajevo 0 : 0 Sloboda
Borac 1 : 1 Zrinjski