Demontaža Borca u Bijeljini

Nakon 3 minuta nadoknade, kraj u Bijeljini. Radnik Borac 3:0.

3:0 za Radnik. Mladi Vladimir Bradonjić strijelac za Bijeljince.Kontra napad Radnika preko Demira Pece po desnoj strani. Peco je prosledio do Glišića koji sa oko 16 metara šutira, činilo se loše, ali je sve to odlično ispratio mladi Bradonjić koji je loptu prosledio u mrežu Savatovića

82. minut. Vladan Danilović šutira sa 18 metara preko gola domaćeg golmana Mladena Lučića

80. minut. Treća izmjena u Radniku. Vladimir Bradonjić umjesto Nenada Srećkovića.75. minut.

Treća izmjena u Borcu. Petar Ilić umjesto Stefana Dujakovića

72. minut. Druga izmjena u Radniku. Aleksandar Glišić umjesto Irfana Hadžića

70. minut. Šansa za Borac. Odličan šut Mahira Karića sa 20 metara završio na stativi.

67. minut. Prva izmjena u Radniku. Pavle Sušić umjesto Aleksandra Vasića.

15 minuta igre u drugom poluvremenu, Radnik se povukao, igra se na 30 metara od gola domaćih

57. minut druga izmjena u ekipi Borca. Miloš Žeravica umjesto Bojana Burazora

54. minut, žuti karton za igrača Borca Radulović Aleksandra zbog starta nad Srećkovićem.

48. minut, dobra prilika za Radnik. Srećković oštro centrirao sa lijeve strane, Irfan Hadžić nije zahvatio loptu

Počinje drugo poluvrijeme, izmjena u ekipi Borca. Armin Mahović izašao, Miloš Čudić u igri.

Poluvrijeme u Bijeljini. Radnik - Borac 2:0. Domaći zasluženo vode. Borac bez izgledne prilike u prvom dijelu.

Dva minuta nadoknade u Bijeljini.

35. minut, zuti za igraca Borca Vladana Danilovića zbog simuliranja u šesnaestercu Radnika

33. minut, stopostotna šansa za Radnik. Hadžić slabo šutira.

Trideseti minut u Bijeljini, Radnik se povukao nakon drugog gola. Borac bez šanse. Jedinu priliku imali su iz slobodnog udarca u 26. minutu kada je Radulović dobro šutirao, Lučić dobro intervenisao.

Gooooooooooooooool:17. minut 2:0 Irfan Hadžić. Kod drugog gola Radnika akcija je išla po lijevoj strani. Srećković je uposlio Hadžića u šesnaestercu gostiju. On je pokušao da uposli Djurića, lopta se od odbrane vratila do Hadžića, koji snažnim udarcem sa tri metra od gola Savatovića zabija pod prečku za 2:0 za Radnik

Goooooooooooool:1:0 za Radnik. Strijelac Beširović,10. minut. Akcija Radnika po desnoj strani koju je započeo Peco, dodao do Djurića koji u situaciji kada je bio sam pred golmanom, nesebično dodao do Beširevića kojem nije bilo teško da loptu ubaci u prazan gol.

8. minut meča u Bijeljini, igra se na sredini terena. U četvrtom Peco šutira pravo u golmana Borca, u osmom Beširević sam pred golmanom Borca koji dobro interveniše.

Radnik - Borac

Drugi dio bh šampionata Radnik iz Bijeljine i banjačlučki Borac otvaraju međusobnim okršajem. Domaćin je Radnik,a meč je od velike važnosti za oba sastava. Pobjednik će napraviti tri koraka ka Ligi za šampiona, dok će poraženi imati poteškoća da stigne do šest izabranij klubova.