Guber ubilježio pobjedu u prvoj pripremnoj utakmici

U prvoj pripremnoj utakmici, koja je odigrana danas na milićkom Supač polju, sa ekipom Milića, Guber je ubilježio pobjedu 0:1. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Ratko Đurić,  novajlija u timu iz Srebrenice,  u 46. minutu.

„Promjene koje su napravljene u ekipi u prethodnom periodu pokazale su se kao odlični potezi. Mirko Mališić, koji je na čelu stručnog štaba nepunih mjesec dana, startovao je pobjedom, a nadamo se da će se tako nastaviti i ubuduće. Pored toga što traži red, rad i discipinu, novi trener ima i taj pobjednički mentalitet, što se i danas pokazalo. Mališić je pružio šansu svim igračima i pokazalo se da su u dobroj formi i da pripreme za nastavak takmičenja daju rezultate. Napadač Đurić, koji je u prelaznom roku stigao iz derventskog Birča, danas je prvi put zaigrao i pobjedničkim pogotkom dokazao da je odličan izbor za naš tim. Milići su odlična ekipa, koja nam nije dozvolila laku pobjedu, i siguran sam da će, sa promjenama koje su napravljene, u nastavku sezone pokazati koliko vrijede. Naš trenažni proces se nastavlja prema predviđenom planu i nadam se da će i narednih pet utakmica, koliko smo dogovorili, biti završeno povoljnim rezultatima“, kazao je Adis Cibralić, predsjednik srebreničkog Gubera.

Narednu pripremnu utakmicu Srebreničani igraju na Vidikovcu, 21.2.2018. godine, sa Bosnom iz Kalesije.