Juniori Slavije imaju medalju u džepu

Juniori Slavije imaju medalju u džepu, samo je pitanje kojeg će sjaja ona biti.

Izabranici Gorana Šehovca su jutros, u meču drugog kola finalnog turnira za prvaka Republike Srpske u Aleksandrovcu, savladali očekivano Zvornik Basket sa ubjedljivih 90:62.

I na polufinalnom turniru u Istočnom Sarajevu košarkaši Slavije su bili ubjedljivi protiv Zvorničana, pa se tako i ovdje očekivao trijumf, a do njega su došli predvođeni Filipom Njegovanovićem sa 23 poena, i Nevenom Damjanovićem sa 22 poena.

U drugom meču dana Student Igokea je 82:62 savladao banjalučki Borac i tako stigao nadomak titule juniorskog prvaka Republike Srpske.

U posljednjem kolu sastaju se OKK Slavija - Student Igokea, te Borac-Zvornik Basket, a u zavisnosti od raspleta tih utakmica biće poznat i konačan plasman ovog juniorskog prvenstva.