Nevesinjci uzeli mjeru Želji

КМФ „Невесиње“ савладао је у Сарајеву Жељезничар резултатом 3:4 након великог преокрета у финишу сусрета. Невесињци су губили са 2:0 и 3:1, али се нису предавали и у драматичној завршници поразили директног ривала у борби за опстанак.

Четири минута прије краја невесињска екипа је имала два гола заостатка, али је за само два минута Продановић поравнао резултат. Осокољени оваквим расплетом Невесињци настављају са нападима и у посљедњем минуту голом Пудара стижу до велике побједе.

Бодови из Сарајева имају вишеструки значај за невесињског премијерлигаша − поразили су директног ривала у борби за опстанак, побјегли четири бода изнад опасне зоне и гостујућом побједом стекли самопоуздање пред наредне мечеве.

У 15. колу у Невесиње стиже другопласирана екипа Премијер лиге − сарајевски Центар,javja Radio Nevesonje.

Salines 4 : 7 Centar
Željezničar 3 : 4 Nevesinje
Leotar 2 : 2 Mostar SG Staklorad
Banovići 5 : 7 Brčko Zdravlje
Tango 3 : 1 Seljak
Zrinjski 5 : 1 Brotnjo