Startne postave Prve lige

Završeni mečevi u Doboju i Banjaluci i Derventi.

Istočno Sarajevo. Završeno, bez golova. Slavija - Rudar Prijedor

GOOOOOOOOOOOL Gradiška: Kozara vodi sa 3:1.86, odlično ubačena lopta sa lijeve strane od Paštara u peterac, Petković Vladimir postiže gol za 3-1

Donji Šepak: Završeno. Napredak slavio sa 1:0.

Gradiška: 81. minuta,  oštar start igrača Slobode na golmanu Iliću, trenutno mu se ukazuje pomoć.

Doboj: GOOOOOOOOOOOOOOL. Nakon kontre Zvijezde 09 Miljan Govedarica povećao na 0:2.

I. Sarajevo. Žuti karton zaradio Stojanović (Slavija).

Gradiška.GOOOOOOOOOOOOOOOOL: 63. Kovljen srušen, penal za Kozaru, siguran Radoja, 2-1

Istočno Sarajevo: Foto galeriju sa meča pogledajte na ovom LINKU:

Banjaluka: Gooooooooool Brza kontra domaćih i Marković povsuje na 3:0.

Derventa: GOOOOOOOOOOOOL Nakon penala nad Dusparom, Susakovic postize pogodak za 2:0.

Gradiška. Igra se 54. minuta,  inicijativa Kozare, Radojin šut izblokiran na petercu, onda Raspudić iz daljine preko gola.

Doboj. Sloga ima igrača manje.

Istočno Sarajevo: Žuti karton dobio Jandrić iz Rudar Prijedora. Sjajan šut Veljovića, golman šalje loptu u korner.

Donji Šepak: Prilika za Napredak, Stupar sam pred golmana, šutira sa 15 metara, posle odbrane golmana, lopta pogađa stativu.

Derventa: Goooooooooooooool. Susaković pogodio za domaćina.

Banjaluka: GOOOOOOOOOOOOOL Željezničar vodi sa 2:0. Strelac Bosančić.

Gradiška: 46. minut centaršut Kovljena sa lijeve strane Radoja zamalo pored gola

Počelo drugo poluvrijeme u Donjem Šepku.

Gradiška: Završeno je prvo poluvrijeme utakmice 17. kola I lige Republike Srpske FK Kozara -Sloboda (Mrkonjić Grad) 1-1 (Raspudić B., Savanović M.)

I. Sarajevo. Poluvrijeme 0:0.

Donji Šepak: Poluvrijeme, domaćin vodi sa 1:0.

Gradiška: Goooooooooooooooool Savanović gol, 40. minut iskosa sa lijeve strane, sa šesnaest metara jak šut po zemlji 1-1.

Donji Šepak: Prekid u Šepku zbog povrede igrača domaćih., u 44. minuti.

Istočno Sarajevo. Snažan  šut N. Pušare završava pored gola.

Gradiška: Zečević povreda, Kozara sa deset igrača 40. minut.

Doboj. GOOOOOOOOOOOOOl. Krajisnik iz jedanaesterca za vođstvo Zvijezde 09.

Gradiška: 26. minut. Igrač  Sloboda Tadić  zbog igranja rukom doboija žuti , pokušaj Stjepanovića sa lijeve strane nakon slobodnog ali slabo po zemlji.

Banjaluka: Gooooooooooool  Kuzmanovića od 34. minute doveo  Željezničar u  vošstvo protiv Drine. Bilal je izveo slobodan udarac,a na odbijenu loptu natrčao Kuzmanović.

I. Sarajevo. Tvrda utakmica Slavija - Rudar Prijedor. Nema golova.

Doboj: Tri  udarca u okvir gola iz prekida u prvih dvadesetak minuta igrača Zvijezde 09.

Gradiška:

20. min 10 sloboda sa dvadeset pet metara pokušaj kraj gola.

Kovljen uzvraća sa šesnaest ali je udarac izblokiran i golman lako hvata

Istočno Sarajevo. Igra se poteškom terenu. Otvoreno sa obje strane. Slavija ima nešto veću inicijativu. Sada je priliku propustio Popovac, nakon kornera. Novi korner.

Gradiška:

10. žuti karton 15 sloboda, nakon oštrog starta nad Radojom, isti iz slobodnog sa dvadeset metara preko gola

15. 10 sloboda pokušaj iz kontre, ali Mlako, Ilić lako hvata

15. žuti Radoja nakon oštrog starta

Donji Šeoak: Odlična prilika za Napredak, Milošević preko gola

Donji Šepak: Goooooooooooool. Od 16. minute gol za Naptredak postigao Zarić.

Banjaluka: Dobru priliku propustio Kuzmaović iz Želje

I. Sarajevo: Dobar napad Slavije,ali lopta bježi Stojanoviću u gol aut.

Gradiška: Goooooooooool: 2. minut, Raspudić nakon kornera sa peterca 1-0 za Kozaru

Donji Šepak: Počela utakmica

I. Sarajevo: Počeo u Istočnom Sarajevu

Sloga Doboj  - Zvijezda 09 Etno selo Stanišić 0:2 (0:1)

Doboj: Stadion Sloge. Sudija: Jovo Karić (Doboj)

Sloga: Matović, Janković, Andrić, Hadžimujić, Lazić, Kojić, Gavrić, Blagojević, Ivešić, Čebić Na klupi su: Jupić, Lukić, Ilić, Pavić, Hozić, Aličić, Ristić

Zvijezda 09: Lakić, Babić, Guzijan, Arnautović, Mahmutović, Krajišnik, Zlatković, Makarić, Govedarica, Tripković, Bajić Na klupi su: Erić, Tojčić, Danilović, Asentić, Blagojević, Samardžić, Filipović

Slavija I. Sarajevo  - Rudar Prijedor 0:0

Istočnmo Sarajevo.- Stadion:SRC Slavija. Sudija: Aleksandra Njegomirović (Prnjavor).

Slavija: Buturović, Bojanić, Antić, Lalović, A.Pušara, Prutina, Mlenković, Veljović, N. Pušara, Stojanović, Popovac. Na klupi: Nedžibović, Muharemović, Minić, Parađina, Milisavljević, Taušan, Engelman.

Rudar Prijedor: Hamzabegović, Jakupović, Šakić, Kukić, Vojinović, Pekija, Pecelj, Jandrić, Marić, Dekić, Davidović
Na klupi su: Ćatić, Petrović, Lolić, Jaćimović, Gavranović, Popović, Šarac

Kozara Gradiška - Sloboda Mrkonjić Grad  3:1 (1:1)

Gradiška: Stadion Kozare. Sudija: Luka Bilbija (Prijedor).
Kozara: Ilić, Kovačević, Raspudić, Petrović, Kovljen, Radoja, Mirković, Zečević, Stjepanović, Džombić, Paštar Trener: Vule Trivunović
Na klupi su: Bojanić, Petrović (u21), Petković, Babić, Aljetić, Pucarević, Petković

Sloboda: Kovačević, Jekić, Lazendić, Peno, Savanović, Crnomarković, Gračanin, Maksimović, Perović, Sladojević, MAlinović  Trener: Čedomir Ćulum