Ukrina grmi na sudiju Smajlovića

Proljetni dio prvenstva i cirkus na samom početku, prva je rečina teksta koji su nam poslai iz Fudbalskog kluba Ukrina Čečeva. Oni se žale na ponašanje sudija u susretu sa timom Crkvine iz Šamca. Evo šta piše u tom saopštenju:

Naša ekipa je u nedjelju , u nastavku prvenstva PFL Doboj gostovala ekipi Fk „ Crkvina " Šamac. Po veoma teškom terenu i hladnom vremenu Ukrina je  je od samog početka krenula ofanzivno i borbeno, stvorila i  brojne šanse , ali se na odmor otišlo sa rezultatom 0:0. Drugo je kre nulo nakon 10-ak minuta pauze  i na samom početku hladan tuš za našu ekipu.

Nakon centaršuta sa lijeve strane, najbolje se snašao jedan od igrača domaće ekipe i postigao gol. Nekoliko minuta nakon toga  domaći ponovno pokušavaju doći do gola. Ovaj put pomoćni sudija  Ninković podiže zastavicu,  prije nego je naš igrač  rukom udario loptu.  Signalizirao je na 11 metara glavnom sudiji Smajloviću( iz Šamca ). Naš golman Petrovića je odbranio udarac, a  nakon toga slijedi novi „penal" koji je samo „sudija" Smajlović vidio.

Nije mu to bilo dovoljno nego je isključio  trenera našeg kluba. Čovjek koji u svojoj 20-ogodišnjoj karijeri nije dobio isključenje morao se prese liti na tribine, a sa njim i još jedan član uprave.

Rezultat je na kraju glasio 4:0 za domaćina. Ali ono što je  viđeno u Crkvini u drugom poluvremenu nije  fudbala nego, cirkus u režiji  Damira Smajlovića sudije  iz Šamca. Sudija dakle živi u mjesto iz kojeg je Crkvina. Podsjećamo da je on jesenas esenas napravio cirkus u istom ovom mjestu u meču Crkvine i Rudara iz Stanara.

Pitamo se dokle će se ovakve stvari dešavati u „ fudbalu" i dokle će se fudbal igrati na ovakav način, pšitaju se u ekipi Ukrine iz Čečave.

Izvor: Fejsbuk stranica Ukrine

Kladari Gornji 1 : 1 Vučijak
Borac(0) 2 : 1 Liješće
Rudar 3 : 0 Mladost
Crkvina 4 : 0 Ukrina
Borac(BL) 0 : 3 Hajduk
Trebavac 1 : 5 Pelagićevo
Bratstvo 0 : 4 Skugrić 1964