Leo pao u Bijeljini

U 10. kolu Prve lige Republike Srpske u rukometu za žene, ŽRK „Leotar“ je poražen u Bijeljini od ŽRK „Radnik“ rezultatom 29:16.

Mlada ekipa iz Trebinja je u prvih desetak minuta dobro parirala domaćinu. Vodila je u 12. minutu sa 3:4 i tada je trener Radnika zatražio tajm-aut. Nakon toga, Bijeljinke su postigle tri gola i preokrenule rezultat u svoju korist od 6:4.

Svoju prednost povećavale su do kraja utakmice. Trinaest golova razlike za domaćina  -29:16 je velika, ali treba naglasiti da su rukometašice Leotara igrale borbeno i angažovano tokom cijele utakmice.

U redovima Leotara treba istaći golmana Ivanu Kisin koja je imala 10 odbrana i Janu Mucović sa 11 pogodaka. Pri kraju utakmice povrijedila se Anđelija Brkan, tako da će desetak dana pauzirati.

U 11. kolu u Trebinje dolazi ekipa ŽRK „Rogatice“ iz istoimene opštine.

Izvor: TREBINJE LIVE