Polovičan uspjeh omladinaca Borca protiv Sarajeva

Pioniri Sarajeva su u zaostaloj utakmici 25. kola savladali danas u Banja Luci Borac sa 2:1.

Poveo je Borac u 4. minutu nakon što je mrežu Šahinovića zatresao Nemanja Jotić. Ipak, radost domaćina trajala je svega pet minuta jer je u 9. minutu zvratio Edd Nezirović. Isti igrač donio je i pobjedu Bordo dječacima u 32. minutu.

Kadeti Borca su uspjeli da savladaju Bordo vršnjake, a i oni su do pobjede stigli poslije preokreta. U 19. minutu Sarajevo je do prednostio doveo Salko Nargalić. Samo četiri minute kasnije izjednačio je Stefan Stojičić, a pobjedu Borcu donio je Ognjen Soldat u 69. minutu utakmice.

BORAC - SARAJEVO 1:2 (1:2) PIONIRI