Sudija pogurao Real

Bajern rutinskom igrom sačuvao 2:1 iz Španije, Sevilja meč završila sa igračem manje

Isključenje Koree u 92. minutu u meču Bajern - Sevilja (0:0) i nekoliko šansi, sve su interesantno sa Alijanc arene, ali zato kakva je drama viđena u Madridu...

Mandžukić je u 2. minutu doveo Juventus do prednosti, duplirao je Hrvat u 37, a onda je Matuidi iskoristio grešku golmana Reala Navasa u 61. i anulirao prednost Madriđana ostvarenu u Torinu.

Imala je Stara dama u šaci Kraljevski klub, ali...

U 93. minutu Benatija je startovao na tri metra pred svojim golom nad Vaskezom, a sudija Majkl Oliver je pokazao na penal za Real. Skočili su igrači Juventusa na njega, prvi golman Đanluiđi Bufon, a arbitar je braneći se dao mu crveni karton.

Potrajao je prekid četiri minuta, kao i ulazak rezervnog golmana Šćesnija, ali ništa nije omelo Ronalda, hladnokrvno je zakucao loptu u gol za 1:3 i prolaz Madriđana u polufinale Lige šampiona. Real brani titulu.

Semafor četvrtfinala Lige šampiona:

Utorak:

Roma – Barselona 3:0 (Džeko 6, De Rosi 58. jedanaesterac, Manolas 82), prvi meč 1:4.

Mančester Siti – Liverpul 1:2 (Žezus 2 - Salah 56, Firmino 77), prvi meč 0:3.

Sreda:

Real Madrid – Juventus 1:3 (Ronaldo 90+7, jedanaesterac - Mandžukić 2, 37, Matuidi 61), prvi meč 3:0.

Bajern – Sevilja 0:0, prvi meč 2:1.