Rudar se provukao u Foči

Gosti iz Prijedora su iz Foče odnijeli jedan bod i mogu da budu apsolutno zadovoljni tim rezultatom. Da su domaći iskorostili svoje prilike, onda bi sigurno mreža Hamzabegovića bila pogđena još tri - četiri puta.

Samo je Filipović u dva navrata pogađao prečku gola Prijedorčana. Prvi minuti su protekli u ispiti vanju snaga,a onda su domaći preuzeli igru u svoje ruke i diktirali tempo. Rudar Prijedor se branio i pokušavao kontranapadima da stigne do gola. U finišu prvog dela susreta njihov najbolji igrač Jakupović iskoristio je jednu nepažnju Fočaka i matirao Avramovića.

Nastavk je donio novu dominaciju Fočaka i taj njihov presing se isplatio u 55. minuti. Iskusni Dejan Rašević pogađa mrežu Hamzabegovića i postavlja već tada konačan rezultat 1:1.

Gosti sigurno nisu zadovoljni činjenicom da su uzeli samo jedan bod, jer im se sada Zvijezda 09 pobegla nekoliko koraka, u borbi za odlazak u bh elitu.

Sutjeska - Rudar Prijedor 1:1 (0:1)

Foča. Stadion Sutjeske. Gledalaca. 400. Sudija: Aleksandar Njegomirović. Strelci: Rašević 55. (Sutjeska), Jakupović 41. (Rudar Prijedor). Žuti kartoni: Avramović, Sekulović (Sutjeska), Jandrić (Rudar Prijedor).

SUTJESKA: Avramović 6,5 , Filipović 6,5, Rašević 7 , A.Ivanović 7, B.Radović 6,5 (od 42.M. Ivanović 6,5 ) , Mojović 7, Sekulović 7,5 (od 83. Lukić), Drakul 6,5 , Danilović 6,5 , Mihajlović 6,5 , Pljevaljčić 6,5.

RUDAR: Hamzabegović 6 , Jakupoivć 6,5 , Vojinović 6 , Pekija 6 , Pecelj 6, Jaćimović 5,5 (od 57. Kukić), Gavranović 6 , Jandrić 6( od 77. Ćatić), Marić 6 , Dekić 6 , Davidović6 (od 62. Petrović).

Igrač utakmice: Miloš Sekulović 7,5 ( Sutjeska).