XS
SM
MD
LG

Lider u Novoj Topoli Deribi na Šljunkari



Predstojećeg vikeda nas očekuje nastavak šampionata Regionalne lige Republike Srpske ,grupa Zapad, Lider šampionata sa dve utakmice manje, Gorica iz Šipova putuje na gostovanje trećeplasianoj ekipi Lijevča u Novu Topol, a u prvom suretu koji je odigran u Šipovu domaći su slavili sa 2:1,Sa druge strane, u Banjalučkom naselju Karanovac istiomeni klub na popularnoj Šljunkari, ugostiće u Gradskom derbiju ekipu OFK Lauš.

Parovi 26 kola:

FK "Lijevće" (Nova Topola) -:- FK,,Gorica" Šipovo

subota 12.05. 2018. 17.30

Sudija: Kovačević Miloš (Prijedor)

1. asistent sudije:Gvozden Milan (Prijedor)

2. asistent sudije: Stojković Bojan (Srbac)

Delegat: Adamović Saša (Kozarska Dubica)

 

FK „Borac“ (Kozarska Dubica) -:- FK „Sloga“ (Rakelići)

Nedelja 13.05.2018 17.30

Sudija: Kolar Milar (Prijedor)

1.asisten sudije: Garić Milan (Prijedor)

2.asistent sudije: Stupar Mladen (Prijedor)

Delegat: Rodić Željko (Knežica)

 

FK „Čelinac" Čelinac -:- FK „Progres" (Kneževo)

Nedelja 13.05.2018.

Sudija Jevtić Aleksandar (Prijedor)

1. asistent sudije: Joškić Milan (Prijedor)

2. asiistent sudije: Stjepanović Dejan (Banja Luka)

Delegat:Kojić Jovica,Banja Luka

FK „Mladost" (K.Varoš) -:- FK „Ravan" (Međeđa)

Nedelja 13.05.2018 17.30

Sudija Gajić Vojislav (Banja Luka)

1. asistent sudije: Simić Milan (K.n Vrbasu)

2. asistent sudije Marković Živko (Banja Luka)

Delegat: Bulajić Milan (Banja Luka)

 

FK „Partizan" (Kostajnica) -:- FK "FSA Prijedor”

Nedelja 13.05. 2018.

Sudija: Šestić Nemanja (Banja Luka)

1. asistent sudije Smiljić Dejan (Banja Luka)

2. asistent sudije Plavšić Aleksandar (Banja Luka)

Delegat: Milanković Bojan (Kozarska Dubica)

FK ”Brdo" (Hambarine) -:- FK"Milan" (Kosjerevo)

Nedelja 13.05.2018.

Sudija: Šarić Slaviša Gradiška

1. Asistent sudije: Torbica Blaženko (Prijedor)

2. asistent sudije: Todorović Branislav (Gradiška)

Delegat: Moravac Vedran (Gradiška)

 

FK,,Karanovac"Karanovac- FK"Lauš"

Nedelja 13.05.2018.

Sudija: Ančić Vladimir (Prnjavor)

1. asistent sudije: Jovanić Slaviša (Prnjavor)

2. asistent sudije: Balać Igor (Banja Luka)

Delegat:Gvozdić Dalibor,Srbac