Ljubić prejak za Ozren

Fudbaleri Ljubića stigli su do novog trijumfa, pošto su danas u okviru 26. kola Druge lige porazili Ozren 5:2.

Tek što je lopta krenula sa centra Ljubić je poveo. Brzonogi Vasić iskoristio je smušenost gostujuće odbrane, te donio svojoj ekipi rano vođstvo. Isti igrač u 19. minuti na asistenciju Subića povećava prednost domaćih na 2:0. U 29. minuti domaći ostaju sa igračem manje, pošto je isključen Stefan Grahovac. Ipak igrač manje, nije sputao Prnjavorčane koji su nastavili u istom ritmu, a do trećeg pogotka stižu u 45. minuti kada je Kovačević pogodio sa bijele tačke.

Sa bijele tačke smanjio je Ozren u 53. minuti kada je Vuković pogodio. Usledio je period igre kada su mreže mirovale, a do novog pogotka Ljubić dolazi u 77. minuti preko Segića, dva minuta kasnije Petrović je prekrasnim udarcem iz slobodnog udarca smanjio na 4:2. Konačan rezultat postavio je Subić u 87. minuti.

U narednom kolu Ljubić će gostovati u Vranjaku.

IZVOR: Prnjavor.info/FOTO:

Alfa Modriča 2 : 0 Sloga(S)
Ljubić 5 : 2 Ozren
Jedinstvo 5 : 0 Vranjak
Sloboda 0 : 2 Mladost
Laktaši 8 : 1 Željezničar
Borac 1 : 0 BSK
Omarska 0 : 1 Dubrave