Pioniri Borca bolji od Krupe

Pioniri Fudbalskog kluba Borac savladali su ekipu Krupe na stadionu u Krupi na Vrbasu rezultatom 0:1 i upisali jubilarni, 20. trijumf u premijerligaškoj sezoni na izmaku. Jedini gol postigao je napadač našeg tima Edhem Šupuk u 68. minutu, postigavši svoj sedmi ovosezonski gol.

Nakon nepotpunog 31. kola, izabranici Predraga Majkića zauzimaju treće mjesto na tabeli sa 64 boda, a do kraja takmičenja ih očekuju još dvije utakmice: protiv Zrinjskog u Banjaluci i Mladosti u Doboju kod Kaknja.

KRUPA – BORAC 0:1 (0:0)

strijelci: 0:1 Šupuk (68.), stadion: u Krupi na Vrbasu, gledalaca: 50, sudija: Bojan Panić (Prijedor), žuti kartoni: – .

KRUPA: Stjepanović (od 64. minuta Matijaš), Knežević (od 59. minuta Đ. Malbašić), Pucar, O. Malbašić, Gavrić, Vidović, Hadžić, Zečević, Popović, Strika, Kralj. Trener: Veljko Lolić.

BORAC: Damjanović, Janjetović (od 64. minuta Jokić), Račić, Jotić (od 54. minuta Daničić), Jovašević, Puškar, Šunić (od 69. minuta Gojić), Malbašić, Dragoljić (od 61. minuta Vuković), Šupuk, Vuković (od 70. minuta Bukvić).

(borac-sport, foto: borac-sport)