Danas se završava šampionat Bosne i Hercegovine. Poslednja dva meča počinjuu u 17 časova,a prava fešta sprema se u Mostaru gdje će domaćži Zrinjski proslaviti novu titulu šampiona BiH.

Radnik - Široki 3:2 (1:1) završeno

RADNIK: Ružić, Radović, Martinović, Stojanović, Beširević, Vasić, Mekić, Peco, Hadžić, Despotović, Okić.

ŠIROKI: Zlomislić, Kvesić, Barišić, Baraban, Marić, Ćorluka, Menalo, Lončar, Begonja, Perković, Bagarić.

Goooooooooooooo: Dražen Bagarić  postigao gol glavom u četvrtom minutu nakon centaršuta Josipa Ćorluke sa desne strane 0:1. Gol postignut u 4. minuti.

Gooooooooooooooool. Domaći poravnali na 1:1.1:1 Filip Stojanovic strijelac izjednačujućeg gola. Slobodan udarac odlično izveo Dino Beširević, golman Širokog odbio loptu koja je išla u rašlje, a najbrži da je sprovede u gol bio je Filip Stojanović.

Izmjena u Radniku u 26. minutu. Zbog povrede je izašao Nedim Mekić, a ušao Pavle Sušić.

Poluvrijeme u Bijeljini, Radnik - Široki 1:1.

Počelo drugo poluvrijeme u Bijeljini.

Goooooooooool. Preokret u Bijeljini. Radnik - Široki 2:1.Dino Beširević matirao je golmana Zlomislića šutom sa oko 17 metara, nakon odlične akcije po lijevoj strani u kojoj su učestvovala 3 igrača. Gol je postignut u 50. minutu.

Goooooooooooo. 2:2 Izjendačila je ekipa Širokog preko Josipa Kvesića.Gol je postignut u 53. minutu.

Na poluvremenu je u igru u timu Širokog ušao Ivan Peko umjesto Luke Menala.

Od 56. minute umjesto Matea Marića u igru u ekipi Širokog Danijel Kožul.

Umjesto Pece u igri Radnika Glišić.U 58.miinuti.

Gooooooooooooool: 3:2 za Radnik. Samo što je ušao u igru, Aleksandar Glišić postigao je pogodak, asistent je Irfan Hadžić.

U 68. minutu trener Radnika Mladen Žižović pravi i treću izmjenu. Umjesto Irfana Hadžića, u igri je Vladimir Bradonjić.

84. minut. Treća izmjena u Širokom, umjesto Ivana Barabana u igri je Santos Vagner.

Gooooooooooooooool. 3:3 Dražen Bagarić strijelac za Široki, u 88. minutu.

Kraj u Bijeljini. Radnik Široki 3:3