Drina (Zvornik): Bogićević, Majlović, Musić, Vasiljević, krstić, Stjepanović, Damjanović, Marković, Stupar, Kostić, Ćulum. Na klupi: Spasojević, Stevanović, Alempić, Maksimović. Trener: Veljko Cvjetinović.

Rudar Prijedor - Zvijezda 09 0:1 (0:0) završeno

Prijedor. Stadion Rudara. Sudija: Dragan Petrović (Banjaluka).

Rudar Prijedor: Hamzabegović, Lolić, Vojinović, Pekija, Pecelj, Jaćimović, Gavranović, Ćatić, Marić,Dekić, Davidović. Na klupi: Petrović,komlenović, Marmat, No. Petrović, Šekić, Popović, Kovačević. Trener: Nedžad Žerić.

Zvijezda 09 (Etno selo Stanišići): Erić, Babić, Arnautović, Mahmutović, Krajišnik, Huseinbašić, Zlatković, Mazić, Makarić, Filipović, Tripković. Na klupi: Lakić, Tojčić, Guzijan, Stanić, Danilović, Asentić, Samardžić. Trener: Miodrag Pantelić.

Podrine. Stadion Podrinja. Sudija: Stojan Vukota (Gradiška).

Podrine (Janja): Ćurčić, Berbić, Jusufović,Mulamustafić, Redžić, Šokić, Vujić, Arnautović, Adanalić, A.Hadžić, Karjašević. Na klupi: Đurić, Pavić, M. Hadžić, Došlo, Mehanović, Osmanović, Junuzović. Trener: Senad Hadžić.

Slavija (Istočno Sarajevo): Nedžibović, Popović, Mugharemović, Marković, Bojanić, Milisavljević, Taušan, Babić, baričanin, Lalović, Veljović. Na klupi: Benić, Škrba,  Minić, Hasković, A. Pušara. Trener:; Goran Simić.

Liga za opstanak:

Željezničar Sport tim - Napredak 1:1 (0:0) završeno

Banjaluka. Stadion Željezničara. Sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo).

Željezničar Sport tim (Banjaluka): Avdukić, Čolić, Kuprešak, Šaula, Knežević, Marković, Krunić, Jokanović, Petković, Bilal, Kuzmanović. Na klupi: Tadić, Ružičić, Bosančić, Jovandić, Marjanović, Baštić. Trener: Branislav Krunić.

Napredak (Donji Šepak). Arnautović, Sladoje, Lukić, Jevtić, Mijailović, Zarić, Zekić, Mitrović, Jovanović, Marić, Matić. Na klupi: Biberdžić, Petrović, Stojanović, Trifković, Maksimović. Trener: Dragan Alimpić.

Sutjeska - Sloga  2:2 (0:2) završeno

Foča. Stadion Sutjeske. Sudija: Luka Bilbija (Banjaluka)

Sutjeska (Foča): Avramović, Sekulić, Rašević, Mojović, Sekulić, M. Ivanović, Drakul, Krajišnik, Danilović, Mihjalović, Pljevaljčić. Na klupi: Milanović, Jojić, Filipović,V. Ivanović, radović, Milić. Trener: Miljan Radanović.

Sloga (Doboj): Matović, Janković, Andrić, Hadžimujić, Lazić, Gavrić, Lukić, Čebić, Hozoić, Radovanović, Ristić. Na klupi: Jupić, Todić, Ilić, Kitić, Đekanović, Aličić, Grahovac. Trener: Danimir Milkanović.

Kozara - Sloboda 1:0 (0:0) završeno

Gradiška. Stadion: Gradski. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina).

Kozara (Gradiška): Bojanić, Petrović (21), Kovačević, Raspudić, Petrović, Mirjanić, Radoje, Kremenović, Mirković, Babić, Stjepanović. Na klupi: Ilić, Zečević, Petković, Bubić, Pucarević, Hamzić, Paštar. Na klupi: Vule Trivunović.

Sloboda (Mrkonjić Grad): Kovačević, Jekić, Antić, Topić, Lazendić, Stamenković, Đukarić, Gračanin, Anđelić, Maksimović,Vučković. Na klupi: Peno, Savanović, Malinović, Sladoje, Tešanović, Stijepić. Trener: Čedomir Ćulm.

Tekstualni prenos pratite:

Prijedor. Počela utakmica u Prijedoru.

Foča. Utakmicu možete gledati i u video prenosu! Počela utakmica.

Gradiška: Počela utakmica.

Prijedor: Derbi meč gleda samo 200 ljubitelja fudbala. Rudar bolje ušao u utakmicu.

Gradiška: 1. minut Pokušaj Raspudića nakon slobodnog udarca s desne strane koji je izveo Radoja.

Foča:  2.minut zaprijetila Sloga , udarac Gavrića sa 16 metara odbranio Avramović. Utakmicu gleda oko 100 gledalaca.

Gooooooooooooool. Podrinje od 4. minute vodi sa 1:0. Strelac Vujić iz penala.

Gradiška: 9. min. Dobra prodor Babića po desnoj strani, centaršut u sredinu ka Radoji, ali odbrana Mrkonjićana na vrijeme interveniše.

Foča: : 8.minut odlična akcija domaćeg tima. Nakon asistencije Mihajlovića Drakul šutirao preko gola...Pritisak Sutjeske.

Prijedor. Nema golova. Rezultat je i dalje 0:0.

Foča: 10.minut, šut Pljevaljčića sa 18.metara, preko gola.

Gradiška: 14. Korner sa lijeve strane Radoja, golmanu ispada lopta, ali spašava odbrana. Malo zatim Kovačević sa ivice šesnaesterca preko gola.

Janja: Gosti iz Istočnog Sarajeva poravnali na 1:1. Prelijep gol Sokolova.

Foča: Gooooollll 0:1 ,17 minut odlična akcija gostiju iz Doboja.Sa lijeve strane asistirao Radovanović za   Borisava Lukica, a on  sa desetak metara pogodio mrežu domaćeg tima.

Prijedor: Tri žuta dao sudija Petrović nakon što se  napravila gužva,a gužva  posle jednog neugodnog starta gostujućeg igrača. Žuti kartoni Hamzabegović Rudar te Mahmutović i Huseinbašič Zvijezda 09.

Gradiška:  17. Radoja u živi zid nakon slobodnog udarca, odbijenu loptu kupi Mirković I šutira sa ivice šesnaesterca preko gola.

20. Dobra asistencija Mirkovića za Kremenovića, ali odbrana izbacuje loptu u korner, koji izvodi Radoja, a Mirković šutira glavom preko gola.

Prijedor: Smirile se uzburkane strasti u Prijedoru. Lolić probao,a Erić odbranio.

Banjaluka. Nema golova u Banjaluci.

Gradiška: 25. Kovačević centriraa s lijeve strane, ali je Mirjanić slabo prihvatio loptu u šesnaestercu gostiju.

Foča. Goooooooooool. 0:2 , 25. minut grešku odbrane Sutjeske iskoristio je Gavrić i sa 16 metara matirao nemoćnog Avramovića.

Prijedor: Žuti karton Filipović  iz Zvijezde 09,  preoštar start.

Foča: 28 minut, Raševic u dobroj prilici. Šutira sa desetak metara preko gola Dobojlija.

Gradiška: 30. Odličan centaršut Kovačevića sa lijeve strane, Radoja glavom sa osam metara pored gola.

Prijedor: 32 minut,sjajna kontra  Zvijezde. Dobar šut Mahmutovića završava pored gola.

Nova šansa za Zvijezdu. Igrala se 33. minuta Arnautović sa 25 metara šutira,a Hamzabegović krajnjim naporom izbija loptu u korner.

Foča: 32.minut. Stopostotna prilika za Slogu ,Radovanović sam,neometan sa distance šutira pored gola.

Gradiška: 33. Mirković jak šut sa dvadeset metara, golman jedva izbacuje u korner.

Foča: 38.minut. Odličan udarac Sekuloviča pod prečku gola Sloge, a gostujući golman Matović  izvanredno reaguje i spašava svoju mrežu.

Gradiška: 41. Babić s desne strane ulazi u šesnaest, šutira  preko gola.

Prijedor. Dva minuta sudijskog vremena. Žuti dobio Krajišnik Zvijezda 09. Loša i nesadržajna igra dvije najbolje ekipe u ligi.Kao da nije derbi prvnenstva. Loš fudbal po sparnom vremenu i teškom terenu.

Poluvrijeme u Prijedoru.

Poluvrijeme Željezničar - Šepak 0:0.

Poluvrijeme u Foči. Sutjeska - Sloga 0:2.

Gradiška:  43. žuti Sloboda Antić .45. Pokušaj mladog Petrovića glavom,nakon centaršuta Babića, lak plijen za golmana. Kraj poluvremena, 0-0, Kozara stvara šanse, ali bez uspjeha.

Janja: Podrinje na odmor otišlo sa 3:1. Pogađali Hadžić i Karjašević.

LONDON: FULAM VODI SA 1:0 PROTIV ASTON VILE U BARAŽU ZA PREMIJER LIGU.

Gradiška:Počelo je drugo poluvrijeme utakmice 8. kola Lige za ostanak ostanak FK Kozara – Sloboda (M. Grad)

47. Pokušaj Radoje iz slobodnjaka sa osamnaest metara, golman hvata.

Foča:51.minut Sutjeska zaprijetila preko Pljevaljčića koji pogadja stativu gostujućeg gola.

Prijedor. Počelo drugo poluvrijeme. Rudar Prijedor ofanzivini.

Gradiška. Gooooooooool. 52. min 1: 0 Stjepanović nakon centaršuta sa desne strane Radoje.

56. Prvi pokušaj Mrkonjićana, ali lak plijen za dosad besposlenog Bojanića.

Foča: 55.minut, potpuna inicijativa domaćeg tima. Svi igrači na polovini Sloge koja se vješto brani i odoljeva napadima Sutjeske.

Foca: 56.minut odlična akcija domaćeg tima. Ubacio sa desne strane Marko Ivanović , a Sekulić glavom preko gola Dobojlija.

Prijedor: Izmjena Šakić umjesto Marića, 62. minut.Žuti Ćatić Rudar Prijedor.

Foča: Brz kontranapad gostiju u 59. minutu. Sam pred domaćim golom Radovanović, odlicno brani Avramović.

Prijedor: 65 minut šansa za Zvijezdu. Tripković šutao lopta  izbačena od igrača  rudara u korner.

LONODN: POLUVRIJEME FULAM ASTON VILA 1:0.

Janja: Gooooooooool. Slavija smanjila na 3:2.

Foča: 67. minut, dobro ubacivanje Mojovića nije iskoristi Danilović koji je šutirao glavom preko gola gostiju.

Prijdor: Rudar ima više od igre ali nikako da naplati to golom.

Gradiška: 71. pokušaj mladog Pucarevića sa dvadeset metara preko gola.

Foča: 71.minut Mihajlović u idealnoj prilici. Njegov šut pred gostujućim golom izblokirali igrači Sloge.

Gradiška: 73.minut,  Radoja ulazi u šesnaest i idealno upošlajava Paštara, ali golman brani, Paštar otima loptu odbrani i pokušava sa dvadeset metara preko istrčalog golmana, ali za milimetar pored stative.

Prijedor: Izmjena u Rudaru ulazi Novica Petrović izlazi Lolić.

Janja: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.Podrinje povelo 4:2. Strijelac Vujić.

Prijedor: 77. minut. Izmjena Zvijezda, Stanić umjesto Huseinbašića.

Banjaluka. Trenutno je 1:1.

Prijedor: Zvijezda 09 sve bliže Premijer ligi. Ukoliko se završi 0:0 ili Zvijezda dođe do trijumfa, onda je tim iz Etno sela Stanišići novi premijerligaš.

Podrinje. Junuzović povisio na 5:2.

Foča: goooollll 1:2 ,81. minut centaršut Milića sa desne strane Danilović glavom pogađa mrežu Sloge.

Foca:82 .minut,stopostotna prilika za Sutjesku. Milić šutirao sa desetak metara,a lopta završila pored lijeve stative gostujućeg gola.

Prijedor: Rudar napada. Imao dvije prilike u 88. minuti,ali nema gola.

Gradiška: 85. Pucarević izlazi sam pred golmana desno iskosa, golman izbacuje loptu u korner skrativši mu ugao.

Prijedor. Zvijezda 09 je šampion i putnik u Premijer ligu, poveli su sa 0:1 protiv Rudar Prijedora. Pogdio Stanić u 90. minuti. Domaći se došli do sudije i nešto prigovaraju. Veliko slavlje gpstiju. Zasluženo idu u Premijer ligu Bsoen i Hercegovine. Stanić dobio žuti zbog skidanja dresa. Kraj Rudar Prijedor -  Zvijezda  09 - 0 1. Pobjeda vrijedna plasmana u Premijer ligu. Naš portal čestita Zvijezdi 09 odlazak u Premijer ligu. Slavlje u Prijedoru, na terenu prvog i jedinog pratioca.

Foča: gooopol. 2:2 . 90.minut .Nakon gužve u kaznenom prostoru gostiju Radović šutirao iskosa sa desetak metar i poravnao na 2:2.

Sloboda : Sutjeska
Omarska : Željezničar
Famos : Radnik
BSK : Ljubić
Laktaši : Velež
Leotar : Romanija
Drina : Rudar Prijedor
Borac : Slavija