Pravovremena reakcija ljekara spriječila tragediju

U 32. kolu Pionirske Premijer lige BiH Sloboda i Radnik odigrali su remi sa četiri gola na pomoćnom stadionu Tušanj. Gosti iz Semberije poveli su već u petoj minuti golom Boška Vukovića, a Tuzlaci poravnavaju 10 minuta kasnije. Strijelac za Crveno - crne bio je Emir Kadrić.

Radnik je u novo vodstvo došao u 33. minuti i to ponovo preko Boška Vukovića, no poraz Slobode izbjegnut je u 40. minuti kada Ajdin Mujkić trese mrežu Semberaca za konačnih 2:2.

Dodajmo da je u 51. minuti dvostruki strijelac Radnika Boško Vuković doživio bokserski nokdaun. U duelu sa doma ćim igračem Hamzom Redžićem, Vuković se "zabio" u rame protivnika, te je pao na travnjak i izgubio svijest. Reakcija ljekarskog tima oba kluba bila je munjevita, ukazana mu je pomoć, a mladi igrač je nakon povratka u svjesno stanje odvezen u tuzlansku hitnu pomoć. Tamo mu je ukazana dodatna ljekarska pomoć.

GOŠK 2 : 2 Vitez
Sarajevo 4 : 1 Čelik
Željezničar 3 : 2 Mladost
Borac 2 : 0 Zrinjski
Široki Brijeg 0 : 0 Krupa
Sloboda 2 : 2 Radnik