Verona ponovo srebrna na Mininogometnom prvenstvu BiH

Ekipa Caffe Verona poražena je drugu godinu uzastopno u finalu Mininogometne lige Bosne i Hercegovine.

Ponovo je od ekipe iz Istočnog Sarajeva bila bolja ekipa Ecosa, ovaj put 2:1, ali je utakmica itekako mogla da ode i u drugom smjeru.

Povela je Verona golom Nemanje Pušare, a pred sami odlazak na poluvrijeme Ecos je prodao prekid protivniku i stigao do poravnanja. Sredinom drugog poluvremena veliku šansu ima Marko Tešanović, no ne uspjeva da je realizuje, i to kao da je bila prekretnica u ovom susretu. Ecos uspjeva na nekih pet minuta do kraja da postigne drugi gol i tako riješi utakmicu u svoju korist.

Tako Caffe Verona drugu godinu zaredom osvaja srebrnu medalju, iza višestrukog prvaka BiH i praktično reprezentacije BiH, pa će i ove godine predstavljati Bosnu i Hercegovinu na Mininogometnoj Ligi prvaka u Sloveniji.