Danas konačno kraj

Danas su na programu utakmice poslednjeg kola fudbalskog šampionata Republike Srpske. U ligi za šampiona odigran je još u utorak meč u Derventi. Domaći Tekstilac je poražen od Zvijezde 09, novog šampiona sa 1:5. Danas se igraju dva susreta:

Drina Zvornik - Slavija  2:2 (1:0) ZAVRŠENO

Zvornik. Stadion Drine. Sudija: Velimir Drinić (Modrča).

Drina: Bogićević, Majlović, Musić, Vsiljević, Krstić Kikić, Marković, Damjanović, Jokić, Molerović, Čulum. Na klupi: Alić, Maksimović, Nikolić, Kostić, Vasić.Trener: veljko Cvjetinović.

Slavija: Butorović,N. Pušara, T. Lalović, Stojanović,. Parašina, Bojanić, Antić, Babić, M. Lalović, Minić, A. Pušara. Nedžibović, Cicović, Muharemović, Baričanin.Trener: Goran Simić.

Rudar Prijedor - Podrinje Janja  3:0 (1:0) ZAVRŠENO

Prijedor. Gradski stadion. Sudija: Milan Docić (Banjaluka).

Rudar Prijedor:Hamzabegović, Jakupović, Lolić, Pekija, Pecelj, Jaćimović, Gavranović, Ćatić, Kovačević, Dekić, Davidović. Na klupi: Šarac, D.Marmat, N. Marmat, Ćivanić, Polovina. Trener: Nedžad Žerić.

Podrinje Janja: Ćurčić, Jusufović, Mulamustafić, Redžić, Šokić, Pavić, Arnautović, Došlo, Lazić, Hadžić, Karjašević.Na klupi: Mehanović, Šurić. Trener: Senad Hadžić.

U Ligi za opstanak se sastaju:

Željezničar Sport tim - Sloga Doboj  2:3 (1:3) ZAVRŠENO

Banjaluka. Stadion Željezničara. Sudija: Slavoljub Gogić (I. Sarajevo).

Strelci: Gavrić, Lukić, Lazić.

Željezničar Sport tim: Avdukić, Čolić, Šaula, Bosančić, Marković, Krunić, Jokanović, Jovandić, Petković, Bilal, kuzmanović. Na klupi:Ćetković, Kuprešak, Tadić, Knežević, Ružičić, Ostojić, Baštić. Trener: Branislav Krunić.

Sloga Doboj: Jupić, Janković, Hadžimujić, Lazić, Gavrić, Lukić, Blagojević, Čebić, Aličić, Radovanović, Risti. Na klupi: Matović, Andrić, Ilić, Kitić, Grahovac. Trener: Danimir Mikanović.

Napredak Donji Šepak - Sloboda Mrkonjić Gradski 0:1 (0:0) ZAVRŠENO

Donji Šepak. Stadion Napretka. Sudija: Luka Bilbija (Banjaluka).

Napredak: Aranutovuić, Sladoje, Trifković, Jevtić, Mijailović, Zarić, Biberdžić, Petrović, Jovanović, Matić, Marić. Na klupi: Lulkić, Stojanović, Milošević, Makismović.

Sloboda Mrkonjić Grad: Modić, Topić, Lazendić, Peno, Savanović, Crnomarković, Gračanin, Maksimović, Perović, Sladojević, Malinović. Na klupi: Jekić, Antić, Stamenklović, Vučković, Tešanović. Trener: Milorad Glamočak.

Sutjeska Foča - Kozara 2:0 (1:0) ZAVRŠENO

Foča. Gradski stadion. Sudija:  Drahan Žarić (Kotor Varoš).

Sutjeska: Avramović, Lukić, V.Ivanović, Rašević, A. Ivanović,Mojović, Sekulović, M. Ivanović, Filipović, Danilović, Mihajlović. Na klupi: Milanović, Krajišnik, pljevaljčić, Milić,Sekulić, Radović. Trener: Miljan Radonja.

Kozara:Bojanić, Petrović, Raspudić, Gvopzden, Pucarević, Mirković, Hamzić, Aljetić, Petković, Paštar. Trener: Vule Trivunović.

Počinjemo sa prenosom,a ono što se može vidjeti na svakom stadonu je da ima više fudbalera od posmatrača...Nikad slabija, po kvalitetu Prva liga Republike Srpske se konačno završava...Predugo i nezanimljivo.

UTAKMICE POČELE

Zvornik: 10. minut, odlična prilika za Drinu, brani golman Slavije. Igra se trenutno po  pljusku.

Foča: Gooooooooooooool, od 7. minut Sutjeska vodi 1:0 ,odlična ajcija domaćeg tima. Marko Ivanović ubacio sa lijeve strane u kaznenom prostoru gostiju pronašao Sekulović koji glavom pogadja mrežu Kozare.

Banjaluka: Goooooooooool. Sloga vodi 0:1. Strelac Gavroo.

Foča: Igar se10. minut. Gosti bili u dobroj prilici udarac Petrovića iskosa sa 16 metara odbranio Avramović.

SRBIJA - BOLIViJA 1:0 , strelac Aleksandar Mitrović u petoj minuti.

Foča:12.minut. Sutjeska ozbiljno zaprijetila, nakon kornera Vide Ivanović glavom tuče pored gola Kozare.

FOTOGRAFIJE:

Banjaluka: Gooooooooooooool. Borislav Lukić pogodio sa Željo - Slavija 0:2.

SRBIJA - BOLIVIJA 2:0. Pogodio Ljajić.

Foča: 21 minut. Kozara u prilici, dobro centrirao PaŠtar sa lijeve strane, a HamziĆ Šutirao preko gola.

SRBIJA - BOLIVIJA 3:0. Aleksandar Mitrović.

Foča:24 minut, pravo je čudo šta je gostujući golman odbranio u dva navrata. Prvo je spriječio pogodak nakon udarca Sekulovića, a potom i udarac  Lukića.

Prijedor: Ništa- ništa.Rudar bez motiva, a Podrinje bez snage da bilo šta konkretno uradi

Banjaluka:Gooooooooooooool. Sloga je povela sa 0:3,a onda je Željo smanjio na 1:3.

Prijedor: Gooooooooooool. Domaći tim u finišu prvog poluvremena stiže do gola. Poveli su Rudari sa 1:0. Lolić udarcem sa 20 metara.

Zvornik: Goooooooooooooool.Pogodio Ćulum za 1:0.

SRBIJA - BOLIVIJA 4:0 , pogodio Branislav Ivanović.

Završeno u Foči prvih 45. minuta. Sutjeska vodi sa  1:0.

Samo što je počelo drugo poluvreme gol u Zvorniku. Drina je povela sa 2:0. Strelac Čulum.

Zvornik: Goooooooooool. Slavija smanjila na 1:2.

Foča: 53 minut, odličan udarac Danilovića sa 16 metara, završava preko gola.

Gooooooooooool: 2:0 .55 minut, sa lijeve strane asistirao Mojović,  a Sekulović ponovo glavom pogadja gol gostiju.

Prijedor. Dobra napad Rudar Prijedora,ali ne pogađa Lolić. Imao je još jedan dobar pokušaj Lolić,ali su gosti izblokirali njegov udarac.

Foča. Sutjeska je imala obećavajući napad, Nema gola.

Prijedor: Podrinje prvi put zaprijetilo u drugom poluvremenu. Igra se 65. minuta. Sa dva metra su pogodili golmana Rudar Prijedora.

SRBIJA - BOLIVIJA 5:1, Aleksandar Mitrović

Gollllllllllllll. Donji Šepak: Sloboda vodi sa 0:1.

Banjaluka: Goooooooooooooo. Željezničar - Sloga Doboj 2:3.

Prijedor, Gooooooooooooo:Rudar Prijedor golom Davidovića vodi sa 2:0.

Zvornik: Drina propustiloa odličnu priliku...

Zvornik: Slavija poravnala na 2:2.

ZAVRŠENO SRBIJA - BOLIVIJA 5:1.

Željezničar Sport Team 2 : 3 Sloga