Pioniri Slavije sutra za titulu prvaka Republike Srpske

Foto/Arhiva SportDC

Pioniri Slavije su se današnjom pobjedom nad Hercegovcem plasirali u finale pionirskog prvenstva Republike Srpske u fudbalu.

Dječaci Zorana Erbeza su danas na završnici u Brčkom savladali Hercegovac iz Bileće sa 2:0, a oba gola postigli su u drugom poluvremenu.

Prvo je Sokolove do prednosti doveo Stefan Govedarica u 41. minutu, da bi pobjedu ovjerio Petar Dabić deset minuta kasnije.

U drugom polufinalnom meču Kozara je sa 1:0 savladala Lokomotivu golom Đorđa Valjkića u 39. minutu meča.

SLAVIJA - HERCEGOVAC 2:0 (0:0)