Poznati polufinalni parovi Memorijala ''Boško Vujadin''

Poslije večerašnjih četvrtfinalnih mečeva na Memorijalu ''Boško Vujadin'' u Kasindolu poznatio su i polufinalni parovi.

Prvo četvrtfinale donijelo je duel Tenerifa i Evolutiona. U jednoj tvrdoj i čvrstoj utakmici Tenerife je nastavilo sa pobjedama na ovom turniru, te su se plasirali u četvrtfinale ovogodišnjeg Memorijala Boško Vujadin u Kasindolu.

Tenerife je stiglo do vodećeg gola u 13. minutu preko Ljuba Miljanovića, da bi u trenucima kada je Evolution krenuo na sve ili ništa pobjedu Tenerifama osigurao Nemanja Lalović.

U drugom četvrtfinalnom meču Beer Ti&ja i Pekara Zlatno zrno su odigrale odličan meč. Pekari su slavili pobjedu 2:0, a što nisu pobijedili ubjedljivije krivac je fantastični golman Beer Ti&ja, Miloš Gengo, koji je odbranio nekoliko fenomenalnih prilika za Zlatno zrno.

Odličnu utakmicu odigrali su aktuelni branilac trofeja, Kasindo i nekadašnji osvajač turnira Caffe Verona. Verona je vrlo brzo došla do prednosti 1:0 golom Saše Radovanovića već u drugoj minuti meča. Uspio je domaći golom Đorđa Lackanovića da se vrati u meč i poravna na 1:1. Taj rezultat ostao je i do kraja susreta, pa se otišlo na penale, gdje se bolje snalazi Caffe Verona koja pogađa sve penale, dok golmanu Kasindola, Dejanu Sparavalu, Nebojša Divčić brani šut i tako Caffe Verona odlazi u polufinale.

U posljednjem četvrtfinalnom meču Kompex je sa dva brza gola Njegoša Babića i Nikola Popovca pravi veliku prednost u utakmici. Nastavak je donio jednu borbenu igru po već jako teškom terenu, koji je zbog kiše postao jako klizav, te to odlaska na poluvrijeme Kompex odoljeva napadima Ermexa, prije svega zahvaljujući odličnim odbranama Aleksandra Golića. Odmah na početku drugog poluvremena Nikola Popovac drugim golom povećava na 3:0 i već tada je bilo jasno da će mlada ekipa Kompexa da ide u polufinale ovogodišnjeg Memorijala. Uspjela je ekipa Ermexa preko Mastila da smanji na 3:1, ali je Njegoš Babić na prazan gol postigao konačan rezultat, Kompex-Ermex 4:1.

Žuti kartoni: -

Tenerife: Šehovac, Vasić, J.Kovačević, Lalović, Miljanović, Skoko, Elez, B.Kovačević

Evolution: Zirojević, Janjić, Simeunović, Rakanović, Govedarica, Vasković, Glogovac, Močević, Tambur, Kovačević, Trapara

BEER TI&JA- PEKARA ZLATNO ZRNO 0:2 (0:1)
Strijelci: 0:1 Ikonić 16, 0:2 Simović 39
Žuti kartoni: Damjanović (Beer Ti&ja)

Beer Ti&ja: Ašanin, Dragović, Čampara, Petrović, Milenković, Grabovac, Samardžić, Damjanović, Stanković, Gengo

Zlatno Zrno: Šiljegović, Kenjić, Ikonić, Purković, Simović, Minić, Košarac, Tadić, Jokić, Šarović

CAFFE VERONA – KASINDO 1:1 (1:1) pen: 7:6
Sudije: Slađan Došlo i Vladimir Bjelica
Strijelci: 1:0 S.Radovanović 2, 1:1 Lackanović 16
Žuti kartoni: Ćeha (Caffe Verona) Gunjak (Kasindo)

Caffe Verona: Divčić, Blažić, Perović, Kuljanin, Vitković, Otović, Ćeha, Koprivica, S.Radovanović, I.Radovanović

Kasindo: Sparavalo, Ćosović, Maunaga, Gunjak, Milošević, Šućur, Papaz, Lackanović, Tešanović, Vujadin, Lemez

KOMPEX – ERMEX  4:1 (2:0)
Strijelci: 1:0 Babić 2, 2:0 Popovac 4, 3:0 Popovac 22, 3:1 Mastilo 31, 4:1 Babić 36
Žuti kartoni:Minić (Kompex)

Kompex: Golić, Bjeloš, Stevanović, Taušan, Kuljanin, Minić,Babić, Popovac
Ermex: Pavlović, Ruduljić, Trifković, Marković, Šešlija, Mastilo, Kovačević, Dilberović, Ćeranić