Srđanu Pandureviću medalja u Splitu

Džudo klub Slavija je učestvovao na 28 internacijonalnom Kupu Jadrana u Splitu, gde su pored domaćih takmičara učestvovali  i karatisti iz Crne Gore, Srbije, Bosne i Hercegovine ,Izraela ,Bugarske, Slovenije,Švedske.

Slavijin  tim se predstavio sa tri takmičara, u konkurenciji kadeti u-18 i seniori .

Poslije saniranja  povrede koju vuče još od Balkanskog prvenstva za kadete Srdjan Pandurević se uspio popeti na pobedničko postolje. Osvojio je treće mesto u jakoj konkurenciji kadeta do 60.kg. Ognjen Gazdić  i Ognjen Pandurević i pored dobrih borbi nisu uspeli da se plasiraju u završnicu takmičenja. U narednoj sedmici trener Radoje Pržulj će izvršiti prozivku takmičara i početi pripreme za narednu polu sezonu .