Dubrave porazile Laktaše

Fudbaleri Laktaša poraženi su u prvoj pripremnoj utakmici,a igrali su je protiv Dubrava, na tradicionalnom turniru, a  nakon penal - lutrije u kojoj se bolje snašao domaćin turnira. U regularnom dijelu susreta rezultat je bio izjednačen. Poveli su gosti u 52. minuti, strijelac je Aleksa Radetić na asistenciju Filipa Popovića. Dubrave se vraćaju u 79. minuti prelije pim pogotkom Nevena Perića sa nekih 25 metara. Poslije izvođenja penala Dubrave su slavile sa 4:2. U drugoj polufinalnoj utakmici Kozara je bila bolja od Željezničara 3:2. Utakmice su igrane na stadionu Dubrava u Dubravama.

Trener Laktaša Miljan Bajić je u ovom meču izrotirao 20 igrača, a utakmicu su počeli: Metlar V, Šipovac, Savić, Trninić B, Keleman, Bursać, Banjac N, Erceg, Radetić, Popović, Stamenković. Još su igrali: Blagojević, Trninić S, Subotić, Metlar S, Vukotić, Rogić, Palikuća, Laješić, Banjac C.

Utakmicu za treće mjesto Laktaši igraju sutra od 16 časova, a protivnik je ekipa banjalučkog prvoligaša Željezničara, koju s klupe predvodi Zoran Ćurguz, nekadašnji strateg Laktaša iz vremena Premijer lige BiH.