Radnik – Partizan 1:0 (0:0)

Partizan je u prvom poluvremenu imao inicijativu, ali tek posle desetak minuta Pantić je "zagrejao" dlanove golmana Vasiljevića udarcem sa ivice kaznenog. Uzvratio je Mladenović na sličan način, sa nešto veće udaljenosti u 15. minutu, ali je i Stojković bio siguran pred svojom mrežom.
Odličnu priliku je Partizan imao u 27. minutu, Rikardo je na desnoj strani našao Pantića koji je utrčavao ka gol-aut liniji, usledila je povratna po zemlji na peterac, ali je Ivanović očajno zakačio loptu iako je ispred sebe imao samo golmana. Lopta se odbila malo unazad, natrčao je Tošić i sa desetak metara šutirao u rangu Ivanovića, nikako, pored gola.

Mnogo veštiji bio je Tošić tri minuta kasnije, na ivici kaznenog lažnjakom je na zemlju bacio kapitena domaćih, krenuo ka golu, a onda je solidno šutirao, pod prečku, ali tačno iznad golmana Vasiljevića, koji je loptu paradom poslao u korner.
Ivanović je u 33. minutu šutirao glavom sa pet metara posle ubacivanja sa desne strane, ali pravo u golmana.
Solidnu akciju izveo je Radnik u 37. minutu, na kraju je Stojanović dobio povratnu loptu na ivici kaznenog, bio je u naletu, prazan prostor pred njim, ali je šutirao. . . nikako.

Na početku drugog poluvremena bolje je krenuo Radnik. Mladenović je sa 18 metara šutirao u 49. minutu, Stojković je odbranio i požalio se na povredu kolena.
Reprezentativac Srbije nije tada kapitulirao, ali jeste dva minuta kasnije. Mladenović je centrirao sa desne strane, na prvoj kapici peterca glavom je na loptu naleteo Zlatanović i lobovao golmana Stojkovića poslavši loptu u dalji ugao - 1:0.
Ubrzo se povredio Zoran Tošić (koleno), najbolji do tada u redovima crno-belih, zamenio ga je Ožegović u 57. minutu.
Zatišje "prošarano" izmenama sve do 70. minuta, kada je posle gužve u kaznenom lopta došla do Ivanovića, on je šutirao iskosa sa desne strane, skoro iz mrtvog ugla, ali je golman Surduličana bio na pravom mestu i odbranio udarac u prvi ugao. Minut 75, za samo nekoliko sekundi mogle su da se zatresu obe mreže. Surduličani su posle prvog kornera imali zicer, Zlatanović je bio sam na pet metara, ali je promašio loptu. U kontri je sjajnu šansu imao Partizan, sa 12 metara šutirao je Gomeš, golman Vasiljević mu je odbranio nogom, ali se lopta odbila na glavu Ožegoviću, koji je promašio praznu mrežu. Do nadoknade vremena ništa, a onda je probao Gomeš iz okreta, ali je izblokiran, potom je po desnoj strani prodro Suma i šutirao, ali malo pored desne stative.

Surdulica - Stadion: Gradski. Gledalaca: 3. 000. Sudija: Nenad Đokić (Užice). Pomoćnici: Nemanja Petrović i Slobodan Pavlović (Užice). Žuti kartoni: Zlatanović, Čubrilo, Pavlović, Vasiljević, Ristović (Radnik), Valiente (Partizan). Strelci: 1: 0 Igor Zlatanović u 51. minutu.

RADNIK: Vasiljević, Mladenović, Milovanović, Žarković, Stevanović, Pantelić, Čubrilo (od 71. Đorđević), Stojanović, Keremeh, Pejčić (od 68. Pavlović), Zlatanović (od 84. Ristović). Trener: Mladen Dodić.

PARTIZAN: Stojković, Enake, Marković, Valiente, Šehović, Zdjelar, Pantić, Ivanović (od 73. Ilić), Đerlek (od 62. Suma), Tošić (od 57. Ožegović), Gomeš. Trener: Miroslav Đukić.