XS
SM
MD
LG


21.08.2017 14:58 Tatjana Golijanin

Bratstvo iznenadilo Šekoviće

Na Gradskom stadionu u Šekovićima, u utakmici drugog kola Regionalne lige, grupa Istok, bratunačko Bratstvo je trijumfovalo nad domaćom ekipom, pobijedivši sa 1:3. Od samog početka susreta domaća ekipa je krenula sa napadima i igralo se najviše pred golom gostiju. U 25. minutu, poslije brzog napada po lijevoj strani, Bećarević je dodao loptu Popoviću, koji je rutinski...

21.08.2017 12:57 sportdc.net

Dubički Borac savladao Goricu

Trener Borca, Bojan Ranilović Foto/RTV KD Dubički „Borac“ savladao je danas na domaćem terenu „Goricu“ iz Šipova rezultatom 2:0. Po svemu sudeći nova uprava Fudbalskog kluba „Borac“ realizuje nedavno zacrtane planove ,  da se krene u stabilizaciju kluba i stvore uslovi da  ovaj sportski kolektiv povrati staru slavu. A zahvaljujući požrtvovaosti igrača i...

21.08.2017 11:35 Slađan Jeremić

Remi po meri domaćina

DOBOJ – Željezničar i Vranjak su osvojili po bod, ali remijer trebaju biti zadovoljniji u Doboju nego u modričkom predgrađu. Jer, Vranjak je stvorio više zrelih prilika, imao i posed lopte, a „Željo“ je duži period vozio u rikverc. Po kišovitom vremenu, dva tima su malobrojnim gledaocima podarili sadržajnu igru, ali i dosta nervoze. Tako su Dejan Đuričić i Spasoje Savkić u 39.minutu završili u...

21.08.2017 11:26 Mijodrag Jakovljević

Slađi dio kolača Partizanu

U susretu starih rivala, u Loparama, Majevica novajlija u ligi i Partizan iz Donje Trnave su odigrali remi, štoj e veći uspjeh gostiju. Oba rivala u Regionalnojl ligi gaje ambicije za gornji dio tabele. Gosti su vodili do  84 minute kad je Marković pogodio za Majevicu i donio bod.                                  MAJEVICA - PARTIZAN 2:2 ( 1:2) Gradski stadion Lopare....

21.08.2017 02:41 Tatjana Golijanin

Vlasenica sigurno do prvih bodova

Uprkos lošem vremenu i kiši koja nije prestajala, šezdesetak vjernih navijača domaće ekipe danas je bodrilo Vlasenicu na putu do prva tri boda u novoj sezoni. Vlaseničani su u utakmici drugog kola Regionalne lige, grupa Istok, savladali  Trnovicu rezultatom 1:0. FK Vlasenica Utakmica se igrala na veoma teškom i raskvašenom terenu. Od samog početka vidjelo...

20.08.2017 13:20 Tatjana Golijanin

Trnovica ide po pobjedu

Trnovica je ubjedjljivom  pobjedom počela novu sezonu i na taj način najavila kakve ambicije ima  u nastavku takmičenja u Regionalnoj ligi, grupa Istok. U drugom kolu odmjeriće snage sa nekadašnjim prvoligašem Vlasenicom. U timu Trnovice ne sumnjaju da će iz Vlasenice ponijeti bodove. FK Trnovica - Naša ekipa je jača, u odnosu na prošlu sezonu....

20.08.2017 12:52 Tatjana Golijanin

Vlasenica se nada prvim bodovima

Vlasenica će danas na svom terenu, u utakmici drugog kola Regionalne lige, grupa Istok, u susretu sa Trnovicom,  pokušati da dođe do prvih bodova. - Naša ekipa kompletna dočekuje Trnovicu. Nadamo se da ćemo, uz podršku naših navijača i prednost domaćeg terena, ostvariti  prvu pobjedu u novoj sezoni i u novom rangu takmičenja. Protekle sedmice imali smo sastanak sa upravom kluba, riješeni...

19.08.2017 23:53 Tatjana Golijanin

Šekovići žele tri boda

Na Gradskom stadionu u Šekovićima, u utakmici drugog kola Regionalne lige, grupa Istok,  u nedjelju će se sastati ekipe Šekovića i Bratstva iz Bratunca. U taboru domaće ekipe su optimistični pred predstojeći susret. - Nakon poraza u prvom kolu, kada smo u Brčkom odigrali ispod  svih očekivanja i našeg kvaliteta, sve misli su uperene u meč sa...

19.08.2017 11:38 Mijodrag Jakovljević

Partizan na Majevici

DONJA TRNAVA: Ekipa Partizana putuje u Lopare na megdan Majevici, novajliji u ligi. - Neće  nas zavaratu njihov poraz, protiv Zadrugara.Mi smo dobro počeli sezonu, savladali smo ekipu Bratstva iz Bratunca.Stari smo i ljuti rivali, iz  ranijih vremena. Očekujem pravu prvenstvenu i korektnu utakmicu, a nek pobjedi bolji,  a mislim da smo u ovom trenutki to...

19.08.2017 11:34 Mijodrag Jakovljević

Roćevići za vađenje

BATKOVIĆ: Novajlija BSK Ledinci je neuspešno startovao, izgubio je od novajlije Čelopeka na svom terenu. - Idemo u Roćević, ekipi Jedinstva koja je godinama stabilan reguinalac. Biće to teška utakmica za nas. Borićemo se , da budemo ravnopravan rival. Zašto kriti i bod bi bio dobar, kaže predsjednik kluba Ostoja Nikolić. BSK Ledinci