XS
SM
MD
LG


21.08.2017 02:41 Tatjana Golijanin

Vlasenica sigurno do prvih bodova

Uprkos lošem vremenu i kiši koja nije prestajala, šezdesetak vjernih navijača domaće ekipe danas je bodrilo Vlasenicu na putu do prva tri boda u novoj sezoni. Vlaseničani su u utakmici drugog kola Regionalne lige, grupa Istok, savladali  Trnovicu rezultatom 1:0. FK Vlasenica Utakmica se igrala na veoma teškom i raskvašenom terenu. Od samog početka vidjelo...

20.08.2017 13:20 Tatjana Golijanin

Trnovica ide po pobjedu

Trnovica je ubjedjljivom  pobjedom počela novu sezonu i na taj način najavila kakve ambicije ima  u nastavku takmičenja u Regionalnoj ligi, grupa Istok. U drugom kolu odmjeriće snage sa nekadašnjim prvoligašem Vlasenicom. U timu Trnovice ne sumnjaju da će iz Vlasenice ponijeti bodove. FK Trnovica - Naša ekipa je jača, u odnosu na prošlu sezonu....

20.08.2017 12:52 Tatjana Golijanin

Vlasenica se nada prvim bodovima

Vlasenica će danas na svom terenu, u utakmici drugog kola Regionalne lige, grupa Istok, u susretu sa Trnovicom,  pokušati da dođe do prvih bodova. - Naša ekipa kompletna dočekuje Trnovicu. Nadamo se da ćemo, uz podršku naših navijača i prednost domaćeg terena, ostvariti  prvu pobjedu u novoj sezoni i u novom rangu takmičenja. Protekle sedmice imali smo sastanak sa upravom kluba, riješeni...

19.08.2017 23:53 Tatjana Golijanin

Šekovići žele tri boda

Na Gradskom stadionu u Šekovićima, u utakmici drugog kola Regionalne lige, grupa Istok,  u nedjelju će se sastati ekipe Šekovića i Bratstva iz Bratunca. U taboru domaće ekipe su optimistični pred predstojeći susret. - Nakon poraza u prvom kolu, kada smo u Brčkom odigrali ispod  svih očekivanja i našeg kvaliteta, sve misli su uperene u meč sa...

19.08.2017 11:38 Mijodrag Jakovljević

Partizan na Majevici

DONJA TRNAVA: Ekipa Partizana putuje u Lopare na megdan Majevici, novajliji u ligi. - Neće  nas zavaratu njihov poraz, protiv Zadrugara.Mi smo dobro počeli sezonu, savladali smo ekipu Bratstva iz Bratunca.Stari smo i ljuti rivali, iz  ranijih vremena. Očekujem pravu prvenstvenu i korektnu utakmicu, a nek pobjedi bolji,  a mislim da smo u ovom trenutki to...

19.08.2017 11:34 Mijodrag Jakovljević

Roćevići za vađenje

BATKOVIĆ: Novajlija BSK Ledinci je neuspešno startovao, izgubio je od novajlije Čelopeka na svom terenu. - Idemo u Roćević, ekipi Jedinstva koja je godinama stabilan reguinalac. Biće to teška utakmica za nas. Borićemo se , da budemo ravnopravan rival. Zašto kriti i bod bi bio dobar, kaže predsjednik kluba Ostoja Nikolić. BSK Ledinci

19.08.2017 11:31 Mijodrag Jakovljević

Čelopek nepoznanica

 ONJE CRNJELOVO: Zadrugar je dobro otvorio sezonu. Pala je Majevica iz Lopara. Sledi gostovanje kod novajlije Čelopeka, kojij e takođe dobro startovao pobjedom nad  ekipom BSK Ledinci u Batkoviću. - Domaćinu prepuštamo  ulogu favorita,  ali smo spremni da se boromo do zadnjeg atoma snage da postignemo povoljan rezultat.  Jači smo nego proljetos,  kaže trener Zadrugara Tomić....

18.08.2017 22:10 sportdc.net

Lokomotiva ponovo domaćin: Od prve minute po trijumf

Fudbaleri Lokomotive iz Brčkog i ovog vikenda su domaćini.  Nakon što su savladali Šekoviće u prvom kolu, ovo kolo im u Brčko dolazi Podrinje iz Tršića. - Dobro smo otvorili sezonu, jer smo ostvarili pobjedu protiv Šekovića rezultatom 3:1, sada u drugom kolu dočekujemo Podrinje iz Tršića. Ekipa koja je veoma iskusna i koja pruža veliki otpor. Od početka...

18.08.2017 21:48 Gavro Vujanović

Regionalna liga RS – zapad: Naprijed – Partizan (K)4:2 (0:0)

Igralište „Obilićevo“ u Banjaluci. Gledalaca: 70. Sudija: Bojan Balaban (Srbac). Strijelci: 1:0 Diljević (48), 1:1 Gavrilović (51), 2:1 Diljević (55), 3:1 Diljević (71 – penal), 4:1 Diljević (74), 4:2 Knežević (84 – penal). Žuti kartoni: Knežević, Lakić, Pjanić, Mirčić (Naprijed), Bećiri (Partizan). NAPRIJED: Bajić, Lakić, Ćurković, Sredić, Knežević, Sabljić (od 74. Panić), Ilić,...

17.08.2017 17:36 sportdc.net

Regionalna liga - Istok: Samo u Lokanju u subotu

Regionalna liga Istok nastavlja se ovog vikenda utakmicama drugog kola. Ponovo je veći dio lige u nedelju, a samo se meč između Lokanja i Radničkog iz Karakaja igra u subotu. Subota, 17,30 Lokanj: Lokanj - Radnički Karakaj (Bojan Mitrović - Bijeljina) Nedelja, 17,30 Šekovići: Šekovići - Bratstvo (Boško Lazić - Zvornik) Lopare: Majevica - Partizan...