XS
SM
MD
LG

22.01.2018 18:25 Jagoš Jagoš

Iz Umaga u Evropu

Fudbaleri Krupe jutros rano (6.30 časova) otputovali su u Umag gde će odraditi glavni deo zimskih priprema za nastupe u prolećnom delu sezone u kojem će juriti plasman u Ligu za prvaka, ali i u kupovima Republike Srpske i BiH pokušati da dođu do pobedničkih trofeja, odnosno istorijskog plasmana na međunarodnu scenu. Izabranici trenera Slobodana Starčevića će na istarskom Jadranu...

22.01.2018 17:49 sportdc.net

Malbašić i Kukrika na ''Mračaju''

Doskorašnji fudbaleri Slobode iz Mrkonjić Grada i banjalučkog Željezničara, Aleksandar Malbašić, i Mladen Kukrika, novi su fudbaleri Metalegea iz Jajca. Ofanzivac Slobode iz Mrkonjić Grada je još od ranije interesantan federalnom prvoligašu, o čemu smo pisali još u decembru , dok je golman Željezničara nakon što je prije nekoliko dana napustio Banja Luku odlučio da...

22.01.2018 17:32 sportdc.net

Aleksandar Radukić karijeru nastavlja u Poljskoj

Doskorašnji košarkaš Bosne Royal, Aleksandar Radukić, brzo je poslije raskida saradnje sa sarajevskim klubom pronašao novi angažman. On je i zvanično dogovorio saradnju sa poljskom ekipom Polpharma Starograd Gdansk, gdje je nekoliko dana bio na probnom radu, o čemu smo već pisali. Dvadeset sedmogodišnji Radukić je osim za Bosnu nastupao još i za Igokeu, Borac,...

22.01.2018 17:30 Slađan Jeremić

Šampionski do kraja

  MODRIČA – Lep januarski dan dočekao je fudbalere Alfa Modriče i narednih dana će na stadionu „Dr Milan Jelić“ da rade punom parom. „Nije bilo osipanja igračkog kadra. Svi su tu. Očekujemo da nam se priključi i Neđo Šuka. Tu su i ovozimske akvizicije i povratnici u naš klub Dario Purić iz gradačačke Zvijezde i Jovan Vujanić iz šamačkog Borca. Desetak novajlija koji će...

22.01.2018 17:27 Slađan Jeremić

Nikić čeka pojačanja

ŠAMAC – Borac iz Šamca, jedan od najstarijih klubova u Republici Srpskoj i u BiH, započeo je pripreme za nastavak sezone u Drugoj ligi Republike Srpske, grupa „Zapad“. Trener Nikola Nikić nada se pojačanjinma, a nekoliko igrača napustilo je klupske redove. „Otišli su Dušan Milojević, Armin Subašić, Srđan Paležnica i Nemanja Kojić. Trebalo bi da naši članovi postanu golman Vedad...

22.01.2018 17:18 Jagoš Jagoš

Stigli Kinezi

Tokom proteklog dana delegacija grada Tianjina posjetila je Jahorinu i održala sastanak sa menadžmentom OC Jahorina, koji je predvodio direktor g. Dejan Ljevnaić, Ministrom trgovine i turizma g. Predragom Gluhakovićem i Ministrom porodice, omladine i sporta, gđa-om Jasminom Davidović. Povod njihove posjete je bio postojeća turistička i investiciona saradnja, mogućnosti njenog proširenja....

22.01.2018 16:00 sportdc.net

Krupa otišla na drugi dio priprema

Fudbaleri  i članovi  Fudbalskog kluba Krupa otputovali su jutros u ranim jutarnjim časovima u Umag na pripreme za nastavak sezone.  Nakon 12 dana koji su naši igrači proveli trenirajući na stadionu u Krupi na Vrbasu jutros su krenuli na pripreme u Umag gdje će boraviti 12 dana. Na put je krenulo 26. igrača. Do sada je odigrana jedna prijateljska...

22.01.2018 15:45 S. Papaz

Stefan Pejaković- Džin dječijeg lica sa 17 medalja u godini

Na jednoj strani zid ljubavi, na drugoj zid uspjeha. Na jednom grb Partizana, na drugom niska medalja. Oba svako novo jutro motivišu Stefana Pejakovića da bude još bolji, vrijedno trenira i upija vještine drevnog sporta džudoa. Motiva mu ne manjka, baš kao ni uspjeha. Zid uspjeha uskoro bi mogao postati pretijesan ako džin dječijeg lica nastavi da osvaja medalje...

22.01.2018 15:33 sportdc.net

Magazin u stručnom štabu Modriče

Fudbaleri Modriče danas su odradili prvi trening u 2018. godini. Izvršena je prozivka igrača, te predstavljen plan priprema. Ono što je novina u klubu jeste da je u stručni štab stigao Bojan Magazin, nekadašnji trener Tektilca i Zvijezde iz Gradačca, koji je u karijeri, između ostalog i nosio dres Modriče. Alfa Modriča se na polusezoni drugoligaškog ''Zapada''...

22.01.2018 14:46 S. Papaz

''Sokolovi'' počeli sa pripremama

Fudbaleri Slavije danas su se po prvi put okupili u novoj godini, te tako i zvanično započeli sa pripremama za drugi dio sezone u Prvoj ligi Republike Srpske. Zbog zdrastvenih problema prozivci nije prisustvovao šef stručnog štaba, Dragan Radović, i on će se igračima pridružiti za koji dan. Prozivci, takođe, nisu prisustvovali ni fudbaleri iz Srbije, koji su dobili...