XS
SM
MD
LG

20.08.2017 22:46 sportdc.net

Slavija ugostila Crvenu zvezdu

Dječaci Slavije iz Istočnog Sarajeva ugostili su danas u Istočnom Sarajevu selekciju 2005 Crvene zvezde. Pred nekoliko stotina gledalaca na SRC Slavija Beograđani su slavili pobjedu od 3:1, iako je Slavija pokazala jednu borbenu igru, želju za pobjedom, te promašila nekoliko šansi pored postignutog gola. Jedini gol za ekipu Branislava Arsenijevića postigao je...

19.08.2017 21:38 Administrator DC

BiH bolja od Jermenije

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine plasirala se u kvalifikacije za svjetsko prvenstvo 2019. u Kini. Košarkaši BiH su večeras u posljednjem kolu pretkvalifikacija u Jerevanu pobijedili selekciju Jermenije s 83:66 (24:25, 20:16, 21:21, 18:4). Reprezentacija BiH, koju zbog bolesti s klupe večeras nije mogao voditi selektor Duško...

19.08.2017 17:24 Administrator DC

Startne postave Prve lige Republike Srpske

Od 17,30 igraju se utakmice drugog kola Prve lige Republike Srpske za fudbalere. Pogledajte i sastave pet utakmica, a meč Slobode i Podrinja igra se u srijedu. Zvornik: Drina - Sutjeska  Gradski stadion  Sudija: Bojan Panić (Prijedor) Drina: Vićić, Jokić, Stjepanović, Kikić, Marković, Stupar, Molerović, Dragutinović, Musić, Majlović, Čulum Trener: VEljko...

18.08.2017 23:39 sportdc.net

Govedarica na treninzima Slavije

Miljan Govedarica je ljetos igrao probnu utakmicu za Istru Foto/Istra Na treninzima Slavije je, ovih dana, viđen i Miljan Govedarica. Ovaj nekadašnji igrač tima iz Istočnog Sarajeva, nakon igranja za Slobodu iz Tuzle i Olimpik iz Sarajeva, još uvek nije našao klub. Kako nam je i sam rekao, ovaj bivši mladi bh reprezentativac, čeka neke ponude iz inostranstva......

18.08.2017 23:36 sportdc.net

Stručnom štabu Slavije ponovo glavobolja

Stručnom štabu Slavije, sinoć se „smrklo pred očima“- kada su im iz klupske administracije saopštili da neće moći računati na nove igrače ni u drugom kolu Prve lige Republike Srpske. Punih pet dana je ’’trajala borba’’ da se registruju - Ivan Buturović, Uroš Veljković,  Slađan Antić, Goran Popović...Bilo je uveravanja da će se poslovi završiti na vreme... Ispada...

18.08.2017 21:43 sportdc.net

Trideset sedam ekipa igra žensku pionirsku ligu

Za takmičenje u ženskoj Pionirskoj ligi Republike Srpske u 2017/2018. sezoni, prijavilo se 37 klubova. Klubovi su raspoređeni u 6 (šest) grupa, na osnovu teritorijalne rasprostranjenosti. Takmičenje u prvom krugu će se odvijati na ligaškom principu po dvostrukom bod sistemu, a pobjednici grupa će se plasirati u drugi krug takmičenja. Drugi krug je turnirski, a...

18.08.2017 18:06 sportdc.net

Slavija pustila u prodaju članske karte

FK Slavija iz Istočnog Sarajeva pustila je u prodaju članske karte. Svi koji žele da pomognu klubu mogu da kupe članske karte po cijeni od 50 KM i 100 KM za sezonu 2017/18, a sa njima će moći tokom sezone da ulaze na utakmice na tribine sjever, odnosno zapad. Slavija prvu domaću utakmicu igra sutra od 17,30 a protivnik je Željezničar Sport tim iz Banja Luke....

18.08.2017 15:23 Administrator DC

Počinje Kamp Partizana

Na adresu našeg portala stigao je dopis ŠF Mladost - Glamočani u kojem nas obavještavju da sutra počinje Kamp Partizana. Pismo objavljujemo u potpunosti: Poštovani, ovim putem želimo da vas obavijestimo o početku kampa Fudbalskog kluba Partizan koji će, uz tehničku podršku Škole fudbala našeg kluba, biti organizovan od 20. do 26....

18.08.2017 11:44 Administrator DC

Vujoševć u Beogradu na liječenju

Duško Vujošević morao je da napusti reprezentaciju BiH i vrati se u Beograd. Dijabetes i bolovi u prstima noge spriječili su selektora BiH da poslije pobejde u Slovačkoj vodi ekipu u ključnom meču pretkvalifikacija za SP u Jermeniji, javlja Blic. – Teško mi je i zbog bolova i zato što neću biti sa momcima koje sam toliko zavolio, stvorio odnos i koji su...

18.08.2017 11:10 Administrator DC

Provansa bolja od Sasje

Kao što se i očekivalo Eks Provans je ubjedljivo savladao ekipu KV Sasja rezultatom 32:17 i tako će  sutra u derbiju grupe protiv Koldinga odlučivati o plasmanu u finale. Ni u jednom momentu nisu imali problema protiv Belgijanaca. Od početka do kraja su bili u vođstvu. Izabranici Aleksa Jakobsa držali su se samo do 10.minuta i više nisu imali snage. Na kraju su...