Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Vitez
Vitez
|
01.10.2016 15:30 | Krupa | 2 : 0 | Vitez | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Zrinjski
Mostar
|
01.10.2016 15:30 | Metalleghe-BSI | 0 : 4 | Zrinjski | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
01.10.2016 15:30 | Radnik | 1 : 2 | Željezničar | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
01.10.2016 15:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
01.10.2016 15:00 | Olimpic | 3 : 1 | Široki Brijeg |
Podrinje
Janja
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
01.10.2016 15:30 | Podrinje | 3 : 1 | Slavija | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Sloga
Doboj
|
01.10.2016 15:30 | Tekstilac Kort | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
01.10.2016 15:30 | Rudar Prijedor | 4 : 0 | Sloboda | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Kozara
Gradiška
|
01.10.2016 15:30 | Borac (Š) | 2 : 2 | Kozara | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
01.10.2016 15:30 | Sutjeska | 0 : 0 | Borac (BL) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
01.10.2016 15:30 | Drina | 1 : 2 | Zvijezda 09 |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Proleter
Dvorovi
|
01.10.2016 15:30 | Mladost (R) | 3 : 1 | Proleter | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
01.10.2016 15:30 | Glasinac 2011 | 1 : 0 | Sloga Junajted | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
01.10.2016 15:30 | Mladost (G) | 4 : 0 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Guber
Srebrenica
|
01.10.2016 15:30 | Velež | 1 : 2 | Guber | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Drina HE
Višegrad
|
01.10.2016 15:30 | Ilićka 01 | 6 : 0 | Drina HE | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
01.10.2016 15:30 | Leotar | 2 : 2 | Vlasenica | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Famos
Vojkovići
|
01.10.2016 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Famos | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo (Br) | 3 : 3 | Mladost (BS) |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
01.10.2016 15:30 | Sloga (T) | 1 : 0 | Mineral | ||||||
Željezničar (D)
Doboj
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
01.10.2016 15:30 | Željezničar (D) | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Omarska
Omarska
|
01.10.2016 15:30 | Ozren | 3 : 1 | Omarska | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
01.10.2016 15:30 | Željezničar Sport Team | 4 : 0 | Borac | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
01.10.2016 15:30 | Proleter | 4 : 2 | Sloga (S) | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Laktaši
Laktaši
|
01.10.2016 15:30 | Ljubić | 1 : 1 | Laktaši |
Vranjak
Vranjak
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
01.10.2016 15:30 | Vranjak | 0 : 1 | Zvijezda | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
01.10.2016 15:30 | Naša krila | 1 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
01.10.2016 15:30 | Rudanka | 2 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
01.10.2016 15:30 | Ozren | 3 : 4 | Sloga | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Liješće
Liješće
|
01.10.2016 15:30 | Skugrić | 7 : 0 | Liješće | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Trebava
Osječani
|
01.10.2016 15:30 | Hajduk | 4 : 1 | Trebava | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Polet 1926
Brod
|
01.10.2016 15:30 | Budućnost | 0 : 4 | Polet 1926 |
Lokanj
Lokanj
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
01.10.2016 15:30 | Lokanj | 6 : 3 | OFK Šekovići | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Podrinje
Tršić
|
01.10.2016 15:30 | Bratstvo | 0 : 1 | Podrinje | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
01.10.2016 15:30 | Partizan | 1 : 0 | Zadrugar | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Milići
Milići
|
01.10.2016 15:30 | Omladinac | 4 : 1 | Milići | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
01.10.2016 15:30 | Sloga | 3 : 1 | OFK Trnovica | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Rudar
Ugljevik
|
01.10.2016 15:30 | Radnički | 5 : 0 | Rudar | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
01.10.2016 15:30 | Budućnost | 1 : 2 | Mladost |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Stakorina
Čajniče
|
01.10.2016 15:30 | OFK Podgrab | 1 : 1 | Stakorina | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
Romanija
Pale
|
01.10.2016 15:30 | Željeznica | 2 : 0 | Romanija |
Karanovac
Karanovac
|
|
Kladari
Kladari
|
01.10.2016 15:30 | Karanovac | 0 : 0 | Kladari | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
01.10.2016 15:30 | Partizan | 1 : 4 | Mladost | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Progres
Kneževo
|
01.10.2016 15:30 | FSA | 1 : 0 | Progres | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Sloga
Gornji Podgradci
|
01.10.2016 15:30 | Čelinac | 4 : 2 | Sloga | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
01.10.2016 15:30 | Dubrave | 5 : 0 | Naprijed | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Lauš
Banja Luka
|
01.10.2016 15:30 | Lijevče | 1 : 5 | Lauš | ||||||
Ravan
Međeđa
|
|
Brdo
Hambarine
|
01.10.2016 15:30 | Ravan | 0 : 3 | Brdo |
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
01.10.2016 15:30 | Rekreativo | 1 : 1 | Borac | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina
|
|
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
01.10.2016 15:30 | Šnjegotina | 0 : 2 | Mladost Farma Prom | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
01.10.2016 15:30 | Vrbas | 3 : 1 | Krajina | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
01.10.2016 15:30 | Polet Krajišnik | 0 : 1 | Omladinac | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Gorica
Šipovo
|
01.10.2016 15:30 | Gomionica | 0 : 8 | Gorica | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
01.10.2016 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | Sloga Nektar |
Ukrina
Čečava
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
01.10.2016 15:30 | Ukrina | 4 : 3 | Pelagićevo | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Mladost
Dobrinja
|
01.10.2016 15:30 | Bratstvo | 3 : 4 | Mladost | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
01.10.2016 15:30 | Polet | 5 : 2 | Skugrić 1964 | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
01.10.2016 15:30 | Borac | 3 : 3 | Hajduk | ||||||
Bosna
Modrički Lug
|
|
Sloga
Jakeš
|
01.10.2016 15:30 | Bosna | 2 : 3 | Sloga | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
01.10.2016 15:30 | Rudar | 2 : 1 | Kladari Gornji |
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
01.10.2016 16:00 | Borac (Š) | 2 : 1 | Tamaris | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
01.10.2016 16:00 | Milan | 3 : 0 | Vrbas | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Biseri
Čatrnja
|
01.10.2016 16:00 | Borac (M) | 5 : 2 | Biseri | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Ratar
Stara Topola
|
01.10.2016 16:00 | Kalemi | 1 : 2 | Ratar | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
01.10.2016 16:00 | Torpedo | 6 : 0 | Mladi Krajišnik | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
01.10.2016 16:00 | Sloboda | 4 : 1 | Bratstvo | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Kozara
Turjak
|
01.10.2016 16:00 | Mladost | 4 : 1 | Kozara |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
01.10.2016 15:30 | Berek 1975 | 2 : 1 | Knežopoljac | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
01.10.2016 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
01.10.2016 15:30 | Radnik | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Slaven
Dobrljin
|
01.10.2016 15:30 | Mrakovica | 3 : 2 | Slaven | ||||||
Omladinac
Draksenić
|
|
Brzi
Busnovi
|
01.10.2016 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Brzi | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
01.10.2016 15:30 | Kozara | 2 : 1 | Plamen |
Strijelac
Tutnjevac
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
01.10.2016 15:30 | Strijelac | 0 : 7 | SFK Akademac UIS | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Priboj
Priboj
|
01.10.2016 15:30 | Balatun | 2 : 1 | Priboj | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
01.10.2016 15:30 | Sloboda | 2 : 2 | Stević Jovan | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Semberija
Popovi
|
01.10.2016 15:30 | BSK Ledinci | 1 : 3 | Semberija | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Proleter |
BSK
Bušletić
|
|
4. juli
Pojezna
|
01.10.2016 15:30 | BSK | 4 : 1 | 4. juli | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
01.10.2016 15:30 | Željezničar | 0 : 3 | Borac (BL) | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
01.10.2016 15:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Zadrugar | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Polet
Podnovlje
|
01.10.2016 15:30 | Vučijak | 2 : 0 | Polet | ||||||
OFK Zborište
Zborište
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
01.10.2016 15:30 | OFK Zborište | 3 : 0 | 27. Juli | ||||||
Radnički
Brodsko Polje
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
01.10.2016 15:30 | Radnički | 4 : 1 | Ozrenski sokolovi |
Rudar
Blagaj
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
01.10.2016 15:30 | Rudar | 2 : 5 | Kiseljak | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Ljubija
Ljubija
|
01.10.2016 15:30 | Svodna | 3 : 1 | Ljubija |
Drina
Batar
|
|
OFK Batković
Batković
|
01.10.2016 15:30 | Drina | 0 : 5 | OFK Batković | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Međaši
Međaši
|
01.10.2016 15:30 | OFK Janja 2009 | 8 : 0 | Međaši | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Tavna
Banjica
|
01.10.2016 15:30 | Glogovac | 5 : 2 | Tavna | ||||||
Mladost
Patkovača
|
|
Borac
Trnjaci
|
01.10.2016 15:30 | Mladost | 1 : 4 | Borac | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Bjeloševac
Bjeloševac
|
01.10.2016 15:30 | Kolektiv | 5 : 0 | Bjeloševac | ||||||
Modran
Modran
|
|
VSK
Velino Selo
|
01.10.2016 15:30 | Modran | 2 : 1 | VSK |
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
01.10.2016 15:30 | Koridor 2011 | 3 : 2 | OFK Magnojević | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
01.10.2016 15:30 | Sloga 94 | 2 : 1 | Obarska | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
01.10.2016 15:30 | Ljeljenča | 2 : 0 | Magnojević 2001 | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
01.10.2016 15:30 | Građanski | 8 : 0 | Sloboda |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Modriča
Modriča
|
01.10.2016 13:00 | Radnik Bumerang | 5 : 2 | Modriča | ||||||
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
01.10.2016 15:30 | Mladost | 0 : 10 | Lokomotiva | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
01.10.2016 16:00 | SFK 2000 | 6 : 0 | Banja Luka |
Sofić
Buturović Polje
|
|
Seljak
Livno
|
01.10.2016 20:00 | Sofić | 6 : 3 | Seljak |
Krka
Novo Mesto
|
|
Karpoš Sokoli
Skopje
|
01.10.2016 17:00 | Krka | 81 : 64 | Karpoš Sokoli | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
01.10.2016 19:00 | Mornar | 57 : 58 | Partizan NIS |
Majevica
Lopare
|
|
Tempo
Ražljevo
|
01.10.2016 19:00 | Majevica | 1 : 3 | Tempo | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
01.10.2016 18:00 | Gradiška | 1 : 3 | Ljubinje | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
01.10.2016 19:00 | Jahorina | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Modriča Optima
Modriča
|
|
Drina
Zvornik
|
01.10.2016 18:00 | Modriča Optima | 3 : 0 | Drina |
Stakorina
Čajniče
|
|
Maglić
Foča
|
01.10.2016 18:00 | Stakorina | 0 : 3 | Maglić | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
01.10.2016 14:00 | Hercegovac | 3 : 1 | Ljubinje Bankom | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
01.10.2016 16:00 | Jahorina | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Glasinac
Sokolac
|
01.10.2016 16:00 | Slavija | 3 : 0 | Glasinac |
Čelik
Zenica
|
|
Maglaj
Maglaj
|
01.10.2016 18:00 | Čelik | 31 : 29 | Maglaj | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
01.10.2016 19:00 | Krivaja | 26 : 23 | Borac M:TEL | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Krajina
Cazin
|
01.10.2016 16:00 | Bosna | 31 : 21 | Krajina | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Konjuh
Živinice
|
01.10.2016 19:00 | Prijedor | 37 : 34 | Konjuh |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
01.10.2016 17:30 | Kotor Varoš | 26 : 18 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Laktaši
Laktaši
|
01.10.2016 19:00 | Slavija | 39 : 29 | Laktaši | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.10.2016 15:00 | ORK Borac | 35 : 29 | Leotar | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Mladost
Banja Luka
|
01.10.2016 17:30 | Lokomotiva | 26 : 24 | Mladost |
Čelinac
Čelinac
|
|
Kozara
Kozarska Dubica
|
01.10.2016 | Čelinac | 26 : 31 | Kozara | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
01.10.2016 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 19 : 20 | Borac M:TEL 2 | ||||||
Derventa 2
Derventa
|
|
Srbac
Srbac
|
01.10.2016 | Derventa 2 | 25 : 21 | Srbac |
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Goražde Heim Meih
Goražde
|
01.10.2016 17:00 | Izviđač CO | 40 : 31 | Goražde Heim Meih | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Ilidža
Ilidža
|
01.10.2016 19:00 | Bihać | 24 : 26 | Ilidža | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Mira
Prijedor
|
01.10.2016 18:00 | Lokomotiva | 23 : 35 | Mira |
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Banjaluka
|
01.10.2016 16:00 | Radnik | 31 : 20 | Borac | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
01.10.2016 19:30 | Jedinstvo | 24 : 33 | Dubica |