Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Radnik
Bijeljina
|
13.05.2018 17:00 | Krupa | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.05.2018 17:00 | Sarajevo | 4 : 1 | Zrinjski | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
13.05.2018 17:00 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Željezničar |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Ozren
Petrovo
|
13.05.2018 17:00 | Ljubić | 5 : 2 | Ozren | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Vranjak
Vranjak
|
13.05.2018 11:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Vranjak | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Dubrave
Dubrave
|
13.05.2018 17:00 | Omarska | 0 : 1 | Dubrave |
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
13.05.2018 17:00 | Mladost(BS) | 1 : 3 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Leotar
Trebinje
|
13.05.2018 17:00 | Velež | 2 : 1 | Leotar | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Budućnost
Pilica
|
13.05.2018 17:00 | Mladost(R) | 3 : 2 | Budućnost | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
13.05.2018 17:00 | Proleter | 2 : 0 | Sloga Junajted |
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
13.05.2018 17:00 | OFK Šekovići | 8 : 1 | BSK Ledinci | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Zadrugar | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
13.05.2018 17:00 | OFK Trnovica | 2 : 0 | Partizan | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
13.05.2018 17:00 | Radnički | 2 : 3 | Bratstvo | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Majevica
Lopare
|
13.05.2018 17:00 | Podrinje | 2 : 0 | Majevica | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Milići
Milići
|
13.05.2018 17:00 | Vlasenica | 0 : 0 | Milići |
Skugrić
Skugrić
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
13.05.2018 17:30 | Skugrić | 2 : 0 | Mineral | ||||||
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
|
Sloga(J)
Jakeš
|
13.05.2018 17:30 | Sloga(DP) | 3 : 3 | Sloga(J) | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
13.05.2018 17:30 | Budućnost | 0 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Rudanka
Rudanka
|
13.05.2018 17:30 | Naša krila | 2 : 1 | Rudanka | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Polet 1926
Brod
|
13.05.2018 17:30 | Zvijezda | 3 : 6 | Polet 1926 |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
13.05.2018 17:30 | Borac | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Progres
Kneževo
|
13.05.2018 17:30 | Čelinac | 5 : 2 | Progres | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
13.05.2018 17:30 | Mladost | 5 : 0 | OFK Ravan | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
FSA
Prijedor
|
13.05.2018 17:30 | Partizan | 5 : 4 | FSA | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Milan
Kosjerovo
|
13.05.2018 17:30 | OFK Brdo | 3 : 1 | Milan | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
13.05.2018 17:30 | Karanovac | 3 : 1 | OFK Lauš |
Romanija
Pale
|
|
OFK Podgrab
Podgrab
|
13.05.2018 17:00 | Romanija | 0 : 5 | OFK Podgrab | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
13.05.2018 17:00 | Željeznica | 2 : 0 | Han Pijesak | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Rudo
Rudo
|
13.05.2018 17:00 | Stakorina | 4 : 1 | Rudo |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
13.05.2018 17:30 | Mladi Krajišnik | 2 : 4 | 13 Skojevki | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Mladost
Bajinci
|
13.05.2018 17:30 | Kozara | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Borac(Š)
Šibovska
|
13.05.2018 17:30 | Torpedo | 0 : 0 | Borac(Š) | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Biseri
Čatrnja
|
13.05.2018 17:30 | Tamaris | 3 : 3 | Biseri | ||||||
Borac(M)
Maglajani
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
13.05.2018 17:30 | Borac(M) | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
13.05.2018 17:30 | Ratar | 6 : 2 | Potkozarje |
Obilić
Krepšić
|
|
Mladost(T)
Trnjaci
|
13.05.2018 | Obilić | 3 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
13.05.2018 17:00 | Zadrugar | 3 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
13.05.2018 17:00 | Sava 04 | 1 : 5 | Rudar 1925 | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
13.05.2018 17:00 | Gredice | 5 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Čelik
Grbavica
|
13.05.2018 17:00 | OFK Brezik | 8 : 0 | Čelik | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Grčica
Brčko
|
13.05.2018 17:00 | Mladost(S) | 2 : 1 | Grčica | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
13.05.2018 17:00 | Jugović | 2 : 3 | Slijepčevići |
Crkvina
Crkvina
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
13.05.2018 17:30 | Crkvina | 1 : 2 | Kladari Gornji | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Rudar
Stanari
|
13.05.2018 17:30 | Borac(BL) | 4 : 1 | Rudar | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Borac(0)
Osinja
|
13.05.2018 17:30 | Trebavac | 2 : 0 | Borac(0) | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Vučijak
Majevac
|
13.05.2018 17:30 | Bratstvo | 1 : 0 | Vučijak | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Liješće
Liješće
|
13.05.2018 17:30 | Skugrić 1964 | 5 : 0 | Liješće | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Mladost
Dobrinja
|
13.05.2018 18:00 | Pelagićevo | 2 : 3 | Mladost | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Ukrina
Čečava
|
13.05.2018 17:30 | Hajduk | 7 : 2 | Ukrina |
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
13.05.2018 17:00 | Rekreativo | 2 : 0 | Vrbas | ||||||
Borac
Istočni Drvar
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
13.05.2018 17:00 | Borac | 2 : 0 | Sloga Nektar | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Džaja
Banja Luka
|
13.05.2018 17:00 | Šnjegotina | 4 : 1 | Džaja | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
13.05.2018 17:00 | Polet Krajišnik | 2 : 0 | Mladost Farmaprom | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
13.05.2018 17:00 | Gomionica | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac | 1 : 4 | Krajina |
Obarska
Velika Obarska
|
|
Balatun
Balatun
|
13.05.2018 17:00 | Obarska | 3 : 0 | Balatun | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
13.05.2018 17:00 | Drina | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
13.05.2018 17:00 | Novo doba | 2 : 0 | OFK Janja 2009 | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
13.05.2018 17:00 | Semberija | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
13.05.2018 17:00 | Priboj | 1 : 2 | Jedinstvo |
Polet
Kravica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
13.05.2018 17:00 | Polet | 2 : 2 | Tabanci | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Budućnost
Skelani
|
13.05.2018 17:00 | Borac | 1 : 3 | Budućnost | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Birač
Derventa
|
13.05.2018 14:00 | Jadar | 2 : 4 | Birač | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Branjevo
Branjevo
|
13.05.2018 17:00 | Jasenica | 1 : 5 | Branjevo | ||||||
Pecka
Roćević
|
|
Jardan
Jardan
|
13.05.2018 17:00 | Pecka | 0 : 0 | Jardan |
Brzi
Busnovi
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
13.05.2018 17:30 | Brzi | 2 : 2 | Bratstvo |
Ljubija
Ljubija
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
13.05.2018 17:30 | Ljubija | 1 : 0 | Mrakovica | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
13.05.2018 17:30 | Gomjenica | 2 : 2 | Podgrmeč |
Bratstvo(0)
Orahova
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
13.05.2018 18:00 | Bratstvo(0) | 3 : 1 | Bratstvo(K) | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Laminci
Laminci
|
13.05.2018 18:00 | Romanovci | 1 : 4 | Laminci | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Mladost
Seferovci
|
13.05.2018 18:00 | Polet | 4 : 2 | Mladost | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
13.05.2018 18:00 | Obradovac | 1 : 2 | Omladinac | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
Vilusi
Vilusi
|
13.05.2018 14:00 | Jablanica | 0 : 0 | Vilusi |
Omladinac
Modriča
|
|
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
13.05.2018 17:30 | Omladinac | 1 : 3 | Mladost(ST) | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
13.05.2018 17:30 | Sloga | 1 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
13.05.2018 17:30 | Posavina | 3 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
13.05.2018 17:30 | Sloga 73 | 2 : 1 | Zvijezda | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Mladost(B)
Botajica
|
13.05.2018 17:30 | Partizan | 5 : 4 | Mladost(B) |
Tavna
Banjica
|
|
Međaši
Međaši
|
13.05.2018 17:00 | Tavna | 1 : 2 | Međaši | ||||||
Drina
Batar
|
|
Modran
Modran
|
13.05.2018 17:00 | Drina | 7 : 2 | Modran | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Borac
Trnjaci
|
13.05.2018 17:00 | Pobjeda | 0 : 4 | Borac | ||||||
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
OFK Batković
Batković
|
13.05.2018 17:00 | Bjeloševac | 0 : 6 | OFK Batković | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
13.05.2018 17:00 | VSK | 2 : 1 | Ljeskovac | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Kolektiv
Međaši
|
13.05.2018 17:00 | Glogovac | 1 : 3 | Kolektiv |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Sava
Gradac
|
13.05.2018 17:00 | Magnojević 2001 | 5 : 1 | Sava | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
13.05.2018 17:00 | OFK Magnojević | 1 : 0 | Koridor 2011 | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Polet
Mala Obarska
|
13.05.2018 17:00 | Panteri | 4 : 1 | Polet | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac | 1 : 4 | Kovačići 08 | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
13.05.2018 17:00 | Građanski | 0 : 1 | Ljeljenča |
Polet
Čović Polje
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
13.05.2018 11:00 | Polet | 1 : 3 | Bobetino Brdo | ||||||
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
13.05.2018 11:00 | Budućnost Red Star | 1 : 1 | Mladost 2003 | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Mladost
Lončari
|
13.05.2018 11:00 | Borac | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
13.05.2018 11:00 | Sloboda | 1 : 0 | Sveti Jovan |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Moštanica
Božići
|
13.05.2018 17:30 | Radnik Urije | 1 : 0 | Moštanica | ||||||
Blatna
Blatna
|
|
Rasavci
Rasavci
|
13.05.2018 17:30 | Blatna | 1 : 10 | Rasavci | ||||||
Omladinac
Draksenić
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
13.05.2018 17:30 | Omladinac | 4 : 1 | Berek 1975 | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
13.05.2018 17:30 | Rudar | 3 : 1 | Kiseljak |
Crni vrh
Jaružani
|
|
Bratstvo
Povelič
|
13.05.2018 17:00 | Crni vrh | 4 : 2 | Bratstvo | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
13.05.2018 17:00 | Župa | 4 : 1 | Crvena zemlja | ||||||
Biseri
Lišnja
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
13.05.2018 17:00 | Biseri | 2 : 3 | Polet | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
13.05.2018 17:00 | Budućnost | 6 : 4 | Vrbas |
4. juli
Pojezna
|
|
BSK
Bušletić
|
13.05.2018 17:00 | 4. juli | 4 : 0 | BSK | ||||||
Radnički
Brodsko Polje
|
|
Borac
Kotorsko
|
13.05.2018 17:00 | Radnički | 4 : 0 | Borac | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
Polet
Podnovlje
|
13.05.2018 17:00 | Zborište | 1 : 0 | Polet | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
13.05.2018 17:00 | Željezničar | 5 : 0 | Zadrugar | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
13.05.2018 17:00 | 27. Juli | 2 : 1 | Ozrenski sokolovi |
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
13.05.2018 12:00 | Budućnost | 9 : 1 | Strijelac |
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Lazarevica
Čengić
|
13.05.2018 10:30 | Proleter | 10 : 2 | Lazarevica | ||||||
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
13.05.2018 10:30 | Buk | 7 : 1 | Mladen Perić | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
13.05.2018 10:30 | Sloboda | 5 : 4 | Polet |
Voždovac
Beograd
|
|
Partizan
Beograd
|
13.05.2018 19:00 | Voždovac | 2 : 1 | Partizan | ||||||
Spartak
Subotica
|
|
Radnički
Niš
|
13.05.2018 19:00 | Spartak | 2 : 0 | Radnički | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
13.05.2018 17:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Crvena zvezda | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Čukarički
Beograd
|
13.05.2018 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Čukarički |
Rad
Beograd
|
|
Zemun
Zemun
|
13.05.2018 19:00 | Rad | 3 : 2 | Zemun | ||||||
Mladost
Lučani
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
13.05.2018 19:00 | Mladost | 1 : 3 | OFK Bačka | ||||||
Borac
Čačak
|
|
Radnik
Surdulica
|
13.05.2018 19:00 | Borac | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Javor
Ivanjica
|
13.05.2018 19:00 | Mačva | 1 : 2 | Javor |
Budućnost
Dobanovci
|
|
ČSK Pivara
Čelarevo
|
13.05.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | ČSK Pivara | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
Sinđelić
Beograd
|
13.05.2018 17:00 | Bežanija | 1 : 0 | Sinđelić | ||||||
Temnić 1924
Varvarin
|
|
Teleoptik
Zemun
|
13.05.2018 17:00 | Temnić 1924 | 1 : 3 | Teleoptik |
Burnley
Burnley
|
|
Bournemouth
Bournemouth
|
13.05.2018 16:00 | Burnley | 1 : 2 | Bournemouth | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
WBA
West Bromwich
|
13.05.2018 16:00 | Crystal Palace | 2 : 0 | WBA | ||||||
Huddersfield
Huddersfield
|
|
Arsenal
London
|
13.05.2018 16:00 | Huddersfield | 0 : 1 | Arsenal | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Brighton
Brighton
|
13.05.2018 16:00 | Liverpool | 4 : 0 | Brighton | ||||||
Manchester Utd
Manchester
|
|
Watford
Watford
|
13.05.2018 16:00 | Manchester Utd | 1 : 0 | Watford | ||||||
Newcastle
Newcastle upon Tyne
|
|
Chelsea
London
|
13.05.2018 16:00 | Newcastle | 3 : 0 | Chelsea | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Manchester City
Manchester
|
13.05.2018 16:00 | Southampton | 0 : 1 | Manchester City | ||||||
Swansea
Swansea
|
|
Stoke
Stoke-on-Trent
|
13.05.2018 16:00 | Swansea | 1 : 2 | Stoke | ||||||
Tottenham
London
|
|
Leicester
Leicester
|
13.05.2018 16:00 | Tottenham | 5 : 4 | Leicester | ||||||
West Ham
London
|
|
Everton
Liverpool
|
13.05.2018 16:00 | West Ham | 3 : 1 | Everton |
Espanyol
Barcelona
|
|
Málaga
Málaga
|
13.05.2018 16:15 | Espanyol | 4 : 1 | Málaga | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Barcelona
Barcelona
|
13.05.2018 20:45 | Levante | 5 : 4 | Barcelona |
Fiorentina
Firenze
|
|
Cagliari
Cagliari
|
13.05.2018 15:00 | Fiorentina | 0 : 1 | Cagliari | ||||||
Bologna
Bologna
|
|
Chievo
Verona
|
13.05.2018 15:00 | Bologna | 1 : 2 | Chievo | ||||||
Roma
Roma
|
|
Juventus
Torino
|
13.05.2018 20:45 | Roma | 0 : 0 | Juventus | ||||||
Crotone
Crotone
|
|
Lazio
Roma
|
13.05.2018 15:00 | Crotone | 2 : 2 | Lazio | ||||||
Atalanta
Bergamo
|
|
Milan
Milano
|
13.05.2018 18:00 | Atalanta | 1 : 1 | Milan | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Napoli
Napoli
|
13.05.2018 20:45 | Sampdoria | 0 : 2 | Napoli | ||||||
Torino
Torino
|
|
SPAL
Ferrara
|
13.05.2018 15:00 | Torino | 2 : 1 | SPAL | ||||||
Verona
Verona
|
|
Udinese
Udine
|
13.05.2018 15:00 | Verona | 0 : 1 | Udinese |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Rudar
Han Bila
|
13.05.2018 16:00 | Radnik | 0 : 2 | Rudar | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Ključ
Ključ
|
13.05.2018 16:00 | Brekovica 78 | 2 : 1 | Ključ | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Busovača
Busovača
|
13.05.2018 16:00 | Novi Travnik | 1 : 0 | Busovača |
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
13.05.2018 16:00 | Usora | 4 : 1 | Ilijaš | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
13.05.2018 16:00 | Moševac | 5 : 1 | Krivaja | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
13.05.2018 16:00 | Goražde | 8 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
13.05.2018 16:00 | Azot | 1 : 3 | Pobjeda |
Seona
Seona
|
|
Svatovac
Poljice
|
13.05.2018 17:00 | Seona | 3 : 1 | Svatovac | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Gradina
Srebrenik
|
13.05.2018 17:00 | Dizdaruša | 1 : 3 | Gradina | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
13.05.2018 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Dinamo | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloga
Tojšići
|
13.05.2018 17:00 | Radnički | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
13.05.2018 17:00 | Bosna(M) | 3 : 4 | Lokomotiva | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Mramor
Mramor
|
13.05.2018 17:00 | Bosna(K) | 4 : 2 | Mramor | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Priluk
Priluk
|
13.05.2018 17:00 | Ingram | 3 : 0 | Priluk | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Mladost
Malešići
|
13.05.2018 17:00 | Prokosovići | 1 : 0 | Mladost |
Stolac
Stolac
|
|
Cim
Cim
|
13.05.2018 17:00 | Stolac | 0 : 2 | Cim | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Kamešnica
Podhum
|
13.05.2018 17:00 | Posušje | 3 : 1 | Kamešnica | ||||||
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
|
Turbina
Jablanica
|
13.05.2018 17:00 | Sloga(Lj) | 0 : 3 | Turbina | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
13.05.2018 17:00 | Rama | 3 : 2 | Sloga(U-DV) | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
13.05.2018 17:00 | Tomislav | 1 : 1 | Brotnjo | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Grude
Grude
|
13.05.2018 17:00 | Troglav 1918 | 1 : 2 | Grude | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Neum
Neum
|
13.05.2018 17:00 | Branitelj | 1 : 3 | Neum |
Mladost(P)
Puračić
|
|
Koraj
Koraj
|
13.05.2018 17:00 | Mladost(P) | 9 : 1 | Koraj | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Vražići 92
Vražići
|
13.05.2018 17:00 | Trešnjevka | 0 : 0 | Vražići 92 | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
13.05.2018 17:00 | Orahovica 74 | 1 : 0 | Gornji Rahić | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
13.05.2018 17:00 | Biberovo Polje | 2 : 3 | Željezničar | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Rijeka
Šerići
|
13.05.2018 17:00 | Doboj Istok | 2 : 1 | Rijeka | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Proleter
Slavinovići
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Proleter | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
13.05.2018 17:00 | DSK | 3 : 1 | Mladost(K) | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
13.05.2018 17:00 | Čelić | 7 : 1 | Mladost(T) |
Dubrave
Dubrave
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
13.05.2018 17:00 | Dubrave | 2 : 1 | Dragovoljac | ||||||
Bok
Bok
|
|
Hajduk
Orašje
|
13.05.2018 17:00 | Bok | 2 : 1 | Hajduk | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
13.05.2018 17:00 | Vitanovići 78 | 2 : 1 | Tramošnica | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Odžak 102
Odžak
|
13.05.2018 17:00 | Napredak | 1 : 3 | Odžak 102 | ||||||
Sloga(P)
Prud
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
13.05.2018 17:00 | Sloga(P) | 2 : 1 | Sloga(T) | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
13.05.2018 17:00 | Mladost(S) | 2 : 1 | HAŠK Napredak | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
13.05.2018 17:00 | Mladost(DS) | 3 : 0 | 19 srpanj |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Vareš
Vareš
|
13.05.2018 17:00 | Novi Šeher | 2 : 0 | Vareš | ||||||
Vis
Kosova
|
|
Fortuna
Zenica
|
13.05.2018 17:00 | Vis | 4 : 1 | Fortuna | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Napredak
Šije
|
13.05.2018 17:00 | Proleter | 3 : 2 | Napredak | ||||||
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Nemila
Nemila
|
13.05.2018 17:00 | Zmaj | 3 : 1 | Nemila | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Rudar
Breza
|
13.05.2018 17:00 | Stupčanica | 3 : 0 | Rudar |
Fojnica
Fojnica
|
|
Vlašić
Turbe
|
13.05.2018 17:00 | Fojnica | 0 : 1 | Vlašić | ||||||
Elektrobosna
Jajce
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
13.05.2018 17:00 | Elektrobosna | 0 : 0 | Dnoluka | ||||||
Kreševo
Kreševo
|
|
Kaćuni
Kaćuni
|
13.05.2018 17:00 | Kreševo | 1 : 1 | Kaćuni |
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
13.05.2018 17:00 | Mošćanica | 7 : 0 | Igman | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
13.05.2018 17:00 | UNIS | 6 : 0 | Biser 96 | ||||||
Mladost
Župča
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
13.05.2018 17:00 | Mladost | 4 : 2 | Saobraćajac | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
13.05.2018 17:00 | Bojnik | 4 : 4 | Butmir |
Dobrinja
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
13.05.2018 17:00 | Dobrinja | 1 : 2 | Vratnik | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Vrbanjuša
Sarajevo
|
13.05.2018 17:00 | Pofalićki | 1 : 0 | Vrbanjuša | ||||||
Jug
Sarajevo
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
13.05.2018 17:00 | Jug | 0 : 3 | SAŠK Napredak | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
13.05.2018 17:00 | Ozren | 3 : 1 | Omadinac |
Blagaj
Blagaj
|
|
Višići
Višići
|
13.05.2018 17:30 | Blagaj | 0 : 0 | Višići | ||||||
Buna
Buna
|
|
Mostar
Mostar
|
13.05.2018 17:30 | Buna | 1 : 4 | Mostar | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
13.05.2018 17:30 | Međugorje | 2 : 6 | Bjelopoljac | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Kruševo
Kruševo
|
13.05.2018 17:30 | Iskra | 0 : 3 | Kruševo |
Kupres
Kupres
|
|
Šujica
Šujica
|
13.05.2018 17:00 | Kupres | 0 : 2 | Šujica | ||||||
Drinovci
Drinovci
|
|
Rakitno
Rakitno
|
13.05.2018 17:00 | Drinovci | 3 : 3 | Rakitno | ||||||
Šator
Glamoč
|
|
Junak
Srđevići
|
13.05.2018 17:00 | Šator | 3 : 2 | Junak |
Katarina
Fojnica
|
|
Karaula
Karaula
|
13.05.2018 17:00 | Katarina | 3 : 0 | Karaula | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
13.05.2018 17:00 | Brnjaci | 5 : 3 | OFK Lugovi | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Gorica
Guča Gora
|
13.05.2018 17:00 | Bilalovac | 2 : 0 | Gorica |
Sloboda
Kerep
|
|
Posavina
Brod
|
13.05.2018 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Posavina | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
OFK Vida
Vida
|
13.05.2018 17:00 | OFK Međiđa | 5 : 0 | OFK Vida | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Polet
Palanka
|
13.05.2018 17:00 | Omladinac 68 | 3 : 1 | Polet | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
13.05.2018 17:00 | Ograđenovac | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
13.05.2018 17:00 | Voćar | 3 : 0 | Graničar | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
13.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Napredak | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
13.05.2018 17:00 | 12 decembar | 3 : 3 | Trebava |
Turija
Turija
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
13.05.2018 | Turija | 3 : 0 | Stjepan Polje | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
13.05.2018 | Bukovik | 3 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
|
Mramor
Babice
|
13.05.2018 | Mladost(VB) | 3 : 0 | Mramor | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Pribava
Pribava
|
13.05.2018 | BSK | 1 : 0 | Pribava | ||||||
Jedinstvo
Huskići
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
13.05.2018 | Jedinstvo | 0 : 3 | Mladost(D) | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Sloga
Bikodže
|
13.05.2018 | Polet | 4 : 4 | Sloga | ||||||
Borac
Tabaci
|
|
Rudar
Zagorje
|
13.05.2018 | Borac | 3 : 1 | Rudar |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
13.05.2018 | OFK Tuzla | 6 : 3 | Vrana | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
13.05.2018 | Mladost 78 | 2 : 2 | Mladost(GŽ) | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Mladost(S)
Solina
|
13.05.2018 | Omazići 1937 | 4 : 1 | Mladost(S) | ||||||
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Grivice
Grivice
|
13.05.2018 | Omladinac RMU | 7 : 0 | Grivice | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Napredak
Tupkovići
|
13.05.2018 | Rudar | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
13.05.2018 | Srnica | 4 : 3 | Gornji Rainci |
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
13.05.2018 17:00 | Frankopan | 1 : 1 | OFK Brčko | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
13.05.2018 17:00 | Mladi zadrugar | 5 : 1 | Dinamo 75 | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
Kostrč
Kostrč
|
13.05.2018 17:00 | Ravne | 2 : 5 | Kostrč | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Mladost
Vidovice
|
13.05.2018 17:00 | Korpar | 4 : 2 | Mladost |
Mionica 85
Mionica
|
|
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
13.05.2018 | Mionica 85 | 5 : 1 | Rahićki ljiljani | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
13.05.2018 | Izbor | 3 : 0 | Zelinja 76 | ||||||
Majevica
Rašljani
|
|
Brka 1948
Brka
|
13.05.2018 | Majevica | 8 : 7 | Brka 1948 |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
13.05.2018 | Kiseljak | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Sapna
Sapna
|
13.05.2018 | Bijeljevac | 2 : 0 | Sapna | ||||||
Pasci 78
Pasci
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
13.05.2018 | Pasci 78 | 3 : 0 | Spreča | ||||||
Memići
Memići
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
13.05.2018 | Memići | 2 : 1 | Krušik |
Škahovica
Škahovica
|
|
Modrac
Modrac
|
13.05.2018 17:00 | Škahovica | 4 : 2 | Modrac | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
25 maj
Uroža
|
13.05.2018 17:00 | Špionica 1953 | 2 : 1 | 25 maj |
Liješeva
Liješeva
|
|
Porječani
Porječani
|
13.05.2018 | Liješeva | 1 : 5 | Porječani | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Ljiljan
Zimča
|
13.05.2018 | Moštre | 1 : 1 | Ljiljan | ||||||
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Omladinac
Porjećani
|
13.05.2018 | Bratstvo | 2 : 3 | Omladinac | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Kralupi
Kralupi
|
13.05.2018 | Dijamant | 0 : 3 | Kralupi |
Borac
Banja Luka
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
13.05.2018 15:00 | Borac | 0 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
13.05.2018 14:00 | Mladost | 0 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
13.05.2018 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Krupa | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.05.2018 12:00 | Željezničar | 0 : 3 | Zrinjski |
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
13.05.2018 12:00 | Sloboda (MG) | 0 : 3 | Sloboda (NG) | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
13.05.2018 18:00 | Željezničar Sport Team | 8 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Krajina
Cazin
|
13.05.2018 12:00 | Kozara | 4 : 1 | Krajina |
Goražde
Goražde
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
13.05.2018 12:00 | Goražde | 1 : 0 | Slavija | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
13.05.2018 12:00 | Sutjeska | 2 : 5 | Radnik (H) | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
13.05.2018 11:30 | Olimpik | 2 : 1 | Bosna Union |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
13.05.2018 12:00 | Kiseljak | 3 : 1 | Metalleghe BSI | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Borac
Jelah
|
13.05.2018 12:00 | Iskra | 0 : 2 | Borac |
Čapljina
Čapljina
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
13.05.2018 12:00 | Čapljina | 0 : 4 | Tomislav | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Grude
Grude
|
13.05.2018 12:00 | Igman | 2 : 0 | Grude | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Stolac
Stolac
|
13.05.2018 12:00 | Brotnjo | 1 : 4 | Stolac |
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Podrinje
Janja
|
13.05.2018 12:00 | Sloga(GC) | 3 : 1 | Podrinje | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
13.05.2018 12:00 | Slaven | 1 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
13.05.2018 12:00 | Drina | 2 : 3 | Sloga(SH) | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
13.05.2018 12:00 | Budućnost | 4 : 7 | Gradina |
Proleter
Teslić
|
|
Borac
Šamac
|
13.05.2018 12:00 | Proleter | 3 : 4 | Borac | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
13.05.2018 12:00 | Ilićka 01 | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
13.05.2018 12:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Alfa
Modriča
|
13.05.2018 12:00 | Orašje | 2 : 1 | Alfa | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
13.05.2018 12:00 | Sloga | 0 : 0 | Bratstvo |
GOŠK
Gabela
|
|
Čelik
Zenica
|
13.05.2018 16:30 | GOŠK | 1 : 2 | Čelik | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Mladost
Doboj Kakanj
|
13.05.2018 12:00 | Vitez | 0 : 5 | Mladost |
Sloboda(MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
13.05.2018 10:00 | Sloboda(MG) | 0 : 3 | Sloboda (NG) | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
13.05.2018 16:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Krajina
Cazin
|
13.05.2018 10:00 | Kozara | 0 : 1 | Krajina |
Goražde
Goražde
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
13.05.2018 10:00 | Goražde | 1 : 4 | Slavija | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
13.05.2018 10:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Radnik (H) | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
13.05.2018 09:30 | Olimpik | 4 : 0 | Bosna Union |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
13.05.2018 10:00 | Kiseljak | 0 : 0 | Metalleghe BSI | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Borac
Jelah
|
13.05.2018 10:00 | Iskra | 3 : 0 | Borac |
Čapljina
Čapljina
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
13.05.2018 10:00 | Čapljina | 0 : 4 | Tomislav | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Grude
Grude
|
13.05.2018 10:00 | Igman | 2 : 2 | Grude | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Stolac
Stolac
|
13.05.2018 10:00 | Brotnjo | 2 : 2 | Stolac |
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Podrinje
Janja
|
13.05.2018 10:00 | Sloga(GC) | 0 : 4 | Podrinje | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
13.05.2018 10:00 | Slaven | 0 : 4 | Sloga(T) | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
13.05.2018 10:00 | Napredak | 0 : 6 | Zvijezda 09 | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
13.05.2018 10:00 | Drina | 1 : 1 | Sloga(SH) | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
13.05.2018 10:00 | Budućnost | 5 : 0 | Gradina |
Proleter
Teslić
|
|
Borac
Šamac
|
13.05.2018 10:00 | Proleter | 1 : 0 | Borac | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
13.05.2018 10:00 | Ilićka 01 | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
13.05.2018 10:00 | Zvijezda | 3 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Alfa
Modriča
|
13.05.2018 10:00 | Orašje | 2 : 1 | Alfa | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
13.05.2018 10:00 | Sloga | 1 : 2 | Bratstvo |
GOŠK
Gabela
|
|
Čelik
Zenica
|
13.05.2018 15:00 | GOŠK | 0 : 0 | Čelik | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
13.05.2018 10:00 | Vitez | 3 : 1 | Mladost |
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar
Doboj
|
13.05.2018 10:00 | Kozara | 11 : 0 | Željezničar | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
13.05.2018 10:00 | Alfa | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
13.05.2018 10:00 | Borac | 4 : 0 | Sloga |
Hercegovac
Bileća
|
|
Mladost
Gacko
|
13.05.2018 11:15 | Hercegovac | 2 : 0 | Mladost |
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar
Doboj
|
13.05.2018 12:00 | Kozara | 6 : 0 | Željezničar | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
13.05.2018 12:00 | Alfa | 2 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Doboj
|
13.05.2018 12:00 | Borac | 4 : 0 | Sloga |
Hercegovac
Bileća
|
|
Mladost
Gacko
|
13.05.2018 10:00 | Hercegovac | 0 : 0 | Mladost |
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
13.05.2018 17:00 | Gradina | 9 : 0 | Sloga | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Fortuna
Živinice
|
13.05.2018 17:30 | Banja Luka | 5 : 1 | Fortuna |
Drina
Zvornik
|
|
Modriča
Modriča
|
13.05.2018 15:00 | Drina | 0 : 0 | Modriča | ||||||
Čelik
Doboj
|
|
Mladost
Rogatica
|
13.05.2018 18:00 | Čelik | 1 : 2 | Mladost |
Sloboda
Tuzla
|
|
Emina
Mostar
|
13.05.2018 16:30 | Sloboda | 0 : 10 | Emina | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
13.05.2018 17:00 | Mladost | 6 : 1 | Željezničar 2011 |
Pliva
Šipovo
|
|
Derventa
Derventa
|
13.05.2018 | Pliva | 1 : 3 | Derventa |
Bosna
Sarajevo
|
|
Maglaj
Maglaj
|
13.05.2018 | Bosna | 25 : 27 | Maglaj |
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
13.05.2018 | ORK Borac | 28 : 32 | Bijeljina |
Kozara
Gradiška
|
|
Srbac
Srbac
|
13.05.2018 | Kozara | 31 : 25 | Srbac | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
13.05.2018 | Čelinac | 10 : 0 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | ||||||
Sloga
Prnjavor
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
13.05.2018 | Sloga | 38 : 21 | Prijedor 2 | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
13.05.2018 | Laktaši | 34 : 31 | Srednjoškolac |
Grude
Grude
|
|
Katarina
Mostar
|
13.05.2018 | Grude | 39 : 20 | Katarina | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
13.05.2018 | Goražde | 23 : 17 | Dubica |
Radnik
Bijeljina
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
13.05.2018 | Radnik | 25 : 14 | Knežopoljka | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Borac
Banja Luka
|
13.05.2018 | Rogatica | 32 : 24 | Borac | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
13.05.2018 | Borja | 12 : 31 | Jedinstvo |